Оригінальні аксесуари BMW 5 серії

THE 5

THE 5

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

Довірте ваш автомобіль професіоналам. Зробіть його неповторним, користуючись оригінальними аксесуарами. Керуйте автомобілем у спортивній манері, оснастивши його елементами, представленими в лінійці BMW M Performance.

Використовуйте можливості, які надають вигідні сервіси BMW. Вам не потрібно турбуватися про техобслуговування, самостійно займатися ремонтом. Ви захищені при виникненні форс-мажорного становища. Просто отримуйте ні з чим не зрівняне задоволення від водіння.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ.

Звичний комфорт.

Під час водіння BMW почуття задоволення, яке виникає, розглядається як атрибут, опція, яка відноситься до базової комплектації. Доповніть його, індивідуалізуйте під власні смаки, скориставшись оригінальними аксесуарами. Високоякісне обладнання доступне в широкому асортименті. Воно знаходиться у відповідності до особливостей дизайну та характеристик автомобіля, дозволяє зробити його ще більш статусним і цінним.
ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ.
Верхній багажний бокс BMW 520.

Верхній багажний бокс BMW 520.

Переваги пофарбованої в чорний колір конструкції, бічні панелі якої отримали колір «Сріблястий титан»: значний об’єм (520 літрів), сучасність, сумісність з іншими системами, які використовує BMW, щоб перевозити вантажі на даху, можливість двостороннього завантаження. Щоб зламати бокс, доведеться впоратися з потрійним центральним замком. Такими забезпечили кожну сторону.

20" легкосплавні диски Cross-spoke 636 Bicolour, один диск без шини.

20" легкосплавні диски Cross-spoke 636 Bicolour, один диск без шини.

Для високоякісних шліфованих 20" легкосплавних дисків обраний колір Bicolour Orbit Grey. Постачання переднього диска (розмір 8J x 20) передбачене без шини.

20" легкосплавні диски Cross-spoke 636 Liquid Black.

20" легкосплавні диски Cross-spoke 636 Liquid Black.

У чорному кольорі Liquid Black висока якість 20" легкосплавних дисків подається особливо ефектно. У комплекті – різнорозмірні шини Runflat: на передніх дисках розміром 8J x 20 – шини 245/35 R 20 95Y XL RSC, на задніх, 9J x 20, – шини 275/30 R 20 97Y XL RSC.

Килимок багажного відділення BMW.

Килимок багажного відділення BMW.

Не ковзає, відштовхує воду, не дозволяє поширитися бруду, чому сприяють підняті бортики, довговічний. Гармонійно виглядає, елегантний, чорний колір ефектно відтіняється вставкою з нержавіючої сталі.

Універсальний тримач BMW для захисного чохла, система Travel & Comfort.

Універсальний тримач BMW для захисного чохла, система Travel & Comfort.

Потрібно закріпити планшет Apple або Samsung із діагоналлю 7-11 дюймів? Скористайтеся універсальним тримачем. Його розмір піддається регулюванню. Щоб закріпити тримач, використовуйте базовий кронштейн або опціональні елементи Travel & Comfort. Встановлюйте тримач, як вам видасться зручним: його можна повертати хоч на 360°, нахиляти під потрібним кутом.

Передні всепогодні підлогові килимки BMW.

Передні всепогодні підлогові килимки BMW.

Збережуть ноги водія та пасажира на передньому сидінні в сухості та чистоті. Не бояться змін погоди, розраховані на тривалу експлуатацію, підігнані, як належить. Підняті бортики чорних килимків елегантно обрамляють оригінальну вставку з нержавіючої сталі.

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ.

Динаміка та спортивність.

Застосування ексклюзивних аксесуарів покликане посилити ефектне враження, яке створюється неймовірно елегантною та атлетично складеною моделлю. Це поєднання напрочуд гармонійне.
АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 5 СЕРІЇ.
Карбонова решітка радіатора M Performance.

Карбонова решітка радіатора M Performance.

Високотехнологічні матеріали та ефектний дизайн: окантування радіаторної решітки виконали з карбону, використавши ручне оздоблення, для вертикальних планок підібрали надміцний пластик. Завдяки цій деталі автомобіль постає особливо елегантним, а в його вигляді відчувається впевнена в собі спортивність.

Карбоновий передній сплітер M Performance.

Карбоновий передній сплітер M Performance.

Вишукана деталь в підкреслено спортивному стилі. Використання переднього сплітера, який отримав карбонове оздоблення, дозволяє досягти помітного виграшу в аеродинаміці. І додає автомобілю рис неповторної індивідуальності зі спортивним характером.

20" M Performance ковані диски Multi-spoke 732 M Bicolour.

20" M Performance ковані диски Multi-spoke 732 M Bicolour.

Кованим дискам 20" M Performance Multi-spoke 732 M властива найвища якість. Вони отримали забарвлення в колір Bicolour Night Gold, шліфування, логотип M у кольорі. Колеса постачаються в комплекті, який включає датчики тиску, літні шини Runflat. На передніх дисках розміром 8J x 20 – шини 245/35 R20 95Y XL RSC, на задніх, 9J x 20, – шини 275/30 R20 97Y XL RSC.

20" M Performance легкосплавні диски Double-spoke 669 M Orbit Gray.

20" M Performance легкосплавні диски Double-spoke 669 M Orbit Gray.

На високоякісних кованих легкосплавних дисках 20" M Performance Double-spoke 669 M Orbit Grey стоїть логотип М. Колеса постачаються в комплекті, який включає датчики тиску, літні шини Runflat. На передніх дисках розміром 8J x 20 – шини 245/35 R20 95Y XL RSC, на задніх, 9J x 20, – шини 275/30 R20 97Y XL RSC.

Кермове колесо M Performance.

Кермове колесо M Performance.

Розміщення оздоблення Alcantara там, де здійснюється хват, дає відчутний ефект. Кермове управління стає чутливішим, водіння приносить більше задоволення. Інтер’єр наповнюється відчуттям підкресленої спортивності, чому сприяють виразні контури кермового колеса та виконаний зі шкіри червоного кольору акцент по центру.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Показники витрати палива та рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові та дизельні двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), який має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.