Комплектації BMW 5 серії 2020 року

THE 5

THE 5

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

Підберіть для вашого BMW бажану конфігурацію. Вам надаються широкі можливості. Обирайте двигун, системи для управління динамічними характеристиками, асистентів для допомоги водієві, цифрові сервіси, варіанти, які дозволяють оформити на власний смак зовнішній вигляд автомобіля.

МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ.

Знакові моделі та комплектації BMW 5 серії Седан.

BMW 530e.

Інноваційний і економічний плагін-гібридний BMW 5 серії Седан.

Зразковий спортсмен у дисципліні екологічності. Плагін-гібридний BMW 5 серії Седан надихає поєднанням потужного бензинового двигуна, високовольтної акумуляторної батареї та електродвигуна з технологією BMW eDrive, яка забезпечує вражаючу продуктивність разом з одночасним зниженням витрати пального та викидів CO2.
BMW 530e.

BMW 530e.

Інноваційний плагін-гібридний привід поєднує в собі економічний двигун внутрішнього згоряння з потужним електродвигуном. Досягнута таким чином особливо висока продуктивність системи забезпечує комфортний запас ходу завдяки двигуну внутрішнього згоряння і у той самий час можливість руху без локальних викидів.
Інтелектуальне керування енергоспоживанням.

Інтелектуальне керування енергоспоживанням.

Інтелектуальне керування енергоспоживанням — одна з основних складових концепції BMW eDrive. Ця система координує взаємодію всіх компонентів приводу BMW з електродвигуном, щоб поєднувати максимальну економічність з чудовою динамікою руху і збільшити запас ходу на електричному ходу.
BMW Charging.

BMW Charging.

Сервіс BMW Charging дозволяє водіям електромобілів легко та зручно знаходити, використовувати та оплачувати громадські зарядні станції у межах країни та за кордоном. Зарядні станції постійно зростаючої мережі відображаються у навігаційній системі, у застосунку та онлайн на вебсайті.
Зони eDrive.

Зони eDrive.

З кожним новим днем BMW ставить перед собою завдання зробити ще один крок назустріч мобільності завтрашнього дня. За допомогою інноваційних цифрових послуг, таких як Зони eDrive і бонусна система BMW Points, які повинні з'явитися у 2020 році, ми працюємо над створенням інноваційних маршрутів. Таким чином, ми отримуємо ще більше від кожного метра вашої економічної подорожі.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 5 СЕРІЇ.

Познайомтеся з основними особливостями двигунів, трансмісії, ходової частини.

Потужність, яка зросла, дозволяє точніше управляти автомобілем. Віддайте перевагу дизельному, з 4 циліндрами, який витрачає паливо економно, або ефектному бензиновому силовому агрегату, 6 циліндрів якого створять видатний крутний момент. Будь-який представник лінійки дозволить насолоджуватися спортивною динамікою, якими б особливостями не вирізнялися поїздки.

Коли усі системи налаштовані оптимально, ви можете гідно оцінити, наскільки бездоганно вони працюють.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Цей представник сімейства з 6 циліндрами вражає чудовою потужністю, яка нагадує про себе чаруючим звуком. Плавність роботи – це неодмінна риса новітніх силових агрегатів, які включені до лінійки BMW EfficientDynamics. 340 к.с., системи Double-VANOS і Valvetronic для регулювання газорозподілу, безпосереднє впорскування, двоспіральні турбонагнітачі – чудове поєднання.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Віддаєте перевагу економній витраті палива – оцініть переваги дизеля з 4 циліндрами. Новітня розробка баварських моторобудівників показує значну потужність, а прийомистість проявляється, ледь колінвал починає набирати обертів. Щоб економно витрачалося паливо, а в навколишнє середовище здійснювалося менше викидів, двигун забезпечили турбонагнітачем (у нього турбіні надали особливої геометрії), системою Common Rail, яка забезпечує високу точність впорскування.

Система BMW xDrive.

Система BMW xDrive.

За те, що крутний момент розподіляється, не втрачаючи потужності і плавно, відповідає електронне управління системи інтелектуального повного приводу. Завдяки BMW xDrive досягнуто підвищення динамічних, тягових характеристик. Поїздки стають безпечнішими. Маневреність додатково підвищується через коригування електронним управлінням недостатньої/надлишкової поворотності.

Інтегральне активне кермове управління.

Інтегральне активне кермове управління.

Кут повороту передніх коліс викликає застосування налаштувань, які відрізняються. Особлива роль в управлінні відводиться заднім колесам. На них покладається завдання забезпечення додаткової маневреності, коли швидкість автомобіля не досягла 60-80 км/год. Для цього вони повертаються в напрямку, перпендикулярному заданому передніми колесами. При досягненні швидкості в 60-80 км/год напрямок повороту задніх коліс паралельний заданому передніми. Це дозволяє домогтися курсової стійкості, рух здійснюється комфортніше.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Щоб поїздка протікала зі звичною зручністю, не страждала ходова динаміка, адаптивна підвіска успішно гасить коливання, які виникають. Демпфірування виконується таким чином, що при переході до режиму COMFORT водій насолоджується бездоганно плавним ходом автомобіля. У режимі SPORT динамічність досягається за рахунок відповідних налаштувань амортизаторів.

Система управління підвіскою Adaptive Drive.

Система управління підвіскою Adaptive Drive.

У єдиний комплекс об’єднані система Dynamic Drive, активно стабілізуюча кузов, і адаптивна підвіска, яка регулює амортизатори та стабілізатори. Таке поєднання дозволяє насолоджуватися комфортним рухом. Імовірність виникнення відчутного крену кузова зводиться ледь не до нуля. Це позначається у підвищенні швидкості, скороченні гальмівного шляху при поворотах.

Технологія м’якого гібрида у BMW 5 серії Седан G30.

Технологія м’якого гібрида у BMW 5 серії Седан G30.

Технологія м'якого гібрида служить для рекуперації кінетичної енергії під час гальмування та підтримує двигун внутрішнього згоряння під час розгону. Це знижує витрату пального та викиди, даючи вам перевагу у динаміці. Технологія м'якого гібрида також робить автоматичну функцію Start/Stop набагато швидшою та зручнішою.

ДИЗАЙН BMW 5 СЕРІЇ

Як оформити екстер’єр та інтер’єр.

У седані-законодавці моди в сегменті Executive cars привертає дизайн: ефектний, атлетичний, у дусі часу. Приголомшливі можливості динамічного автомобіля проявляються вже в елементах зовнішнього обладнання: передніх лазерних фарах і світлодіодних задніх ліхтарях, патрубках випускної системи. При облаштуванні інтер’єру зроблений акцент на деталях, які повинні показати, наскільки комфортний і неповторно елегантний автомобіль. Це підкреслюється затишним підсвічуванням салону, використанням кераміки для оздоблення органів управління автомобілем.
ДИЗАЙН BMW 5 СЕРІЇ
Решітка радіатора BMW.

Решітка радіатора BMW.

Акцентом у дизайні передньої частини, який відразу створює потрібне враження про бізнес-седан, зробили подвійну радіаторну решітку. Вона особливо ефектна завдяки застосуванню широкого канта, ламел по вертикалі.

Лазерні фари BMW Laserlight.

Лазерні фари BMW Laserlight.

Коли з’являється можливість оглядати простір на 650 м, який відкривається попереду, ви отримуєте майже подвійну перевагу. Такий потенціал лазерних фар, настільки вони могутніші за звичайні. З BMW Laserlight із настанням сутінків їздити безпечніше, оскільки краще оглядається простір. Щоб підкреслити високу технологічність фар, встановлених на автомобілі зі спортивним характером, їх забезпечили написом BMW Laser, синіми акцентами.

Світлодіодні задні ліхтарі.

Світлодіодні задні ліхтарі.

Конструкція складена потужними світлодіодними компонентами. Їх розмістили окремо таким чином, щоб сформувалася буква «L», звична для автомобілів BMW.

Патрубки випускної системи, видимі, трапецієподібної форми.

Патрубки випускної системи, видимі, трапецієподібної форми.

Патрубки не приховані. Їх помістили на правій і лівій сторонах, забезпечили конструкції хромуванням, яке відразу кидається в очі.

Комфортне підсвічування салону.

Комфортне підсвічування салону.

Раціональне розміщення підсвічування, яке постає у вигляді контуру, дозволило перетворити обстановку салону на релаксуючу, особливо затишну. Яскравість освітлення в шести кольорах регулюється. Можна скористатися чотирма варіантами застосування підсвічування, а також динамічним освітленням.

Керамічне оздоблення органів управління.

Керамічне оздоблення органів управління.

Вишукана елегантність інтер’єру підкреслюється застосуванням ексклюзивної кераміки, якою оздоблені важіль коробки передач, елементами управління аудіосистемою, клімат-контролем, окантуванням контролера iDrive.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

КОЛЕКЦІЯ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ.

Статусність створюється індивідуальними рисами. Щоб полегшити ваше завдання, BMW Individual готовий запропонувати безліч особливих рішень, які виконані з високою якістю та ексклюзивні за дизайном. Вам доступний вибір аеродинамічних колісних дисків 1001 I. Орієнтуйтеся на власні уявлення про те, в яких кольорах має постати автомобіль зі спортивним характером: «Червоний Авантюрин», «Синій Танзаніт» і «Сірий Алвіт». Обирайте відповідне для вас оздоблення шкірою: «Білий дим», «Карамель», «Тартуфо».

ТЕХНОЛОГІЇ BMW 5 СЕРІЇ.

Цифрові сервіси та інтелектуальні системи допомоги водієві.

Майбутньому завжди є місце в сьогоденні. BMW постійно домагається цього, піклуючись про досягнення задоволення від водіння за допомогою впровадження новітніх технологічних розробок. Вони застосовуються, щоб допомогти водієві з управлінням, у комплексі цифрових сервісів. Поїздка автомобілем більше не стає причиною тимчасового розриву звичних ділових зв’язків, відмови від медіа-розваг.
ТЕХНОЛОГІЇ BMW 5 СЕРІЇ.
BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Автомобіль отримав кокпіт під стать перегоновому боліду. Навігаційна система, яка піддається навчанню, забезпечена основними пристроями з вражаючою діагоналлю 12,3": панеллю приладів, інформаційним дисплеєм. Вони надають вражаюче чітку картинку.

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфона.

Під час поїздки більше не потрібно прибирати смартфон у бік. Ви можете користуватися усім його функціоналом, звертатися до звичних додатків. Це забезпечено підтримкою Apple CarPlay®. Смартфон перетворюється на один із компонентів інтерфейсу автомобіля. Для цього не потрібне дротове з’єднання. Салон автомобіля пов’язаний із навколишнім світом.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Музика в салоні вашого автомобіля може звучати так, як ніби ви знаходитеся в професійній студії звукозапису. Для цього знадобилося раціонально розташувати по салону 16 динаміків, щоб музикою в рівній мірі насолоджувалися всі, хто знаходиться в салоні. Підсвічування чудово доповнює ефект видатного звучання, яке забезпечують два алмазних високочастотних динаміки.

Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом.

Дуже зручно, коли на швидкості не більше 35 км/год задана траєкторія зберігається. Це дозволяє, коли потрібно, виїхати з ряду. Водій за підтримки асистента руху заднім ходом звільняється від необхідності користуватися кермовим управлінням, концентрується на тому, яка ситуація складається навколо.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Справлятися з положенням, яке складається на дорозі, стає складніше, монотонний ритм подорожі, яка втомила, не дозволяє сконцентруватися – варто скористатися допомогою Professional. Вам прийдуть на допомогу не тільки асистент водіння, але й інші системи, пов’язані з ним. Вони полегшать кермове управління, допоможуть утримати смугу руху (і скористатися при цьому розширеними можливостями), перебудуватися і аварійно загальмувати, якщо знадобилося, застосують активний захист, якщо загрожує бічне зіткнення.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Показники витрати палива та рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові та дизельні двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), який має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.