Оригінальні аксесуари BMW 6 серії GT 2020

THE 6

THE 6

BMW 6 СЕРІЇ GT: пропозиції та сервіси

Ваш автомобіль знаходиться у професіоналів. Унікальні аксесуари підкреслять ексклюзивність моделі, а компоненти допоможуть максимально насолодитися поїздкою. Широкий вибір сервісів забезпечує захист і безпеку автомобіля на дорозі, позбавляючи водія від зайвої напруги. Про всі проблеми, що виникли, система повідомляє за допомогою сигналу та висвічування коду помилки на панелі.

УНІКАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ АВТО.

Звичні та зручні елементи.

Кожен власник GT сам переконується в отриманні максимального комфорту та насолоди під час управління автомобілем. Аксесуари були розроблені, щоб водій зміг надати моделі індивідуальності. Крім поліпшення дизайну, кожен елемент покращує функціональність моделі.
УНІКАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ АВТО.
21-дюймовий легкосплавний диск BMW з V-подібними спицями 687 у двокольоровому виконанні, один передній диск без шини.

21-дюймовий легкосплавний диск BMW з V-подібними спицями 687 у двокольоровому виконанні, один передній диск без шини.

На колесах автомобіля встановлені хромовані 21-дюймові диски з легкого сплаву. Вони гармонують із зовнішнім виглядом моделі. Спиці двоколірні, диск прикрашений ободами, що надає дизайну ексклюзивності та оригінальності. Тільки переднє колесо, розмір диска 8,5 J x 21, без шини.

Кронштейн для велосипеда BMW Pro 2.0.

Кронштейн для велосипеда BMW Pro 2.0.

Модель оснащена заднім кронштейном для велосипедів. Елемент простий у використанні та надає можливість перевозити одночасно кілька звичайних велосипедів або один електровелосипед. За необхідністю деталь модернізується, забезпечуючи перевезення одночасно трьох велосипедів. При цьому кронштейн не загороджує доступ до багажника.

Бокс багажника BMW 520, «Чорний»/«Сріблястий титан».

Бокс багажника BMW 520, «Чорний»/«Сріблястий титан».

Багажний верхній бокс виконаний у сучасному стилі. Його місткість – 520 л. Легко поєднується з перевезенням вантажу на даху автомобіля. Система спрощує і пришвидшує завантаження багажу, а центральний потрійний замок захищає цінні речі від злому.

АКСЕСУАРИ М PERFORMANCE.

Елементи, що підкреслюють характер автомобіля.

В автомобілі простежується гармонійне поєднання атлетизму та елегантності. Підвищений рівень комфорту досягається за рахунок аксесуарів з пакету PERFORMANCE, що підкреслюють динамічність і спортивність моделі GT.
АКСЕСУАРИ М PERFORMANCE.
Кермове колесо M Performance.

Кермове колесо M Performance.

Комфорт в управлінні автомобілем досягається завдяки продуманій зоні обхвату керма. Це забезпечує чутливість і чіткість в управлінні. Мітку, виконану з червоної шкіри, та виразний контур виробники запозичили у перегонового боліда.

Карбонова кришка зовнішніх дзеркал M Performance.

Карбонова кришка зовнішніх дзеркал M Performance.

Кришка для дзеркала виготовляється з карбону і є тонкою ручною роботою. Завдяки динамічному та унікальному дизайну елемента автомобіль набуває спортивного вигляду.

Підлогові килимки M Performance.

Підлогові килимки M Performance.

Килимки М Performance відштовхують будь-які забруднення і рідину. Вони ідеально вписуються до інтер’єру салону, акцентуючи увагу на окантуванні та контрастному рядку. Килимок надає салону комфорту та захищає ноги від вологи та бруду.

Наліпки M Performance чорного кольору на бічні поверхні кузова.

Наліпки M Performance чорного кольору на бічні поверхні кузова.

Зробіть свій GT брутальним, використовуючи наліпку Performance, яка випускається в матовому, сріблястому і чорному відтінку. Наліпка підкреслить характер і стиль автомобіля, дозволивши його власнику підлаштувати дизайн під свій смак. Елемент рекомендується розмістити над порогами, посиливши акцент на декоративні деталі та пропорції автомобіля.

Чохли для шин M Performance.

Чохли для шин M Performance.

Створити атмосферу перегонового треку дозволять чохли для зберігання шин. Вони захищають гуму від сонця, пилу та вологи. Чохол оснащений ручкою, що забезпечує зручне транспортування шин. Елемент виконаний у спортивному перегоновому стилі з маркуванням, що спрощує ідентифікацію гуми.

Чохол для ключів M Performance з матеріалу Alcantara з карбоновою вставкою.

Чохол для ключів M Performance з матеріалу Alcantara з карбоновою вставкою.

Карбонова вставка на чохлі для ключів виглядає стильно. Гвинт, оснащений циліндричною головкою, яка утримує ключ у чохлі. Досконалий технічно і елегантний зовні, чохол відображає тісний зв’язок власника зі своїм автомобілем.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 8,4
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 192

BMW 640d xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 5,6-5,4
Викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 147-141

Інформація про витрату палива, викиди CO2 і енергоспоживання була визначена відповідно до запропонованої процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що була чинною на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для цієї моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Керівництві з витрати палива та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», яке можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням: https://www.dat.de/co2.

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувальному циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов’язаних із транспортними засобами або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, вміст CO2 може відрізнятися від значень, зазначених тут.