BMW 5 серії 2020 року

THE 5

THE 5

BMW 5 СЕРІЇ. ПОЗА ЧАСОМ, ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

У цьому сегменті є беззаперечний лідер. BMW 5 серії постає як втілення уявлень про те, яким повинен бути седан Executive cars: вражаюче спортивним, неймовірно динамічним, з лаконічним дизайном. Враження про зовнішній вигляд формується окресленими контурами та гладдю поверхонь. За ними вгадується застосування інноваційних технологій. Знайомство з інтер’єром, який поєднує функціоналізм і розкіш, підтверджує первісну здогадку.

Він вражає особливою динамікою та комфортом. Ви незмінно відчуваєте себе впевнено і насолоджуєтеся водінням у кожній поїздці, навіть нетривалій і за звичним маршрутом.

ОСОБЛИВОСТІ BMW 5 СЕРІЇ

Дизайн, функціональні можливості та системи допомоги водієві BMW 5 серії.

СПОРТИВНИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ ЕКСТЕР'ЄР.

СПОРТИВНИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ ЕКСТЕР'ЄР.

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЕР.

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕР'ЕР.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

БЕЗДОГАННА КЕРОВАНІСТЬ І ДИНАМІКА.

БЕЗДОГАННА КЕРОВАНІСТЬ І ДИНАМІКА.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Показники витрати палива та рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові та дизельні двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), який має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW 5 серії, седан в наявності ✅ Тест-драйв BMW 5 серії, 2020
✅ Прайс-лист на BMW 5 серії, седан ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія