Ремонт і обслуговування

ЗАВЖДИ МОЛОДИЙ.

ЗАВЖДИ МОЛОДИЙ.

Обслуговування для збереження вартості BMW Value Maintenance Service

Гарна фізична форма підтримує молодість як у людей, так і у машин. Для цього автомобілі BMW проходять Обслуговування для збереження вартості BMW Value Maintenance Service ― програма технічного догляду задля вічної молодості.

450 000 кілометрів ― ну то й що? Ваш BMW було розроблено та виготовлено з великими зусиллями та пристрастю, що охоплюють навіть таку відстань. Тепер йому потрібна професійна турбота з застосуванням ноу-хау BMW за розумною ціною, для якої використовуються лише оригінальні запчастини BMW Parts. Завдяки цьому забезпечується незмінне задоволення від водіння незалежно від пробігу та року виробництва

ПЕРЕВАГИ ТЕХОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАРТОСТІ BMW VALUE MAINTENANCE SERVICE.

Технічне обслуговування та догляд BMW довели, що саме вони роблять найбільший внесок в збереження вартості вашого BMW. Завдяки ним бездоганне функціонування та притаманні BMW характеристики зберігаються незалежно від пробігу. І коли мова йтиме про продаж автомобіля, ви помітите позитивну різницю. Обслуговування для збереження вартості BMW Value Maintenance Service означає: платіть менше зараз, щоб отримати більше потім.

BMW пропонує широкий спектр привабливих пропозицій та послуг, що були підібрані спеціально для автомобілів старших за три роки. До початку роботи ваші потреби будуть точно визначені разом з вашим радником з обслуговування.

Можете бути певні, що виконуватись будуть тільки абсолютно необхідні роботи. Ви отримаєте точний прайс-лист на необхідні запасні частини та час, необхідний для виконання роботи.

Навіть через 15 років після того як виробництво конкретної моделі було припинено, ваш Сервісний Партнер BMW все ще має необхідні знання та ресурси для виконання ремонту вашого BMW.