Особливості

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO

  • Бензин
Двигун

Для свободи немає меж: сучасний і стильний новий кабріолет BMW 4 серії приваблює як зовнішнім виглядом, так і вишуканим салоном. Cabrio завжди прагне продемонструвати незалежність. Він азартно виривається на свободу, щоб надати водієві насолоду від емоцій, породжуваних спортивним стилем їзди.

BMW 420i Cabrio:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 6.6
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 152

НАСОЛОДА ВІД КОЖНОЇ ГРАНІ.

Ключові особливості нового BMW 4 серії Cabrio.

ВИРАЖЕННЯ ЧИСТОЇ ЕСТЕТИКИ.

ВИРАЖЕННЯ ЧИСТОЇ ЕСТЕТИКИ.

ДОЛАЮЧИ ВСІ ОБМЕЖЕННЯ.

ДОЛАЮЧИ ВСІ ОБМЕЖЕННЯ.

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ.

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ.

В ГОНИТВІ ЗА НОВИМИ ВЕРШИНАМИ.

В ГОНИТВІ ЗА НОВИМИ ВЕРШИНАМИ.

МОДЕЛІ ТА ОПЦІЇ ОСНАЩЕННЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Прогресивний дизайн показує нам, як повинен виглядати кабріолет преміум-класу. Щоб характер Cabrio проявився яскравіше, варто звернутися до опціонального обладнання. В межах BMW Individual представлені різні забарвлення кузова, який може бути оформлений у кольорах дорогоцінного білого діаманта з металевим відблиском, розкішного червоного авантюрину або в сірому з памороссю кольорі. 

Розкіш і спортивність обстановки салону створюються застосуванням оббивки Merino, для якої обрано особливо ретельно вичинену шкіру. Можна обрати оформлення в різних кольорах: під слонову кістку, «Червоний Фіона»/«Чорний», «Тартуфо». Щоб ефектніше підкреслити високу якість оббивки з тонко вичиненої шкіри, як елегантні акценти використані спеціальні декоративні планки. Розкіш і спортивність салону кабріолета можна підкреслити за допомогою планок «Алюміній із сітчастим малюнком» (вони привертають увагу за рахунок вставок перлистого хрому), «Дерево Fineline» (його чорний колір створює сріблястий ефект і не приховує чітко промальовані текстури) або пофарбованих чорним рояльним лаком.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Система приводу та компоненти шасі BMW 4 серії Cabrio.

Кабріолет вражає чудовими динамічними параметрами: він тримається на трасі по-спортивному чіпко, точно керується, інтенсивно маневрує. Водіння Cabrio завжди дарує яскраві враження. Кабріолет оснащений могутніми силовими агрегатами BMW TwinPower Turbo, кожна зі складових ходової налаштована з особливою ретельністю. Тому Cabrio завжди готовий із блиском продемонструвати свої переваги.
ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
Рядний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

З дволітровим мотором нового покоління кабріолет дасть Вам можливість завжди насолоджуватися поїздками. Двигун забезпечує виняткову віддачу, славиться прийомистістю, що проявляється і на низьких обертах. Додайте до цього особливу економічність і зведений до мінімуму рівень викидів СО2.

Спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

Спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

Передачі перемикаються блискавично, у по-справжньому спортивному темпі. Для перемикання можна використовувати автоматичний режим, якщо хочете комфортно накочувати на крейсерській швидкості, або ручний. Відчуйте радість від особливої динаміки водіння, застосовуючи в ручному режимі підкермові перемикачі або важіль селектора. Якщо хочете з максимально можливою спортивністю перемикати передачі, переходьте в режим SPORT і переводьте важіль коробки передач ліворуч в положення S/M.

Інтелектуальна система повного приводу xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу xDrive.

Щоб можна було сповна насолодитися динамікою руху, зберігаючи при цьому безпеку на належному рівні, потрібно, щоб колеса незмінно надійно зчіплювалися з дорогою. В кабріолеті таке зчеплення створює розумна система xDrive. Вона в ході руху з дивовижною плавністю виконує перерозподіл крутного моменту. Електроніка дозволяє вільно маневрувати за рахунок перерозподілу крутного моменту так, щоб на поворотах збалансувати до оптимального рівня надлишкову або недостатню обертальність передніх і задніх коліс.

Підвіска.

Підвіска.

Підвіскою незмінно забезпечується відчуття комфорту в кожній поїздці. Автомобіль швидко і точно сприймає команди керма, легко маневрує. У стандартній підвісці Cabrio компоненти налаштовані з ідеальною точністю. Алюмінієва передня підвіска, в якій використані амортизаційні стійки – двошарнірна, задня – п'ятиважільна.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М.

Якщо кабріолет перебрався на дорожнє полотно іншого типу, Ви можете швидко виконати відповідне налаштування. Перемикач дозволяє перейти у відповідний режим: здійснювати поїздку комфортно або насолодитися відчуттями від спортивного стилю.

photo_in_container10476

КОМПАКТНИЙ М'ЯКИЙ ВЕРХ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Кабріолет обзавівся модифікованим верхом із м'якого тканого матеріалу, але не тільки через це стає законодавцем моди у своєму класі. У ньому втілені як технічні інновації, так і сучасні підходи до дизайну. Cabrio максимально функціональний, а жорсткий дах на диво гармонійно поєднується з властивим спортивному стилю тентом, виконаним зі спеціальної тканини.

Якість виконання просто вражає. Спостерігаємо досконалу чіткість ліній, дах виглядає витончено і при цьому позбавлений непотрібних елементів. Ще одна особливість кабріолета, крім чітких ліній у зовнішньому дизайні, – низько розташований центр маси, що додає машині стійкості.

М'який верх створює всередині приємну обстановку, тут не відчувається холод при погіршенні погоди, ззовні не проникають гучні звуки.

Його оснащено електроприводом, тому опустити/підняти тканинний дах стає можливо, не припиняючи руху, якщо швидкість не перевищує 50 км/год.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW 4 серії Cabrio.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Водій відчуває себе впевненіше, не втрачає відчуття комфорту з таким помічником і в поїздці у спокійній обстановці, і при ускладненні положення на дорозі. Асистент водіння доповнений підрулюючим асистентом, системою контролю смуги, функції якої дещо розширені, системою утримання на обраній смузі руху, яка також забезпечує проактивний захист на випадок, якщо відбудеться бічне зіткнення.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus.

Здійснювати маневри, потрібні для паркування, стає набагато простіше. Тепер можна використовувати систему кругового огляду (Ви оглядаєте простір навколо автомобіля згори, панорамно та дистанційно в 3D), систему допомоги перпендикулярному паркуванню, отримати своєчасне попередження у вигляді активного сигналу, якщо відбувається зближення, що загрожує аварією. Асистент паркування також оснащений функцією екстреного гальмування й асистентами паралельного та перпендикулярного паркування і руху заднім ходом.

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфона.

Ви користуєтеся смартфоном у звичному режимі незважаючи на те, що сіли за кермо. Смартфон інтегрується в систему керування через бездротове підключення, що дозволяє отримувати підтримку Apple CarPlay® і Android Auto®. Ви не тільки не відмовляєтесь від використання того, що завжди надає смартфон, але і розширюєте перелік функцій, які має в розпорядженні Ваш BMW.

Віддалене оновлення програмного забезпечення.

Віддалене оновлення програмного забезпечення.

Для нас стало звичним користуватися гаджетами, в яких ПЗ оновлюється автоматично. Для програмного забезпечення Вашого BMW це зробить Remote Software Upgrade. Усе, як у смартфоні, дистанційно, але на додачу до оновлення ПЗ до найновішої версії сервіс також проведе активацію комплексу функцій, якими пропонує користуватися Ваш автомобіль.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Ознайомтесь із додатковим обладнанням і корисними аксесуарами для BMW 4 серії Cabrio.

Водіння кабріолета подарує яскравіші емоції, якщо Ви скористаєтеся оригінальними аксесуарами BMW. Кастомізуйте ваш Cabrio, обладнайте його під власні вподобання. У цьому Вам допоможуть широко представлені індивідуальні опції. Досягніть потрібної Вам якості, втільте власне бачення дизайну й експлуатаційних параметрів. Це позитивно позначиться на додатковій вартості автомобіля.
ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0.

Коли обстановка навколо автомобіля змінюється незвичним чином, відеореєстратор автоматично почне записувати те, що відбувається. Ви будете мати якісний запис інциденту: високочутлива камера надасть його у форматі Full HD. Запис охоплює сектор попереду та позаду автомобіля, зокрема під час паркування.

Задній кронштейн для велосипедів BMW Pro 2.0.

Задній кронштейн для велосипедів BMW Pro 2.0.

Ви можете перевозити пару велосипедів або електровелосипедів, бо кронштейн, незважаючи на зовнішню легкість, витримує вагу до 60 кг. Зручно, що простір для перевезення можна розширити, щоб зафіксувати ще один велосипед. Передбачено, що кронштейн можна нахиляти, тому добиратися до багажника стає зовсім просто.

18" M Performance легкосплавні диски Double-spoke 796 M Jet Black, матові, комплект літніх коліс у зборі.

18" M Performance легкосплавні диски Double-spoke 796 M Jet Black, матові, комплект літніх коліс у зборі.

На матові легкосплавні 18-дюймові диски Double-spoke 796 M Jet Black нанесена кольорова емблема М. Літні колеса постачаються в комплекті, зібраними, з датчиками тиску та безпечними шинами Runflat. На передніх дисках розміром 7,5J x 18 ставляться шини 225/45 R18 95Y RSC, на задніх розміром 8,5J x 18 – 255/40 R18 99Y RSC.

Піддон для багажного відділення BMW.

Піддон для багажного відділення BMW.

Щоб позбавити простір багажного відділення від бруду та вологи, його захищено чорним піддоном із високим бортиком. Він прослужить довго, не ковзає, не боїться вологи, відмінно виглядає, чому сприяє вставка з нержавіючої сталі високої якості.

Всепогодні підлогові килимки BMW, передні.

Всепогодні підлогові килимки BMW, передні.

На підлоговому покритті в передній частині салону не з'являться бруд і волога. Його прикривають відповідного розміру чорні килимки з піднятими краями. Вони елегантно виглядають завдяки ефектній вставці з нержавіючої сталі.

Світлодіодні дверні проектори BMW.

Світлодіодні дверні проектори BMW.

При відкритті дверей Вашого BMW на вхідну зону автоматично спроектується обране Вами зображення. У дверних проекторах, де яких реалізована інноваційна технологія, можна міняти слайди, щоб кожен раз з'являлося зображення, яке Вам більше до смаку. Слайди взаємозамінні, а вхідна зона завжди буде забезпечена оптимальним рівнем освітленості.

АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Спортивні аксесуари для BMW 4 серії Cabrio.

Кабріолет завжди виділяється в потоці машин своїм вишуканим дизайном. Щоб підкреслити, наскільки динамічний характер Cabrio, використовуються аксесуари високої якості, представлені в лінійці BMW M Performance.
АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
Карбоновий передній сплітер M Performance.

Карбоновий передній сплітер M Performance.

З карбоновим переднім сплітером кабріолет постає безкомпромісним перегоновим автомобілем, який відрізняється неповторним мужнім характером.

Карбонова решітка радіатора M Performance.

Карбонова решітка радіатора M Performance.

Для рамки використано оброблений вручну карбон преміум-сегмента, а для декоративних ламелей обрано пластик, що відрізняється надзвичайною міцністю. На решітці фокусується погляд, кинутий на передню частину автомобіля, який постає по-спортивному підтягнутим, вишуканим.

20" M Performance ковані диски Y-spoke 795 M Jet Black, матові, комплект літніх коліс у зборі.

20" M Performance ковані диски Y-spoke 795 M Jet Black, матові, комплект літніх коліс у зборі.

Фрезерований напис «M Performance» і кольорова емблема «М» нагадують нам про найвищу якість кованих 20-дюймових дисків M Performance Y-spoke 795 M Jet Black. Літні колеса постачаються у зборі, до комплекту включено датчики тиску та шини Runflat (TPMS). На передніх дисках розміром 8J x 20 встановлено шини 225/35 R20 90Y XL RSC, на задніх 8,5J x 20 – 255/30 R20 92Y XL RSC.

18" гальмівна система M Performance.

18" гальмівна система M Performance.

Гальмівний шлях буде мінімальним, незважаючи на теплові навантаження. Цьому сприяє застосування особливих гальмівних дисків, спортивного типу, вентильованих, полегшених. Для алюмінієвих супортів обрано червоний колір M Performance, на них нанесена кольорова емблема «М». Спереду гальмівна система використовує 4-поршневі фіксовані супорти, ззаду – плаваючі однопоршневі.

Карбонові бічні облицювання M Performance.

Карбонові бічні облицювання M Performance.

Для ручного виготовлення бічних облицювань, що візуально подовжують автомобіль і додають його образу динамічності, використано карбон преміум-сегмента. Завдяки цьому кабріолет постає максимально спортивним і вишуканим.

Витрата палива та викиди CO2.

Показники витрати палива та рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані у квадратних дужках стосуються автомобілів із автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні – EU5). Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива у тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна та додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене винятково для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) у кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг та 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля у стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може призвести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетилований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетилованого бензину з октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики та витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.