Обзор

THE M3

THE M3

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 3 СЕРІЇ

  • Бензин
Двигун

BMW M3 Competition і BMW M340i xDrive

Седан, який приваблює неприхованою міццю та справжнім стилем. За звичними атлетичними пропорціями 4-дверного корпусу ховаються чудова функціональність і неприборканий спортивний характер. Познайомтеся ближче з цим чудовим дуетом. Потужність сучасного силового агрегату можна розвинути до 510 к.с., а крутний момент досягає солідного значення у 650 Нм.

Силовий агрегат BMW M TwinPower Turbo та 8-ступенева автоматична коробка передач M Steptronic, яку доповнили технологією Drivelogic, щоб брати до уваги особливості дорожнього покриття. Опція M xDrive* відкриває можливість отримувати переваги повного приводу – для Вас не складе труднощів проїхати найскладнішою ділянкою.

Для підвищення параметрів динаміки вміло застосовані апробовані технології. Це дозволяє їздити комфортно, коли потрібно вирушити в дорогу за звичним службовим маршрутом або пройти перегоновою трасою, долаючи заноси.

Ваш седан незмінно зберігає атлетичний тонус, проявляє високу функціональність і економічність.

*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

BMW M3 COMPETITION – «смачний» модерновий автопроект

ВІЗУАЛЬНІ ТА ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різниця між седаном і перегоновим болідом зведена до ледь відчутного значення. Моделлю, на яку встановлено бензиновий силовий агрегат, сподобається керувати навіть найдосвідченішому шанувальнику спортивного стилю водіння. 6-циліндровий BMW M TwinPower Turbo здатний розвинути потужність у 510 к.с. Ходову частину та привод удосконалили за рахунок застосування технологічних новинок. Збалансованість компонентів посприяла тому, що седан став швидшим, комфортнішим і безпечнішим. Якщо використовувати опцію xDrive* (повний привод М, диференціал М відкритого типу), то седан іще ефективніше проявить свої спортивні риси, продемонструє велику стійкість і підвищені динамічні параметри. Спортивність характеру седана видно у звичних атлетичних пропорціях корпусу, де застосовано 3D-дизайн. Пильну увагу приділено кожній деталі: і подовженим порогам у чорному кольорі, і рельєфному карбоновому даху. Все це нагадує про чемпіонський спортивний характер, який проявиться у кожній поїздці, навіть звичайнісінькій. Салон вражає вишуканістю стилю та підтримкою комфорту, який буде збережено навіть у затяжній і виснажливій поїздці.
BMW M3 COMPETITION – «смачний» модерновий автопроект
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW М TwinPower Turbo.

У рядному бензиновому двигуні з 6 циліндрами захоплюють незмінні швидкість і точність відгуку. Пара турбонагнітачів, кожен із яких отримав по «равлику», гарантує точність упорскування палива. Динаміка руху стає приголомшливо спортивною за рахунок найточнішим чином відрегульованої роботи системи, що контролює клапани та фази газорозподілу.

8-ступенева автоматична коробка передач M Steptronic із програмою керування Drivelogic.

8-ступенева автоматична коробка передач M Steptronic із програмою керування Drivelogic.

Наявність в АКПП багатьох режимів дозволяє їздити з більшим комфортом і ефективніше. Швидкості перемикаються легко, практично невідчутно та миттєво. Для переходу на іншу передачу можна використовувати як важіль, так і підкермові пелюстки. Водій може обирати програму керування Drivelogic – передбачено три варіанти для автоматичного режиму.

Система M xDrive*.

Система M xDrive*.

Повноприводна модель, яка використовує активний диференціал, досягає надзвичайно надійного зчеплення з поверхнею дороги. Це важливо і під час щоденних поїздок, і при виході на перегонову трасу. Технологія М, пропонована у вигляді опції, дозволяє поєднувати стійкість, що забезпечується повним приводом, із можливістю маневрувати настільки ж легко й невимушено, як на задньоприводних моделях. Обирайте потрібний режим, здійснюйте поїздки в режимах 4WD і 4WD Sport або в 2WD – при відключеній DSC. Поява автомобіля очікується через 2-3 місяці.

Складена гальмівна система M із супортами червоного кольору.

Складена гальмівна система M із супортами червоного кольору.

Гальмування виконується неймовірно плавно та стабільно. Це стало можливим унаслідок зменшення ваги гальмівної системи та застосування матеріалів із особливою стійкістю до зношування. Для супортів обрано оригінальний глянцевий червоний колір, що в поєднанні з емблемою М створює виражений візуальний акцент і дозволяє надійним і швидкодіючим гальмам надати моделі ще більшої спортивності зовнішнього вигляду.

Карбоно-керамічна гальмівна система M.

Карбоно-керамічна гальмівна система M.

Те, що було перевірено у світі автоспорту, тепер надійно служить седану BMW M3 COMPETITION. Оскільки вагу вдалося зменшити, автомобіль проявляє підвищені динамічні параметри, швидше розганяється. Керамічні диски стають гарантією довгої служби гальм. Для супортів обрано матовий відтінок золотого кольору, на них нанесено емблему «М».
Необхідно враховувати особливості кераміки: при значному рівні вологості повітря, коли швидкісне навантаження незначне, а попередній простій був тривалим, можливий прояв специфічного гулу. Це ніяк не вплине на надійність роботи гальмівної системи, вона забезпечить незмінно високий рівень безпеки.
Незважаючи на відсутність у такій ситуації несприятливих наслідків, неприпустимо дозволяти, щоб на гальма потрапляли волога та/або бруд, хімічні реагенти та/або солі. Це призведе до того, що унікальна гальмівна система стане не більш ефективною, ніж стандартна. Якщо потрібно компенсувати знижену ефективність, сильніше тисніть на гальмівну педаль – так пропонує вирішувати проблему виробник.

Вихлопна система М Sport.

Вихлопна система М Sport.

Насолоджуйтеся потужним звучанням, яке генерує M Sport. Клапан, вмонтований у систему впуску, надає можливість змінювати його інтенсивність. Хочете отримати більш басовитий і потужний звук – перейдіть у режим SPORT або SPORT+ (активуються за допомогою кнопки SETUP). Їдете комфортно, накочуючи – двигун звучить приглушено, спокійно.

BMW M340I XDRIVE – ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛЯ ТА ДИЗАЙНЕРСЬКІ АСПЕКТИ

Домінантне враження від седана – він яскравий і по-спортивному лаконічний. Практичний і витривалий: у ньому можна постійно прямувати звичними міськими маршрутами та впевнено виходити на перегонову трасу. Оптимальні експлуатаційні параметри вміло поєднуються з елегантністю дизайну. Візуальні акценти, виділені в кольорі «Сірий Церій металік», такі як подвійна решітка радіатора, схожа на сітку, постають у лаконічному та виразному вигляді, в гармонійному поєднанні. Для силового агрегату BMW M TwinPower Turbo характерні не тільки міць (387 к.с.), але і приголомшлива економічність. Кожна поїздка дарує водієві та пасажирам масу позитивних емоцій. Чималу роль у цьому відіграє досягнення балансу між компонентами, що утворюють ходову частину, де особливо важлива адаптивна підвіска.
BMW M340I XDRIVE – ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ
6-циліндрові двигуни BMW М TwinPower Turbo.

6-циліндрові двигуни BMW М TwinPower Turbo.

3-літровому рядному 6-циліндровому силовому агрегату під силу видати динаміку, що вражає особливою спортивністю. На піку він здатний довести значення крутного моменту до 500 Нм, що дозволяє зі старту розігнатися за 4,4 сек до швидкості у 100 км/год.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Дія диференціала проявляється в оптимізації зчеплення коліс із дорожньою поверхнею, що дозволяє стійко триматися на курсі. Найбільш яскраво це проявляється, коли седан виходить із повороту, розганяється, проходить траєкторію в повороті. Автомобіль упевнено тримається на дорозі, яким би не було її покриття. Електронний контроль, закладений у диференціалі, дозволив збільшити тягу, оскільки вдалося зменшити різницю між швидкостями обертання задніх коліс.

8-ступенева спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

8-ступенева спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

8-ступенева АКПП перемикає режими з приголомшливою швидкістю і точністю. Це можна зробити, обравши автоматичний або ручний режим. Вручну для перемикання можна користуватися важелем селектора або підкермовими пелюстками. Щоб відчути по-справжньому спортивний ритм перемикання, перейдіть у режим SPORT, виставивши положення S/M.

Гальмівна система М Sport.

Гальмівна система М Sport.

Передня частина гальмівної системи представлена фіксованими 4-поршневими супортами, задня – плаваючими однопоршневими. Супорти пофарбовані у червоний колір, на них нанесена емблема «М». Гальмування характеризується приголомшливою точністю, швидкістю та плавністю, досягнутими завдяки гальмівним дискам.

Адаптивне спортивне рульове керування.

Адаптивне спортивне рульове керування.

Підвищена чутливість пояснюється застосуванням спортивного рульового керування з сервотроніком. Особливості конструкції дозволили значно зменшити зусилля, що прикладаються до керма. Передатне число змінюється системою, яка одразу реагує на поворот кермового колеса під значним кутом. Сукупність технічних рішень дозволила зробити керування більш точним. Наскільки менше зусилля потрібно докладати до керма, можна оцінити, коли виконуються повороти або складні маневри в ході паркування.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М.

Заниження підвіски на 10 мм поєднується з регулюванням її положення, здійснюваним відповідно до характеру полотна дороги. Водій може обирати потрібний режим перемикання: в діапазоні, що починається з комфортного накочування та завершується надспортивним режимом, щоб відчути швидкість чутливого відгуку рульового керування.

КОКПІТ ВОДІЯ ТА АКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПРИЛАДИ ТА СЕРВІСИ В СЕДАНАХ M BMW 3 СЕРІЇ

М – це незмінно найвища якість кожної деталі, це турбота про безпеку, комфорт і приплив позитивних відчуттів для водія та пасажирів. Тепер контролювати дорожню ситуацію стало значно простіше, адже автомобілі М оснащені безліччю інноваційних розробок. За допомогою приладової панелі M* і проекційного дисплея, про особливу якість якого нагадує індикація M*, легше контролювати рух завдяки швидкому надходженню та зчитуванню даних. У високофункціональному комплексі гармонійно розміщених деталей особливе місце відведено кнопці Start/Stop* червоного кольору, центральній консолі, на якій виділяються кнопки M MODE* і SETUP*, індивідуальним налаштуванням. Наявність характеристик M SETUP* сприяє створенню обстановки, що нагадує властиву перегоновому боліду. В ході руху та, особливо, коли потрібно перейти до паркування, водій може розраховувати на підтримку інтелектуальних систем. Для того, щоб взаємодія між Вами та Вашим BMW відбувалася на бездоганно точному рівні, користуйтеся послугами персонального смарт-асистента. Для допомоги водієві виконано підключення ряду цифрових сервісів, повніше використовуються ресурси зв'язку. Їздити стає комфортніше, що проявляється буквально в кожній дрібниці.
Особлива приладова панель M.

Особлива приладова панель M.

Передача інформації, необхідної водієві, відбувається оперативно. Ви отримуєте її з особливою точністю, обираючи режими TRACK або SPORT. Дані, що стосуються, наприклад, температури або тиску в шинах, необхідні водієві і тоді, коли він за звичним маршрутом їде по місту, і при виході на перегонову трасу. Для контролю над процесами призначена кнопка M MODE, розташована на центральній консолі.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Навігаційні функції виконуються набагато успішніше, коли можна користуватися системою в складі сенсорного контрольного дисплея з діагоналлю 10,25 дюйма (його роздільна здатність помітно поліпшена) та цифрового (діагональ 12,3 дюйма), розташованого на приладовій панелі. Керування стало простішим, бо для цього тепер є цифровий контролер iDrive.

M Setup.

M Setup.

Користуйтесь меню, щоб без найменших зусиль налаштувати або обрати ті параметри, які Ви вважаєте оптимальними. Обирайте в меню M SETUP* найбільш комфортні для Вас показники, пов'язані з рульовим керуванням, параметрами силового агрегату, амортизаторів, трансмісії, розподілом потужності в межах операційної системи, допустимим рівнем втручання DSC.

Особлива інтегрована гальмівна система M.

Особлива інтегрована гальмівна система M.

Більш ефективної динаміки вповільнення вдалося досягти, за рахунок полегшення гальмівної системи майже на кілька кг і забезпечення комплексом персональних регулювань. Відповідно до дорожньої ситуації водій швидко вибере ті параметри, за яких гальмівна система працюватиме з найбільшою продуктивністю. Це дозволить досягти оптимального часу відгуку на натискання педалі. При однаковому ході гальмівної педалі вповільнення сприймається швидшим, якщо швидкості руху невисокі. При високих швидкостях виникає відчуття, що гальмівна педаль поводиться дещо інакше. 

Проекційний дисплей.

Проекційний дисплей.

На повнокольоровому проекційному дисплеї, що отримав інтелектуальні функції, інформація, що стосується поточного моменту руху, відображається в полі зору водія. Для ввімкнення М-режиму досить один раз натиснути на клавішу. Після цього перед Вами постануть відомості, що стосуються показань тахометра, перемикання швидкостей, обраної передачі. Також будуть виведені підказки, які надає навігаційна система.

Панель керування на центральній консолі.

Панель керування на центральній консолі.

Кнопка М MODE* застосовується для того, щоб змінити режим індикації на панелі керування. Після натискання SETUP* стає можливим виставляти налаштування в меню так, щоб отримати бажану конфігурацію. За допомогою інших кнопок можна простіше здійснювати керування, досягти більшого комфорту, просто вмикаючи/вимикаючи ті чи інші системи.

Червона кнопка Start/Stop*.

Червона кнопка Start/Stop*.

Помітна червона кнопка дозволяє моментально запустити двигун, не користуючись механічним ключем. Для цього потрібно заздалегідь відчинити двері. Реакція системи на автоключ запрограмована, його не потрібно вставляти в замок і повертати.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M3 COMPETITION

Він виглядає яскраво, привабливо, по-спортивному лаконічно як постаючи в атлетичному вигляді в цілому, так і при розгляді кожної з деталей окремо. Підбирайте індивідуальні опції, щоб по-особливому підкреслити, наскільки статечний і атлетичний Ваш BMW. Обирайте яскраві покриття з ефектом металік, віддавайте перевагу класичному відтінку або більш екстравагантному та сучасному.

Шкіра сидінь тонко вичинена та напрочуд приємна на дотик. Ви можете обрати один із неперевершених відтінків повного оздоблення Merino, в якому використано легку перфорацію. Обирайте шкіряну оббивку під слонову кістку або Тартуфо, контрастну двоколірну – Фіона Червоний/Чорний або Фіорд Синій/Чорний.

Для декоративних планок, які виступають у салоні привабливими акцентами, обрано сітчастий малюнок. Вони отримали кольорові вставки – імітацію металу або дерева. За таких можливостей вибору, великої кількості відтінків і неповторних текстур, Ви можете надати салону розкішний індивідуальний вигляд.

КОМПЛЕКТУЮЧІ BMW M PERFORMANCE

АКСЕСУАРИ ДЛЯ BMW M3 COMPETITION ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

Вперше глянувши, Ви назавжди утримаєте в пам'яті цей атлетичний вигляд. Варто вперше проїхатися, і серце віддано йому назавжди. За допомогою аксесуарів Ви можете надати цій спортивності індивідуальний характер, дозволити максимально реалізуватися в перегонах цієї амбітності.
КОМПЛЕКТУЮЧІ BMW M PERFORMANCE
Передній сплітер M Performance із карбону.

Передній сплітер M Performance із карбону.

Карбон, використаний для виготовлення стильного переднього сплітера, неймовірно міцний і довговічний. Ця лаконічна та стильна деталь гарантовано приверне увагу до спортивного вигляду моделі. Вона надає їй додаткової вартості, вигідно відтіняє образ.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Frozen Gold Bronze.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Frozen Gold Bronze.

Бронзовий колір кованих 20/21-дюймових дисків приверне увагу не тільки золотистими переливами, але і високою якістю деталей.

Вихлопна система M Performance із титану.

Вихлопна система M Performance із титану.

Насолоджуйтеся цим заворожливим звуком. Для його отримання вихлопну систему оснащено спортивним глушником і випуском, для виготовлення якого використано титан.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Карбоновий задній спойлер М Performance.

Задня частина вашого автомобіля постане такою, як у спортивної моделі. Для підвищення аеродинамічних характеристик установлено спойлер із карбону зі спеціально розрахованим контуром. Це дозволяє здійснювати поїздки, демонструючи оптимальну динаміку, і досягати високого рівня безпеки незалежно від обраної манери водіння.

Карбонові вставки в накладки на пороги M Performance.

Карбонові вставки в накладки на пороги M Performance.

Перейміться відчуттям статусності, коли відчиняєте двері Вашого авта й милуєтеся вставками в накладках на порогах. Це якісна ручна робота, матеріалом став міцний карбон. Вставки виконані так, що корпус авта візуально подовжується, ваш BMW постає ще більш динамічним, що поєднує приголомшливу вишуканість із неприборканою спортивністю.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Jet Black, матові.

20"/21" M Performance ковані диски Cross-spoke 1000 M Jet Black, матові.

Матове покриття та благородний чорний колір свідчать про високу якість кованих дисків діаметром 20/21 дюймів.

Карбоновий задній дифузор М Performance.

Карбоновий задній дифузор М Performance.

Продукт сучасних технологій, покликаний розкрити можливості спортсмена, проявити його рішучість і пристрасть. Неперевершена ручна робота дозволяє вашому BMW розширити багатий динамічний потенціал, стати ще більш стильним і атлетичним у кожній деталі.

Витрата палива та викиди CO2

Показники витрати палива та рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані у квадратних дужках стосуються автомобілів із автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива у тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна та додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене винятково для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) у кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг та 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля у стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може призвести до збільшення вказаного значення.