АВТ Баварія стала першим донором нового проєкту UNITED24, зробивши внесок у 288 000$ на систему сенсорів ідентифікації повітряних цілей.

auto_main_photo

АВТ Баварія стала першим донором нового проєкту UNITED24, зробивши внесок у 288 000$ на систему сенсорів ідентифікації повітряних цілей.

Нещодавно компанія «АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW Group в Україні, приєдналась до збору UNITED24 та Тімоті Снайдера «Безпечне небо».

АВТ Баварія стала першим донором надважливого проєкту, зробивши внесок у 288 000$ на систему сенсорів ідентифікації повітряних цілей. Цієї суми достатньо для ефективного захисту 25000-30000 км2 території України.

Що таке «Безпечне небо»? 
Система сенсорів ідентифікації повітряних цілей «Безпечне небо» — це сучасна українська розробка. Вона здатна виявляти повітряні цілі, навіть ті,  що летять на малих висотах, а також прогнозувати їхній маршрут для подальшої нейтралізації. Завдяки штучному інтелекту система передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.

Система «Безпечне небо» ефективно показала себе в тестовому режимі як проти крилатих ракет, так і проти БПЛА SHAHED 136. Під час випробувань в 11 регіонах України вона виявила 100% повітряних загроз без жодної помилки.

«Немає сумніву, що Росія знову завдаватиме ударів по цивільній інфраструктурі. Потрібно бути готовими до зими на рівні всієї країни. Разом ми можемо створити «Безпечне небо» над Україною та захистити як інфраструктуру, так і цивільне населення від терористичних атак», — Тімоті Снайдер, історик.

Тімоті Снайдер — знаменитий історик, професор Єльського університету, автор понад десяти книжок, які перекладені сорока мовами, та курсу «Становлення сучасної України». У жовтні 2022 року Снайдер приєднався до амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24, у листопаді запустив збір на систему протидії дронам «Ловець шахедів» для Києва, а вже у лютому
2023-го закрив його, зібравши 1 268 196 доларів.

«Нещодавно АВТ Баварія приєдналась до нового проєкту UNITED24 «Безпечне небо». Це інноваційна українська розробка, що дозволяє системі сенсорів ідентифікації виявляти повітряні цілі, а отже це забезпечить громадянам захист від обстрілів ворога та збереже критичну інфраструктуру в містах України. Ми віримо, що завдляки нашому внеску у 1000 сенсорів в українців буде тепла зима. Також у 2024 році АВТ Баварія разом з UNITED24 продовжуватимуть підтримувати боротьбу України проти російської агресії», — Ерік Бернінг, генеральний директор АВТ Баварія.

Про АВТ Баварія 
 
Компанія «АВТ Баварія» є офіційним імпортером BMW Group в Україні, що представляє автомобільні бренди BMW, BMW Motorrad, BMW ALPINA, MINI,  Rolls-Royce та Aston Martin. За рік співпраці компанія перерахувала понад 108 000 000 гривень на допомогу Україні.

Про UNITED24

Ініційована Президентом України фандрейзингова платформа створена для співпраці з благодійними фондами, партнерами, донорами та публічними особами у всьому світі для підтримки України. На цей момент фандрейзингова платформа UNITED24 зібрала понад 487 млн доларів. Платформа дозволяє за один клік зробити благодійний внесок на підтримку
України з будь-якого куточка світу.