BMW ix

THE iX

THE iX

Абсолютно новий BMW iX

  • Повністю електричний
Двигун

BMW МОДЕЛІ iX – ЗРАЗОК НОВОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕПОХИ.

Фантазія, що стала дійснісю – так можна сказати про BMW моделі iX. Електромобіль має високу ефективність завдяки впровадженню сучасних технологій. У ньому передбачений великий запас ходу і швидкий розгін з місця. Зовні авто виглядає виразно. При виготовленні автомобіля використовуються лише якісні матеріали. У салоні моделі затишно та комфортно. Просторий салон розрахований на п’ять пасажирів. Дізнайтеся більше про автомобіль.

ПОРІВНЯЙТЕ МІЖ СОБОЮ BMW iX xDRIVE50 ТА BMW iX xDRIVE40.

BMW iX xDrive50

  • Запас ходу більше 600 км*
  • Пришвидшення від 0 до 100 км/год менш ніж за 5 секунд
  • Більше 120 кілометрів за 10 хвилин за допомогою технології швидкої зарядки
BMW iX xDrive50

BMW iX xDrive40

  • Запас ходу більше 400 км*
  • Пришвидшення від 0 до 100 км/год менш ніж за 6 секунд
  • Більше 90 кілометрів за 10 хвилин за допомогою технології швидкої зарядки
BMW iX xDrive40
  • BMW iX xDrive50
  • BMW iX xDrive40
МОНОЛІТНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

МОНОЛІТНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ ДЛЯ ВИЩОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ ДЛЯ ВИЩОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

ЗАПАС ХОДУ ПОНАД 600 КМ*.

ЗАПАС ХОДУ ПОНАД 600 КМ*.

ЕЛЕКТРИЗУЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

ЕЛЕКТРИЗУЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW Group безперервно переосмислює себе. Це центральний елемент нашої корпоративної стратегії. І BMW iX – вражаюче яскравий і наочний вираз такого підходу.
Олівер Ципсе, голова правління BMW AG
Монолітний дизайн із чіткими лініями відрізняється виразністю та забезпечує автомобілю потужний зовнішній вигляд. BMW iX виглядає переконливо і водночас зібрано та елегантно.
Домагой Дукеч, шеф-дизайнер BMW
При розробці BMW iX ми прагнули створити мобільний простір, що підвищує якість життя свого власника. Нове улюблене місце, де можна бути собою і повністю розслабитися.
Домагой Дукеч, шеф-дизайнер BMW

УВАГА ДО ДЕТАЛІЗАЦІЇ.

Філософія сучасних технологій.

Розкішний дизайн салону, поєднуючись з технологіями, сприяє комфортному розташуванню пасажирів і водія, а також знижує викид шкідливих компонентів в атмосферу. Цей факт робить автомобіль екологічно безпечним і простим в експлуатації. Відповідно до філософії нового обороту технологічного процесу особлива увага приділяється безпеці та комфортному пересуванню пасажирів, а всі «доповнення» відходять на другий план. У iX присутній баланс, він не перевантажений програмним забезпеченням і елементами дизайну та комфортний для пересування. Кожна деталь унікальна і чітко виконує свою функцію.
УВАГА ДО ДЕТАЛІЗАЦІЇ.
Дизайн моделі.

Дизайн моделі.

Тривимірна велика поверхня, інноваційні сучасні деталі та ідеально поєднувані пропорції інтегровані в моделі авто. Це створює мінімалістичний монолітний дизайн і приголомшливий зовнішній вигляд.

Мінімалістичні поверхні.

Мінімалістичні поверхні.

Структурована рельєфна поверхня та рішуче виконання дизайну роблять зовнішній вигляд автомобіля сучасним. Характерні лінії, монолітний кузов і дизайнерські елементи підкреслюють характер iX. 

Передня частина авто.

Передня частина авто.

Попереду автомобіль виглядає футуристично і виразно. Яскравість вигляду підкреслює радіаторна решітка, яка поєднується з подвійними вузькими фарами. Це абсолютно новий дизайн, не характерний для сучасних авто. Модель унікальна.

Бічний вигляд.

Бічний вигляд.

Зовнішній бічний вигляд автомобіля бездоганний завдяки динамічним пропорціям, що виділяються гладкою поверхнею і лініями.  Ефектний прямокутний контур біля колісної арки привертає погляд, нагадуючи про першу модель BMW серії Х. Цілісність і гармонійність образу доповнюють дзеркала, дверні ручки та скління.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

Позаду автомобіль виглядає ефектно і мінімалістично. На великій поверхні розміщені вузькі ліхтарі, які плавно переходять на кришку кузова і багажник, створюючи унікальний дизайн. Доповнює задній образ дифузор вставка, оптимізуючи аеродинаміку і гармонійно поєднуючись із дном, що збільшує ходовий запас.

Пакет Sport.

Пакет Sport.

Завдяки пакету Спорт автомобіль притягує погляд до мінімалістичного дизайну оформлення. Знизу модель пофарбована у чорний глянець, що створює контраст із відтінком кузова. Попереду автомобіль виглядає спортивно за рахунок елементів, виконаних у формі трапеції. Цілісно зовнішній вигляд автомобіля за рахунок пакета Спорт виглядає гармонійно і стримано.

auto_main_photo

ПРАКТИЧНІСТЬ У НОВОМУ МАСШТАБІ.

BMW серії iX здійснив революцію у світі автомобільної індустрії. Маючи запас ходу понад 600 кілометрів*, він підходить для щоденних поїздок на далекі відстані. Високі можливості та функціональність автомобіля підтверджує унікальна конструкція кузова, яку було створено на основі багаторічного досвіду. Кузов полегшений, оскільки виконаний із алюмінію, карбону та сталі. Він місткий і міцний.

Інноваційний привід.
Крім двох електродвигунів п’ятого покоління, в автомобілі передбачено високовольтну батарею, зарядну систему та силову електроніку. Електродвигуни забезпечують повний електричний привід, вони роблять із них справжній спорткар. Мотор потужністю 500 кінських сил розганяє автомобіль до ста кілометрів на годину всього за 5 сек.
photo_text_left_right8329
МОБІЛЬНІСТЬ АВТО.
Індивідуальне регулювання та рекупераційна система у симбіозі з пневматичною підвіскою збільшує запасний хід. Таке поєднання інновацій дозволяє уповні відчути характер автомобіля і налаштувати поїздку під свої уподобання, обравши режим Комфорт або Спорт. Перший режим підійде для подорожей із родиною та дітьми. Поїздка виявиться легкою та м’якою. Режим Спорт, навпаки, рекомендується для людей, які полюбляють екстрим і швидкість.
photo_text_left_right8330
auto_main_photo
auto_main_photo

СИСТЕМА ЗАРЯДКИ АВТОМОБІЛЯ.

Зарядка автомобіля не викликає проблем, сервіс компанії Charging BMW відкриває перед власниками авто іХ великі перспективи. До сервісу послуг входять продукти для підвищення функціональності моделі та доступ до всіх зарядних станцій компанії. Усього у світі понад 450 000 зарядних станцій цієї компанії. Якщо ви вирішили заряджати автомобіль вдома, то для цього надається спеціальне обладнання. Потужність зарядного пристрою складає 200 кВт, що говорить про те, що якщо заряджати автомобіль протягом 10 хв., то запасний хід складе 120 кілометрів. Для заряду автомобіля до 80% досить сорока хвилин.

У домашніх умовах при використанні обладнання потужністю 11 кВт, за 11 годин досягається 100% зарядка батареї. 

auto_main_photo

АЕРОДИНАМІКА BMW iX.

Характер BMW серії iX виражається у кожній лінії, у кожному елементі. Він простежується у динамічному дизайні кузова, салону, капота. Стики зведені до мінімального рівня, автомобіль виглядає обтічно. Передня частина та задній дифузор закриті, ручки дверей вбудовані всередину, дзеркала окантовані. Аеродинаміка автомобіля дорівнює коефіцієнту 0,25. Модель має інноваційний дизайн і запасний хід, також автомобіль повністю безпечний для довкілля, що ціниться у сучасному світі.

Витрата палива та викиди СО2.

* Значення є попередніми і можуть бути змінені. Швидкість зарядки розрахована при застосуванні зарядних станцій 150 кВт/год.

Виміряно відповідно до випробувального циклу WLTP

BMW iX(1):
Енергоспоживання в кВт⋅годину/100 км (змішаний цикл): менше 21
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 0
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відзначених (1), є попередніми.

Інформація про витрату палива, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до запропонованої процедури вимірювання VO (EC) 715/2007 у версії, що була чинною на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля із базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступні для цієї моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрати палива та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», яке можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням: https://www.dat.de/co2.

Значення, вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення еквівалентні випробувальному циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов’язаних із транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, зазначених тут.
 

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW iX в наявності ✅ Тест-драйв BMW iX
✅ Прайс-лист на BMW iX ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія