Огляд BMW М8 Gran Coupe

THE M8

THE M8

ОНОВЛЕНІ АВТОМОБІЛІ М BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE

 • Бензин
Двигун

BMW M8 Competition Gran Coupe, BMW M8 Gran Coupe та BMW M850i xDrive Gran Coupe.

Автомобілі M BMW 8 серії Gran Coupe дозволять Вам відчути розкіш чотирьохдверних автомобілів у поєднанні з адреналіновим спортивним стилем.

 • BMW M8 Competition Gran Coupe і BMW M8 Gran Coupe поєднують у собі гени M з найвищою ексклюзивністю і приносять задоволення від водіння в атмосфері спортивного стилю та розкоші.
 • BMW M850i xDrive Gran Coupe вражає унікальним синтезом комфорту, динаміки та ефективності.

АВТОМОБІЛІ M BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE У ПОРІВНЯННІ.

ОГЛЯД СПОРТИВНИХ ФАКТІВ.

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPE

Максимальна динаміка руху та ексклюзивність.

 • 8-циліндровий двигун M TwinPower Turbo потужністю 625 к.с.
 • Повний привід M xDrive з активним диференціалом M
 • Ексклюзивні елементи дизайну та оснащення
 • 625 к.с., 750 Нм, розгін 0-100 км/год за 3,2 с
BMW M8 COMPETITION GRAN COUPE

BMW M8 GRAN COUPE

Динаміка руху та розкіш на найвищому рівні.

 • 8-циліндровий двигун M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.
 • Повний привід M xDrive з активним диференціалом M
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic із системою Drivelogic
 • 600 л.с., 750 Нм, розгін 0-100 км/год за 3,3 с
BMW M8 GRAN COUPE

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPE

Потужність із розкішним характером.

 • 8-циліндровий двигун M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.
 • 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic
 • Повний привід BMW xDrive з диференціалом M Sport
 • 530 к.с., 750 Нм, розгін 0-100 км/год за 3,9 с
BMW M850i xDRIVE GRAN COUPE
 • BMW M8 COMPETITION GRAN COUPE
 • BMW M8 GRAN COUPE
 • BMW M850i xDRIVE GRAN COUPE

ВІЗУАЛІЗУЙТЕ ВАШ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ M BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE.

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPE – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M8 Competition Gran Coupe.

BMW M8 Competition Gran Coupe – це розкішний чотиридверний спортивний автомобіль, що справляє незабутнє враження кожною своєю деталлю.
 • Сучасний зовнішній вигляд відображає мову дизайну розкішних чотиридверних спорткарів, будучи наочним свідченням динамічності і в той же час вражаючої солідності. У салоні ефектні елементи M та розкішні деталі створюють спортивну та при цьому ексклюзивну атмосферу.
BMW M8 COMPETITION GRAN COUPE – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.
Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 625 л.

Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 625 л.

Остання модифікація 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo гарантує високу динаміку відповідно до найсучасніших стандартів. Цей високооборотний агрегат розвиває потужність 625 к.с. (460 кВт). Два турбонагнітачі відрізняються оптимальною прийомистістю завдяки випускному колектору з поперечним розташуванням циліндрів. Цей двигун V8 також розрахований на екстремальні навантаження на гоночній трасі.

Система M xDrive.

Система M xDrive.

Система повного приводу M xDrive з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення з дорожньою поверхнею та найвищу динаміку як при повсякденній експлуатації, так і на гоночних трасах. Унікальна технологія M поєднує в собі маневреність, характерну для задньопривідного компонування, з керованістю, властивою повнопривідним автомобілям. Ви можете вибрати один із трьох режимів руху: 4WD, 4WD Sport та – при відключеній DSC – 2WD.

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічна гальмівна система M забезпечує ще точніші реакції. Вона не іржавіє та витримує ще більш високі термічні навантаження. Ця гальмівна система відрізняється дуже низьким зносом і сприяє скороченню маси автомобіля, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та розгоні. Особливе технічне оснащення легко відрізнити за золотисто-матовими супортами з логотипом "M".

Особливі властивості матеріалу можуть призвести до шумів при гальмуванні, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або в сиру погоду відразу після стоянки. Появу таких шумів, зумовлених конструкцією, можна запобігти, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням у вологу погоду або декількома інтенсивними гальмуваннями після тривалого низького навантаження. Потрапляння вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми – наприклад, внаслідок миття автомобіля, випадання ранкової роси, водіння під дощем тощо - може призвести до того, що ефективність гальмування буде на рівні звичайної гальмівної системи. Зниження гальмівної потужності може компенсуватися збільшенням тиску на педаль гальма. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальм.

BMW M8 GRAN COUPE – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M8 Gran Coupe.

BMW M8 Gran Coupe з повним приводом M xDrive є прикладом ідеального поєднання спортивної динаміки та неперевершеної елегантності.
 • Вражаючі елементи дизайну M з обробкою хромом або в колір кузова розставляють чіткі акценти в інтер'єрі, а екстравагантні деталі стильного салону підкреслюють ексклюзивний спортивний стиль.
BMW M8 GRAN COUPE – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.
Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.

Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.

Остання модифікація 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo гарантує високу динаміку відповідно до найсучасніших стандартів. Цей високооборотний агрегат розвиває потужність 600 к.с. (441 кВт). Два турбонагнітачі відрізняються оптимальною приймальністю завдяки поєднанню з рівнодовгим випускним колектором. Цей двигун V8 також розрахований на екстремальні навантаження на гоночній трасі.

8-ступінчаста спортивна АКПП M Steptronic із функцією Drivelogic.

8-ступінчаста спортивна АКПП M Steptronic із функцією Drivelogic.

8-ступінчаста спортивна АКПП M Steptronic з функцією Drivelogic відрізняється численними алгоритмами перемикання: від максимально динамічних до комфортних та економічних. Ви можете перемикати передачі вручну важелем селектора або підрульовими пелюстками, а також використовувати автоматичний режим роботи коробки.

Адаптивна підвіска M.

Адаптивна підвіска M.

Адаптивна підвіска M дозволяє налаштувати амортизатори відповідно до поточної дорожньої ситуації, підвищуючи динамічні характеристики автомобіля та комфорт. Крім стандартних налаштувань COMFORT для ще більшого задоволення за кермом пропонується режим SPORT з більш жорсткими налаштуваннями амортизаторів, а режим SPORT+ можна використовувати на гоночній трасі.

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPE – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M8 Gran Coupe.

BMW M850i xDrive Gran Coupe вражає унікальним синтезом комфорту, динаміки та ефективності.
 • Сучасний дизайн нового BMW M850i xDrive Gran Coupe привертає увагу виразними елементами кольору "Глянцевий Чорний".
 • Ексклюзивний інтер'єр пропонує спортивну атмосферу, яка відповідає найвищим стандартам розкоші.
 • BMW M850i xDRIVE GRAN COUPE – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.
  8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.

  8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.

  Топ-атлет, що приносить чисте задоволення від водіння: 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo відрізняється чудовою чуйністю та характерним для двигунів M звуком вихлопу. Два турбонагнітачі, система безступінчастого регулювання ходу клапанів Valvetronic та високоточне впорскування бензину забезпечують видатні технічні характеристики.

  Гальмівна система M Sport.

  Гальмівна система M Sport.

  Гальмівна система M Sport, що входить до базової комплектації, оснащується 4-поршневими нерухомими гальмівними супортами спереду і однопоршневими плаваючими - ззаду. Супорти з логотипом M пофарбовані в чорний колір. Гальмівні диски великого діаметра забезпечують визначну ефективність гальмування.

  Диференціал M Sport.

  Диференціал M Sport.

  Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс із дорогою та курсову стійкість при перестроюванні або прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним керуванням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.

  АВТОМОБІЛІ M BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE: КОКПІТ ВОДІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ.

  Особливі прилади M, концепція управління, цифрові сервіси та системи допомоги водієві автомобілів M BMW 8 серії Gran Coupe.

  Автомобілі M BMW 8 серії Gran Coupe надають у Ваше розпорядження численні сучасні системи.
  • Спеціальна панель приладів M* та проекційний дисплей BMW зі спеціальною індикацією М* забезпечує високу точність відображення даних.
  • Такі деталі, як індивідуально програмовані кнопки M1/M2 на рульовому колесі*, червона кнопка Start/Stop* та центральна консоль з кнопками M MODE* та SETUP* додатково посилюють гоночну атмосферу.
  • Разноманітні інтелектуальні системи допомоги водієві та цифрові сервіси гарантують Вам максимальний рівень комфорту та безпеки.
  * Пропонується для BMW M8 Competition Gran Coupe та BMW M8 Gran Coupe.
  АВТОМОБІЛІ M BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE: КОКПІТ ВОДІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ.
  Особлива панель приладів M.

  Особлива панель приладів M.

  Особлива панель приладів M дозволяє відображати додаткову інформацію, необхідну для особливо спортивного водіння. При виборі режиму TRACK* для заїздів на гоночній трасі на приладовій панелі Вам буде доступна інформація про тиск наддуву, тиск повітря в шинах та їх температуру, а також сили поперечного та поздовжнього прискорення.

  * Режим TRACK пропонується лише для BMW M8 Competition Gran Coupe.

  M Setup.

  M Setup.

  Меню M Setup* дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху, у тому числі характеристики двигуна, трансмісії та кермового керування, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи DSC або розподіл потужності в системі повного приводу M xDrive відповідно до Ваших індивідуальних вимог.

  * Пропонується для BMW M8 Competition Gran Coupe та BMW M8 Gran Coupe.

  Проекційний дисплей із спеціальною індикацією M.

  Проекційний дисплей із спеціальною індикацією M.

  На проекційному дисплеї зі спеціальною індикацією M* з можливістю налаштування контенту у пріоритеті відображаються важливі для спортивної їзди параметри, такі як тахометр із попередженням наближення до червоної зони, індикатор перемикань та індикація вибраної передачі.
  * Пропонується для BMW M8 Competition Gran Coupe та BMW M8 Gran Coupe.

  ТЕХНІЧНІ ДАНІ АВТОМОБІЛІВ M BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE

  BMW M8 Competition Gran Coupe та інші моделі.

  Потужність, кВт (к.с.) при об/хв: 460 (625)/6000
  Макс. крутний момент, Нм при об/хв: 750/1800–5860
  Розгін 0-100 км/год, с: 3,2
  Витрата палива у змішаному циклі, л/100 км: 11,6–11,2
  photo_text_left_right16586
  simple_slider_slide
  simple_slider_slide
  simple_slider_slide

  КАРБОНОВИЙ ПАКЕТ ОБРОБКИ ЕКСТЕР'ЄРУ M.

  Високоякісний карбоновий пакет обробки екстер'єру M підкреслює спортивні амбіції автомобіля та його типовий для M атлетизм.

  • У пакет входять бічні аеродинамічні елементи Air Curtain зліва та праворуч у передньому бампері, накладки дзеркал заднього виду, задній спойлер та дифузорна вставка, виготовлені з посиленого вуглеволокном пластику (карбону).
  • Всі елементи обробки екстер'єру розроблені з великою увагою до деталей, що дозволяє створити гармонійний і при цьому підкреслений спортивний вигляд.
  • Запозичені в автоспорті деталі посиленого вуглеволокном пластику (карбону) підкреслюють спортивні гени автомобіля.
  photo_in_container16592

  ПРОПОЗИЦІЯ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ M НОВИЙ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE.

  Ексклюзивні опції пропозиції BMW Individual дозволяють Вам надати BMW M8 Gran Coupe унікального характеру. Вам пропонується широкий вибір унікальних лакофарбових покриттів, які яскраво відбивають ексклюзивність цього розкішного спортивного автомобіля.

  АВТОМОБІЛІ M НОВИЙ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE: ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ

  Спортивні аксесуари для BMW M8 Competition Gran Coupe та BMW M8 Gran Coupe.

  20" Y- Spoke 863M Performance.

  20" Y- Spoke 863M Performance.

  Колір: Jet Black matt

  Серія авто: F90, F91, F92, F90N, F93

  Розмір шини: 275/35ZR20 102Y XL | 285/35ZR20 104Y XL

  Розмір диска: 9,5Jx20 | 10,5Jx20

  19" Double Spoke 705M.

  19" Double Spoke 705M.

  Колір: Orbit-Grey

  Серія авто: F90, F91, F92, F90N, F93

  Розмір шини: 285/40R19 107V XL

  Розмір диска: 10,5Jx19 ET: 28

  Арт.: 36110003050, 36110003051.

  Нерухома кришка для маточини 56 мм.

  Нерухома кришка для маточини 56 мм.

  Нерухомі кришки колісних маточинок виконані у вигляді емблеми BMW і не обертаються разом з колесом, а залишаються стояти в горизонтальному положенні. Кришки встановлюються на всі легкосплавні диски BMW з діаметром кріпильного отвору 112 мм.

  THE 8
  BMW 8 серії Gran Coupe – це розкішний спортивний автомобіль із чотирма дверима, оснащений найсучаснішими технологіями та гарантуючим високу динаміку руху. Познайомтеся зі спортивною динамікою та найвищою якістю в унікальній атмосфері просторого та ексклюзивного салону.
  photo_text_left_right16603

  СЕРВІС І ПРОГРАМИ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ M НОВИЙ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPE

  БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?
  Якщо у Вас виникли запитання, Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте отримати конкретну пропозицію щодо BMW M8 Competition Gran Coupe, BMW M8 Gran Coupe або BMW M850i xDrive Gran Coupe, зверніться до наших консультантів. Наші професійні співробітники з радістю нададуть Вам індивідуальну консультацію – по телефону або у дилерському центрі.
  photo_text_left_right16605