АВТ Баварія та UNITED24 профінансували відновлення моста у Миколаївській області.

auto_main_photo

АВТ Баварія та UNITED24 профінансували відновлення моста у Миколаївській області.

15 березня у Баштанському районі Миколаївської області відкрили міст через річку Інгулець, який був зруйнований російськими військами у листопаді 2022 року.

Міст гарантує безпечний проїзд жителям навколишніх сіл і дозволить доставляти гуманітарну допомогу. Відновили його військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального Конотопського полку Державної спеціальної служби транспорту. А профінансувала відбудову компанія АВТ Баварія через фандрейзингову платформу UNITED24.

«Відбудова моста у Баштанському районі Миколаївської області є надзвичайно важливою подією для місцевих жителів та для АВТ Баварія. Ми пишаємось тим, що вкотре доєдналися до проєкту, що сприяє відбудові українських міст, які постраждали від країни-агресора. Наша плідна співпраця з UNITED24 не зупиняється. Ми продовжуємо допомагати Україні протистояти ворогу та відбудовувати нашу державу», — зазначив Ерік Бернінг, генеральний директор АВТ Баварія.
Це вже восьмий міст, який було зведено за кошти донорів, зібрані через фандрейзингову платформу UNITED24, і третій міст на деокупованій Миколаївщині.

«Громада довго чекала на відбудову цього моста, адже він забезпечить безперебійне транспортне сполучення. Дякую UNITED24 та АВТ Баварія, бо саме завдяки кооперації з бізнесом вдалося в такі терміни виконати завдання із відбудови мосту. Продовжуємо працювати. Ми відбудовуємо область, адже нам тут жити. Це наш дім», — наголосив Віталій Кім, голова Миколаївської обласної державної адміністрації.

Про АВТ Баварія

Компанія «АВТ Баварія» є офіційним імпортером BMW Group в Україні, що представляє автомобільні бренди BMW, BMW Motorrad, BMW ALPINA, MINI, Rolls-Royce та Aston Martin. За 4 місяці співпраці компанія перерахувала понад 35 000 000 гривень через фандрейзингову платформу UNITED24 на допомогу Україні.

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа та основне вікно збору пожертв на підтримку України. За 10 місяців роботи фандрейзингової платформи UNITED24 завдяки пожертвам з більш ніж 110 країн зібрано понад 298 млн доларів. Серед амбасадорів UNITED24 — співачка та акторка Барбра Стрейзанд, актор Марк Гемілл, канадська акторка Кетрін Винник, гурт Imagine Dragons, артдиректор Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, кантрі-співак Бред Пейслі, канадська акторка Кетрін Винник, видатні українські спортсмени Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Олександр Усик.