АВТ Баварія профінансувала відновлення десятого моста на півдні України.

auto_main_photo

АВТ Баварія профінансувала відновлення десятого моста на півдні України.

Нещодавно відбулось відкриття нового бетонного мосту на півдні України, що сприятиме захисту регіону та забезпечить безпечний проїзд жителям навколишніх сіл. Це десятий та найбільший міст, будівництво якого профінансувала компанія «АВТ Баварія» через фандрейзингову платформу UNITED24 за 9 місяців.

«Нещодавно я мав за часть бути присутнім на відкритті вже десятого мосту, який АВТ Баварія побудувала спільно з UNITED24. Це найбільший міст, вібудову якого профінансувала наша компанія за 9 місяців співпраці з UNITED24. Ми дійсно віримо, що реконструювати мости на деокупованих територіях України надважливо, тому що це не лише об’єднує громади, а і значно покращує матеріально-технічні можливості Збройних Сил України, а, отже, сприяє звільненню окупованих територій України. Я щиро переконаний, що це не оста нній наш міст»,
— Ерік Бернінг, генеральний директор АВТ Баварія.

Про АВТ Баварія

Компанія «АВТ Баварія» є офіційним імпортером BMW Group в Україні, що представляє автомобільні бренди BMW, BMW Motorrad, BMW ALPINA, MINI, Rolls-Royce та Aston Martin. За рік співпраці компанія перерахувала 104 194 000 гривень через фандрейзингову платформу UNITED24 на допомогу Україні.

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне вікно збору пожертв на підтримку України. На цей момент фандрейзингова платформа UNITED24 завдяки пожертвам з більш ніж 110 країн зібрала понад 460 млн доларів. Серед амбасадорів UNITED24 — співачка та акторка Барбра Стрейзанд, актор Марк Гемілл, канадська акторка Кетрін Винник, гурт Imagine Dragons, артдиректор
Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, Британський підприємець Річард Бренсон, кантрі-співак Бред Пейслі, британський мандрівник Беар Гріллз, видатні українські спортсмени Андрій Шевченко та Олександр Усик.