Огляд BMW M8 Cabrio

THE M8

THE M8

ОНОВЛЕНІ АВТОМОБІЛІ M BMW 8 СЕРІЇ CABRIO.

 • Бензин
Двигун

BMW M8 Competition Cabrio, BMW M8 Cabrio та BMW M850i xDrive Cabrio.

Відчуйте спортивну динаміку найвищого рівня за кермом вражаюче потужних автомобілів M BMW 8 серії Cabrio:

 • BMW M8 Competition Cabrio і BMW M8 Cabrio поєднують у собі гени M з найвищою ексклюзивністю і приносять задоволення від водіння в атмосфері спортивного стилю та розкоші.
 • BMW M850i xDrive Cabrio вражає унікальним синтезом комфорту, динаміки та ефективності.

АВТОМОБІЛІ M BMW 8 СЕРІЇ CABRIO У ПОРІВНЯННІ.

ОГЛЯД СПОРТИВНИХ ФАКТІВ.

BMW M8 COMPETITION CABRIO

Максимальна динаміка руху та ексклюзивність.

 • 8-циліндровий двигун M TwinPower Turbo потужністю 625 к.с.
 • Повний привід M xDrive з активним диференціалом M
 • Ексклюзивні елементи дизайну та оснащення
 • 625 к.с., 750 Нм, розгін 0-100 км/год за 3,3 с
BMW M8 COMPETITION CABRIO

BMW M8 CABRIO

Динаміка руху та розкіш на найвищому рівні.

 • 8-циліндровий двигун M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.
 • Повний привід M xDrive з активним диференціалом M
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic із системою Drivelogic
 • 600 к.с., 750 Нм, розгін 0-100 км/год за 3,4 с
BMW M8 CABRIO

BMW M850i xDRIVE CABRIO

Потужність із розкішним характером.

 • 8-циліндровий двигун M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.
 • 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic
 • Повний привод BMW xDrive з диференціалом M Sport
 • 530 к.с., 750 Нм, розгін 0-100 км/год за 4,1 с
BMW M850i xDRIVE CABRIO
 • BMW M8 COMPETITION CABRIO
 • BMW M8 CABRIO
 • BMW M850i xDRIVE CABRIO

ВІЗУАЛІЗУЙТЕ ВАШ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ M BMW 8 СЕРІЇ CABRIO.

BMW M8 COMPETITION CABRIO – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M8 Competition Cabrio.

BMW M8 Competition Cabrio є найдинамічнішим представником лінійки автомобілів M BMW 8 серії Cabrio. В основу дизайну розкішних спортивних кабріолетів покладено культовий стиль, який є наочним свідченням динамічності і водночас вражаючої солідності.
 • У салоні ефектні елементи M та розкішні деталі створюють спортивну та при цьому ексклюзивну атмосферу.
BMW M8 COMPETITION CABRIO – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.
Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 625 к.с.

Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 625 к.с.

Остання модифікація 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo гарантує високу динаміку відповідно до найсучасніших стандартів. Цей високооборотний агрегат розвиває потужність 625 к.с. (460 кВт). Два турбонагнітачі відрізняються оптимальною прийомистістю завдяки випускному колектору з поперечним розташуванням циліндрів. Цей двигун V8 також розрахований на екстремальні навантаження на гоночній трасі.

8-ступінчаста спортивна АКПП M Steptronic із функцією Drivelogic.

8-ступінчаста спортивна АКПП M Steptronic із функцією Drivelogic.

8-ступінчаста спортивна АКПП M Steptronic з функцією Drivelogic відрізняється численними алгоритмами перемикання: від максимально динамічних до комфортних та економічних. Ви можете перемикати передачі вручну важелем селектора або підрульовими пелюстками, а також використовувати автоматичний режим роботи коробки.

Карбоно-керамічна гальмівна система M.

Карбоно-керамічна гальмівна система M.

Карбоно-керамічна гальмівна система M забезпечує ще точніші реакції. Вона не іржавіє та витримує ще більш високі термічні навантаження. Ця гальмівна система відрізняється дуже низьким зносом і сприяє скороченню маси автомобіля, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та розгоні. Особливе технічне оснащення легко відрізнити по матових золотисто-матових супортах з логотипом "M". Особливі властивості матеріалу можуть призвести до шумів при гальмуванні, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або в сиру погоду відразу після зупинки. Поява таких шумів, зумовлених конструкцією, можна запобігти, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням у вологу погоду або декількома інтенсивними гальмуваннями після тривалого низького навантаження. Потрапляння вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми – наприклад, внаслідок миття автомобіля, випадання ранкової роси, водіння під час дощу тощо - може призвести до того, що ефективність гальмування буде на рівні звичайної гальмівної системи. Зниження гальмівної потужності може компенсуватися збільшенням тиску на педаль гальма. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальмівної системи.

BMW M8 CABRIO – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M8 Cabrio.

BMW M8 Cabrio з повним приводом M xDrive демонструє автоспортивні гени у кожній своїй деталі.
 • Вражаючі елементи дизайну M з обробкою хромом або колір кузова розставляють чіткі акценти в інтер'єрі, а екстравагантні деталі стильного салону підкреслюють ексклюзивний спортивний стиль.
BMW M8 CABRIO – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.
Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.

Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.

Остання модифікація 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo гарантує високу динаміку відповідно до найсучасніших стандартів. Цей високооборотний агрегат розвиває потужність 600 л. (441 кВт). Два турбонагнітачі відрізняються оптимальною прийомистістю завдяки поєднанню з рівнодовгим випускним колектором. Цей двигун V8 також розрахований на екстремальні навантаження на гоночній трасі.

Система M xDrive.

Система M xDrive.

Система повного приводу M xDrive з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення з дорожньою поверхнею та найвищу динаміку як при повсякденній експлуатації, так і на гоночних трасах. Унікальна технологія M поєднує в собі маневреність, характерну для задньопривідного компонування, з керованістю, властивою повнопривідним автомобілям. Ви можете вибрати один із трьох режимів руху: 4WD, 4WD Sport та – при відключеній DSC – 2WD.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою клапана, вбудованого в систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, що активуються за допомогою кнопок вибору режимів руху, використовується ще інтенсивніший звук двигуна, тоді як у режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає спокійнішим.

BMW M850i xDRIVE CABRIO – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M850i xDrive Cabrio.

BMW M850i xDrive Cabrio вражає унікальним синтезом комфорту, динаміки та ефективності.
 • Сучасний дизайн нового BMW M850i xDrive Cabrio привертає увагу виразними елементами кольору "Глянцевий Чорний".
 • Ексклюзивний інтер'єр пропонує спортивну атмосферу, яка відповідає найвищим стандартам розкоші.
BMW M850i xDRIVE CABRIO – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.
8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.

Топ-атлет, що приносить чисте задоволення від водіння: 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo відрізняється чудовою чуйністю та характерним для двигунів M звуком вихлопу. Два турбонагнітачі, система безступінчастого регулювання ходу клапанів Valvetronic та високоточне впорскування бензину забезпечують видатні технічні характеристики.

BMW xDrive.

BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно динамічно перерозподіляє крутний момент між передніми та задніми колесами для додаткового поліпшення зчеплення коліс з дорогою, підвищення динаміки та забезпечення безпеки в будь-яких умовах руху. Для подальшого поліпшення маневреності електронно-керована система розподілу крутного моменту оптимізує співвідношення надлишкової і недостатньої повертаності при проходженні поворотів.

Інтегральне активне кермо.

Інтегральне активне кермо.

Інтегральне активне рульове управління здійснює підрулювання задніх коліс і використовує змінне передаточне відношення рульового механізму, що повертає передні колеса. На низьких швидкостях ця система забезпечує покращену маневреність за рахунок того, що задні колеса повертаються у бік, протилежний переднім. Починаючи приблизно з 60-80 км/год задні колеса повертаються в один бік з передніми для підвищення стійкості руху та комфорту.

АВТОМОБІЛІ M BMW 8 СЕРІЇ CABRIO: КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Особливі прилади M, концепція управління, цифрові сервіси та системи допомоги водієві автомобілів M BMW 8 серії Cabrio.

Автомобілі M BMW 8 серії Cabrio надають у Ваше розпорядження численні сучасні системи.
 • Спеціальна панель приладів M* та проекційний дисплей BMW зі спеціальною індикацією M* забезпечує високу точність відображення даних.
 • Такі деталі, як індивідуально програмовані кнопки M1/M2 на рульовому колесі*, червона кнопка Start/Stop* та центральна консоль з кнопками M MODE* та SETUP* додатково посилюють гоночну атмосферу.
 • Разноманітні інтелектуальні системи допомоги водієві та цифрові сервіси гарантують Вам максимальний рівень комфорту та безпеки.
* Пропонується для BMW M8 Competition Cabrio та BMW M8 Cabrio.
АВТОМОБІЛІ M BMW 8 СЕРІЇ CABRIO: КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.
Спеціальна панель приладів M.

Спеціальна панель приладів M.

Особлива панель приладів M дозволяє відображати додаткову інформацію, необхідну для особливо спортивного водіння. При виборі режиму водіння TRACK* для заїздів на гоночній трасі на приладовій панелі Вам буде доступна інформація про тиск наддуву, тиск повітря в шинах і їх температурі, а також силах поперечного і поздовжнього прискорення. * Режим TRACK пропонується лише для M8 Competition Cabrio.

M Setup.

M Setup.

Меню M Setup* дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху, у тому числі характеристики двигуна, трансмісії та кермового керування, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи DSC або розподіл потужності в системі повного приводу M xDrive відповідно до Ваших індивідуальних вимог. *Пропонується для BMW M8 Competition Cabrio та BMW M8 Cabrio.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ АВТОМОБІЛІВ M НОВИЙ BMW 8 СЕРІЇ CABRIO.

НОВИЙ BMW M8 Competition Cabrio та інші моделі.

Потужність, кВт (л.с.) при об/хв: 460 (625)/6000
Макс. крутний момент, Нм при об/хв: 750/1800–5860
Разгін 0-100 км/год, с: 3,3
Витрата палива у змішаному циклі , л/100 км: 11,6–11,2
photo_text_left_right16971
photo_in_container16972

ОПЦІЇ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ M НОВИЙ BMW 8 СЕРІЇ CABRIO.

Ексклюзивні опції оснащення BMW Individual дозволяють Вам надати BMW M8 Cabrio унікального характеру. Вам пропонується широкий вибір унікальних лакофарбових покриттів, які яскраво відбивають ексклюзивність цього розкішного спортивного автомобіля.

АВТОМОБІЛІ M НОВИЙ BMW 8 СЕРІЇ CABRIO: ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ.

Спортивні аксесуари для BMW M8 Competition Cabrio та BMW M8 Cabrio.

20" Y-Spoke 863M Performance.

20" Y-Spoke 863M Performance.

Колір: Jet Black matt

Серія авто: F90, F91, F92, F90N, F93

Розмір шини: 275/35ZR20 102Y XL | 285/35ZR20 104Y XL

Розмір диска: 9,5Jx20 | 10,5Jx20

19" Double Spoke 705M.

19" Double Spoke 705M.

Колір: Orbit-Grey

Серія авто: F90, F91, F92, F90N, F93

Розмір шини: 285/40R19 107V XL

Розмір диска: 10,5Jx19 ET: 28

Арт.: 36110003050, 36110003051.

Нерухлива кришка для маточини 56 мм.

Нерухлива кришка для маточини 56 мм.

Нерухомі кришки колісних маточок виконані у вигляді емблеми BMW і не обертаються разом з колесом, а залишаються стояти в горизонтальному положенні. Кришки встановлюються на всі легкосплавні диски BMW з діаметром отвору кріплення 112 мм.

THE 8
BMW 8 серії Cabrio – це розкішний та потужний спорткар, який завдяки найсучаснішим технологіям відрізняється винятковою динамікою та видатними технічними характеристиками. Випробуйте нові масштаби унікального задоволення за кермом просто неба.
photo_text_left_right16983
БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?
Якщо у Вас виникли запитання, Вам потрібна додаткова інформація або Ви бажаєте отримати конкретну пропозицію щодо BMW M8 Competition Cabrio, BMW M8 Cabrio або BMW M850i xDrive Cabrio, зверніться до найближчого дилера BMW. Наші професійні співробітники з радістю нададуть Вам індивідуальну консультацію – по телефону або у дилерському центрі.
photo_text_left_right16984