BMW X7

THE Х7

THE Х7

ВИРАЗНІСТЬ СТИЛЮ ТА МАСШТАБ
ДЛЯ МОЖЛИВОСТЕЙ.

від 3 944 603 грн.
Вартість
  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Дивовижна потужність, вражаючий комфорт та виразний дизайн – саме ці риси одразу кидаються в очі, якщо поглянути на новий BMW X7 xDrive40i.

  • Продумана фронтальна частина, де одразу можна помітити акцентну радіаторну решітку «BMW Iconic Glow» з підсвічуванням та брендовий стиль BMW – саме така комбінація дозволяє продемонструвати сильний характер.
  • Під капотом знаходиться потужний бензиновий 6-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo, який здатен розвинути 280 кВт (381 к.с.). Крім того, авто комплектується стандартною 2-вісною пневматичною підвіскою для максимально комфортних подорожей.
  • Маневрування залишається на високому рівні за рахунок інтегрального активного рульового кермування. Тепер можна однаково комфортно пересуватись на різних швидкостях.

СТВОРІТЬ СВОЮ КОНФІГУРАЦІЮ НОВОГО BMW X7.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДИЗАЙНОМ ЕКСТЕР’ЄРУ НОВОГО BMW Х7 У ВІДЕО.

video_slider_item

Зовнішній вигляд нового BMW Х7

Фронтальна частина

Фронтальна частина

У оформленні передньої частини втілений фірмовий стиль BMW – спорт та впевненість в одному флаконі. Дизайн, доповнений радіаторною решіткою з підсвічуванням «BMW Iconic Glow», має доволі прогресивний вигляд. Подвійна радіаторна решітка також доповнюється унікальними хромованими деталями.

Вигляд збоку

Вигляд збоку

Атлетична поверхня оформлення нового BMW Х7 та унікальний металевий відтінок Sparkling Copper Grey дозволяє створити неперевершений вишуканий та динамічний дизайн. Крім того, чудовим доповненням стали 23-дюймові легко сплавні диски. При першому погляді стає зрозуміло, що авто має чудовий місткий салон.

Задня частина

Задня частина

Сучасний вигляд нового BMW Х7 втілюється завдяки 3-вимірним заднім ліхтарям. Крім того, задні фари з’єднуються з витонченою хромованою декоративною планкою, що дозволяє продемонструвати преміальну якість. Крім того, це дозволяє зробити акцент на масивності кузова, його витонченості та міцності.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З НОВИМ ВИМІРОМ ПРОСТОРУ В BMW Х7.

З містким багажним відділенням об'ємом 750 літрів ( в п'ятимісній конфігурації) ви будуте готові до будь-яких ситуацій.

video_slider_item

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДИЗАЙНОМ ІНТЕР’ЄРУ НОВОГО BMW Х7 У ВІДЕО.

video_slider_item

Дизайн салону нового BMW Х7

Сучасність та естетичність

Сучасність та естетичність

Під час оздоблення салону використовувались незвичайно сучасні технології у питанні цифрової вишуканості. Додаткову витонченість приладовій панелі додає вигнутий екран. Крім того, у якості декоративного оздоблення використовується світлова смуга у формі призматичного кришталю, яка стала не тільки візуальною деталлю, але й функціональною.

Комфортне та містке заднє відділення

Комфортне та містке заднє відділення

Задня частина салону авто доволі простора та зручна для пасажирів. Додаткового комфорту та витонченості салону додає оббивка BMW Individual «Merino», яка виконана у білому та сірому кольорах. Крім того, сидіння доповнені вмонтованими кріпленнями для максимально ергономічного використання гаджетів під час подорожі.

Вставка зі скла «CraftedClarity»

Вставка зі скла «CraftedClarity»

Внутрішнє оформлення салону вражає за допомогою використання преміальних матеріалів. Унікальні деталі оформлення у вигляді скляних вставок для КПП, клавіші «Старт та стоп» та контролері iDrive дозволяють акцентувати увагу на цьому.

Фірмові аксесуари BMW

Завдяки фірмовому набору аксесуарів BMW ви зможете пристосувати власне авто до індивідуальних потреб під час пересування: всі доступні доповнення прекрасно інтегруються з вашим новим BMW Х7 та вражають своїм оформленням, преміальною якістю та функціональністю.
21-дюймові титанові диски чорного кольору з зимовими шинами та системою контролю тиску

21-дюймові титанові диски чорного кольору з зимовими шинами та системою контролю тиску

Ваше нове авто доповнюється дисками у відтінкові Jet Black. Крім того, ваші зимові колеса 9,5J x 21 йдуть одразу у комплекті з системою контролю рівня тиску. Варто зазначити, що шини не йдуть у комбінації з протиковзкими ланцюгами.

Багажний бокс

Багажний бокс

Чорний багажний бокс зі вставками титанового відтінку відкривається одразу з обох боків для комфортного розміщення речей. Загальна місткість складає близько 520 л. Крім того, він інтегрується з будь-якими багажними системами, які монтуються на дах.

Вішак для розміщення одягу у системі Travel & Comfort

Вішак для розміщення одягу у системі Travel & Comfort

Якщо ви берете з собою в подорож одяг, то ви можете його розмістити на вішаку, який фіксується на базовому тримачі чи додатковій системі Travel & Comfort. Також ним можна спокійно користуватись поза межами авто.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІННОВАЦІЙНІСТЮ НОВОГО BMW Х7 У ВІДЕО.

video_slider_item

Сучасність та інноваційність Нового BMW Х7

Прив’яжіть свій смартфон до вашого авто

Прив’яжіть свій смартфон до вашого авто

Автомобіль оснащений опцією Apple CarPlay та Android Auto для інтеграції вашого девайсу. В результаті ви можете користуватись своїми улюбленими додатками у своєму авто.

ОС BMW 8

ОС BMW 8

Зробити кермування максимально зручним та зрозумілим дозволяє система BMW iDrive в комбінації з сучасною ОС BMW 8. Ви можете віддавати голосові команди та використовувати зручні елементи керування, щоб кожна ваша подорож приносила максимум насолоди.

Все для вашого комфорту

Пасажирам доступно 6 сидінь

Пасажирам доступно 6 сидінь

Автомобіль вміщує до 6 пасажирів. Особливий комфорт забезпечений пасажирам 2-го ряду, крім того, дістатись до 3-го ряду сидінь доволі просто та швидко.

* 6 місць в авто – опція, 7 місць – базова комплектація авто. 

5-зонне управління автоматичною системою кондиціонування

5-зонне управління автоматичною системою кондиціонування

Всередині авто знаходиться кондиціонер з 5-зонним керуванняv. Завдяки йому можна встановити оптимальним температурний режим для кожного з 3-х рядів сидінь. 

Забезпечення якісного та об’ємного звучання завдяки системі Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound

Забезпечення якісного та об’ємного звучання завдяки системі Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound

Під час пересування ви можете насолоджуватись об’ємним 3-вимірним звучанням з неперевершеною якістю звуку у систему потужністю 1475 Вт. Високоякісне звучання присутнє у кожному сидінні.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДИНАМІКОЮ ВОДІННЯ НОВОГО BMW Х7 У ВІДЕО.

video_slider_item
Пневматична підвіска та привід Нового BMW Х7
  • Розігнати авто від 0 до 100 км/год можна лише за 5,8 секунди за допомогою сучасного рядного бензинового 6-циліндронового потужного двигуна BMW TwinPower Turbo.
  • Автомобіль обладнаний системою активного регулювання підвіски Executive Drive Pro для мінімізації нахилів кузова під час різних умов – нахил у проходженні крутого повороту чи пересування на прямій ділянці.
  • Система активного інтегрального кермування для максимально якісного маневрування та неперевершеного комфорту їзди на доволі великій швидкості.
photo_text_left_right14270

Асистенти водія у новому BMW Х7

Помічник водія під час подорожей Professional

Помічник водія під час подорожей Professional

З його допомогою вдасться тримати одну смугу руху, швидкість пересування та відстань до авто, яке знаходиться спереду. Крім того, він дозволяє уникнути аварійних ситуацій.

Помічник під час паркування авто

Помічник під час паркування авто

Він є незамінним асистентом під час паркування авто на повздовжньому або поперечному місці, а також на будь-якій іншій території.

Інноваційний проекційний дисплей BMW

Інноваційний проекційний дисплей BMW

Проекційний дисплей з повним спектром кольорів демонструє водієві у полі його зору всі актуальні параметри авто. Сюди варто віднести швидкість пересування, інформацію навігаційної системи та інші дані. При цьому відображення не відволікає від керування авто.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW X7.

BMW X7 xDrive40i та інші модифікації.

Потужність двигуна у кВт (к.с.): 280 (381)/5 200-6 250*
Прискорення від 0 до 100 км/год в секундах: 5,8*
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6-9,6*
Викиди CO2 у г/км: *Попередні значення. 240-217*
photo_text_left_right14276

ФІНАНСУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ НОВОГО BMW X7.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ НОВОГО BMW Х7.
Чи то для кредитування або лізингу – кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.
photo_text_left_right14278

Витрата пального та викиди CO2.

BMW X7 xDrive40i*:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл; WLTP): 10,5-9,2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл,WLTP): 240-210

Значення транспортних засобів, позначених знаком * є попередніми.

Офіційні дані про витрату палива та електроенергії, викиди СО2 й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання NEDC і WLTP можна знайти на веб-сайті www.bmw.de/wltp

Ціни на базові комплектації BMW X7 (G07)

Модель
Об’єм двигуна, см.куб.
Потужність, к.с.
Макс. швидкість, км/год.
Прискорення 0-100 км/год., с
Витрата палива*, л/100 км
Ціна, з урахуванням податків на митне очищення і ПДВ, грн.
X7 xDrive40i
2998
381
250
5,8
10,6 - 9,6
3 944 603
X7 M60i
4395
530
250
4,7
12,9 - 12,1
4 943 891
X7 xDrive40d
2993
340/352*
245
5,9
8,6 - 7,7
4 138 155
* Ціни визначені станом на 14.06.2024 згідно встановленого Продавцем на 14.06.2024 курсу гривні до ЄВРО рівного 43.79 грн. за 1 Євро.