Комплектації BMW 6 серії GT 2020

THE 6

THE 6

BMW 6 СЕРІЇ GT: комплектації та оснащення

Сконфігуруйте автомобіль за своїми уподобаннями. До вашого вибору запропоновано величезну кількість елементів для налаштувань управління двигуном та інших систем авто. Завдяки спеціалізованим пакетам ви зможете оформити екстер’єр на свій смак.

КОМПЛЕКТАЦІЯ.

Варіанти оснащення моделі.

ДИЗАЙН МОДЕЛІ.

Особливість інтер’єру та екстер’єру.

BMW GT готовий до всіх ситуацій на дорозі. Він наділений унікальним дизайнерським рішенням і відразу виділяється серед інших моделей авто. Нова форма радіаторної решітки та модернізовані фари з лазером роблять вигляд автомобіля динамічним. У ньому встановлені супорти, а також спортивні гальма, що забезпечує екстрене гальмування під час непередбачуваних ситуацій на дорозі. Позаду кузов підкреслює спортивність автомобіля завдяки патрубку, виконаного у формі трапеції. Ексклюзивний зовнішній вигляд моделі досягається завдяки окремим елементам його інтер’єру: скляний дах, система управління, деталі з кераміки в оформленні дизайну салону.
ДИЗАЙН МОДЕЛІ.
Радіаторна решітка.

Радіаторна решітка.

Радіаторна решітка оснащена вертикальними додатковими ламелями і окантуванням, що надає передній частині автомобіля ефектного вигляду,який закарбовується у пам’яті. 

Лазерні фари BMW Laserlight.

Лазерні фари BMW Laserlight.

У моделі встановлені фари лазерного типу, які висвітлюють дорогу на 650 метрів попереду, що у порівнянні зі звичайним видом фар краще в кілька разів. Гарне освітлення покращує безпеку на дорозі, знижуючи ризик ДТП. 

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport.

У гальмівній системі присутні багатопоршневі супорти, прикрашені емблемою. Елементи адаптовані до динаміки GT і забезпечують плавне гальмування навіть при екстремальній ситуації. Гальмівна система добре працює незалежно від стану дороги. 

Патрубок.

Патрубок.

Патрубок має форму трапеції та хромовану поверхню. Розташовується елемент з обох боків автомобіля. 

Дах із панорамним видом.

Дах із панорамним видом.

Для поліпшення огляду автомобіль оснащений дахом із панорамним видом. Завдяки чому пасажири можуть насолоджуватися природними пейзажами під час поїздки. Щоб до салону не потрапляли сонячні промені, дах оснащений захисною штора. Управління здійснюється автоматично. Дах може підійматися і зсуватися в бік. 

Оздоблення панелі управління і керамічні деталі в інтер’єрі.

Оздоблення панелі управління і керамічні деталі в інтер’єрі.

Керамічні ексклюзивні елементи використовуються для оздоблення інтер’єру салону, включаючи панель управління. Вони надають дизайну розкоші та бездоганності.

ДИНАМІКА ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 6 СЕРІЇ GT.

Огляд систем автомобіля.

Автомобіль підкорює комфортом і динамікою. Унікальне підсвічування адаптується під дорожнє покриття, забезпечуючи плавність пересування транспорту. Система управляє підвіскою задньої та передньої осі, гарантуючи високий рівень комфортабельності та чудові динамічні властивості під час поїздки в автомобілі. При різкому входженні в поворот підвіска стабілізується, забезпечуючи поперечну стійкість і компенсуючи крен автомобільного кузова. Завдяки цьому поліпшується динаміка і кермове управління. В автомобілі встановлений бензиновий або дизельний економічний двигун на 6 циліндрів, який має високий крутний момент, що унеможливолює складності під час поїздки і сприяє отриманню водієм максимального задоволення під час управління авто.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Плавна робота, потужність і гарчання є особливостями шестициліндрового електродвигуна, що працює на бензиновому паливі. Він входить до лінійки нових агрегатів, що надають автомобілям швидкості, потужності та гарного крутного моменту. Двигун оснащений безступінчатою системою регулювання газорозподільних фаз, точним впорскуванням палива і турбонагнітачами двохспірального типу. Потужність складає 340 кінських сил.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Дизельний електродвигун оснащений шістьма циліндрами, що робить автомобіль швидким і потужним. У поєднанні з турбонагнітачами досягається зміна геометрії турбіни і впорскування палива. Агрегат потужністю 249 кінських сил за кілька секунд розвиває швидкість до 100 кілометрів на годину. Цьому сприяє крутний момент із показником 620 Н·м.

Система BMW xDrive.

Система BMW xDrive.

Автомобіль оснащений інтелектуальною системою, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження по всіх колесах повнопривідного авто. Система адаптує підвіску під дорожнє полотно і забезпечує якісне зчеплення з дорогою. Унаслідок цього автомобіль легко управляється і стійкий навіть при різких поворотах. Повної стабільності авто дозволяє домогтися застосування функції контролю.

Адаптивна пневматична підвіска передньої та задньої осі.

Адаптивна пневматична підвіска передньої та задньої осі.

На осі позаду і попереду авто встановлена пневматична адаптивна підвіска, що забезпечує підвищений рівень комфортності під час поїздки. На відміну від звичних підвісок на пружинах, у цій системі використовуються гумові подушки з повітрям, вони підтримують необхідну висоту автомобільного кузова, незалежно від створеного тиску. Це досягається завдяки регулюванню тиску повітря в самій подушці.

Інтегральне кермове управління.

Інтегральне кермове управління.

Завдяки системі з інтегральними налаштуваннями здійснюється якісне управління автомобілем з використанням керма. За допомогою налаштувань регулюється поворот коліс. Наприклад, під час поїздки на невеликій швидкості колеса повертаються у протилежну напрямку сторону, забезпечуючи дуже гарну маневреність автомобілю. Зі збільшенням швидкісного режиму від 60 до 80 кілометрів на годину, колеса повертаються у напрямку руху, підвищуючи швидкість і покращуючи стійкість авто.

Система Executive Drive.

Система Executive Drive.

Завдяки системі Executive Drive забезпечується повне управління підвіскою, що покращує динаміку і комфорт під час поїздки. У якості основних елементів системи виступають стабілізатори, що регулюють жорсткість підвіски та зводять до мінімуму крен кузова.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GT.

Індивідуальний дизайн автомобіля викликає пристрасть з першого погляду. Він представлений високоякісним ексклюзивним обладнанням, пропонованим пакетом Individual. Обрати модель авто можна в декількох колірних рішеннях: «Алвіт сірий», «Дравіт сірий» і «Танзаніт синій». Для надання зовнішньому вигляду унікальності та ексклюзивності використовуються колісні диски на 20 дюймів. Пакет дає можливість адаптувати інтер’єр автомобіля під власні потреби, використовуючи різні варіанти оздоблення для створення елегантного стилю та розставлення акцентів в інтер’єрі салону.

ЦИФРОВІ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Помічники водія.

Перевага простежується у кожному елементі автомобіля, включаючи асистентів, які допомагають орієнтуватися при будь-якій ситуації. Сучасні технології, впроваджені в автомобіль, гарантують безпеку і гарну маневреність на дорозі, а також доступ до необхідної інформації. Цифрові технології дозволяють залишатися на зв’язку завжди, не відриваючись від водіння автомобіля, залишаючись у зоні комфорту та спокою.
ЦИФРОВІ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ.
Панель приладів BMW Live Cockpit Professional.

Панель приладів BMW Live Cockpit Professional.

Панель приладів оснащена навігаційною системою, що дозволяє швидко прокласти маршрут і виявити місце своєї локації. До панелі впроваджений сенсорний дисплей на 12,3 дюйма. Управління системою здійснюється за допомогою контролера.

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфона.

Не відмовляйтеся від зручності використання смартфона під час поїздки. Автомобіль, завдяки сучасним технологіям, підтримує інтеграцію мобільного пристрою зі своїми системами. Тепер відповідати на телефонний дзвінок, керувати можна музикою і читати смс, не відриваючи руки від керма.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Помічник Professional забезпечує максимальний комфорт під час управління автомобілем, що актуально під час тривалих подорожей. До складу функціоналу асистента входить утримання автомобіля на смузі руху, екстрене гальмування, перебудова руху і захист від зіткнення.

Помічник під час поїздки заднім ходом.

Помічник під час поїздки заднім ходом.

Під час пересування автомобіля заднім ходом, помічник завжди зберігає дистанцію 50 м, а швидкість скорочує до 35 кілометрів на годину. Це дозволяє своєчасно зреагувати на небезпеку і повністю звільняє водія від управління авто, даючи можливість зосередитися на ситуації, що склалася.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 8,4
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 192

BMW 640d xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 5,6-5,4
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 147-141

Інформація про витрату палива, викиди CO2 і енергоспоживання була визначена відповідно до запропонованої процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що була чинною на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для цієї моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Керівництві з витрати палива та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», яке можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням: https://www.dat.de/co2.

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувальному циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов’язаних із транспортними засобами або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, вміст CO2 може відрізнятися від значень, зазначених тут.