Характеристики BMW 8 серії Кабріолет

auto_main_photo

НЕПРОСТИЙ ХАРАКТЕР

ОБИРАЙТЕ ВЛАСНИЙ СТИЛЬ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

ДИЗАЙН

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО ТА ВНУТРІШНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

Персоналізація – це найпривабливіша з форм розкоші. Ви можете скористатися багатьма варіантами, щоб виконати зовнішнє та внутрішнє оснащення Вашого BMW 8 серії Кабріолет. Перед Вами відкриті широкі можливості для створення конфігурацій, які відображають Вашу індивідуальність, уявлення про незалежність і спортивний характер.
ДИЗАЙН
Лазерні фари BMW Laserlight

Лазерні фари BMW Laserlight

При переході до режиму дальнього світла лазерні фари забезпечать освітлення дороги на відстані до 600 метрів. Це майже вдвічі перевищує можливості звичайних фар. Краща видимість в темний час доби сприяє підвищенню безпеки дорожнього руху. Про високий технологічний рівень автомобіля та його спортивний характер свідчать сині акценти та напис «BMW Laser» на фарах.

Інноваційний м’який верх кольору «Антрацит» зі сріблястим відливом

Інноваційний м’який верх кольору «Антрацит» зі сріблястим відливом

Динамічні лінії кузова гармонійно переходять у м’який верх у кольорі «Антрацит» зі сріблястим відливом. Верх опускається/піднімається протягом 15 секунд після натискання кнопки при швидкості автомобіля, яка не перевищує 50 км/год. Високоякісний м’який верх вирізняється чудовими шумоізоляційними властивостями, які роблять його використання надзвичайно комфортним.

Активна решітка радіатора Air Stream

Активна решітка радіатора Air Stream

На фірмовій решітці радіатора Air Stream стоять вентиляційні заслінки. Електронне управління відкриває/закриває їх, враховуючи, наскільки потребують охолодження двигун, гальма, система кондиціонування. При закритих заслінках на решітці зменшується коефіцієнт опору повітря, поліпшуються аеродинамічні властивості автомобіля.

Передній бампер

Передній бампер

В аеродинаміці автомобіля важлива роль відведена передньому бамперу. Він направляє зустрічний повітряний потік крізь спеціальні прорізи до зовнішніх країв передніх коліс. Це створює повітряну шторку, яка не дозволяє виникати в області колісних арок завихрень повітря, знижуючи рівень аеродинамічного опору.

Зовнішні дзеркала заднього виду

Зовнішні дзеркала заднього виду

У зовнішніх дзеркал заднього виду – асферичні лінзи, електропривод регулювання та складання, обігрів. Візуальна інтеграція двоколірних корпусів дзеркал в отвір бічного вікна сприяє формуванню елегантного спортивного дизайну автомобіля.

Легкосплавні диски M 728 M

Легкосплавні диски M 728 M

В полірованих 20" легкосплавних дисків Multi-spoke 729 M Bicolour Orbit Grey – різнорозмірні шини Runflat. Для передніх дисків 8J x 20 – шини 245/35 R20, для задніх дисків 9J x 20 – шини 275/30 R20.

ДИНАМІКА ТА МАНЕВРЕНІСТЬ

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ТРАНСМІСІЇ ТА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

Управляйте динамікою та маневреністю BMW 8 серії Кабріолет таким чином, щоб повніше використовувати можливості, які має амбітний спортивний автомобіль. Він має у своєму розпорядженні ефективний 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo, високоточне активне кермове управління, адаптивну підвіску M. Ці та інші новітні системи ходової частини демонструють чудово налагоджену взаємодію, що дозволяє досягти чудових динамічних характеристик та отримати безліч яскравих емоцій від водіння.
ДИНАМІКА ТА МАНЕВРЕНІСТЬ
8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Бензиновий 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo отримав два турбонагнітачі, систему управління клапанами Valvetronic, високоточну систему безпосереднього впорскування палива. Максимальна потужність двигуна – 390 кВт (530 к.с.), крутний момент на піку – 750 Нм. Для компактного розміщення двох турбонагнітачів використаний простір між рядами циліндрів.

Адаптивна підвіска M

Адаптивна підвіска M

Завдяки системі адаптивної підвіски М стале можливим налаштування амортизаторів, яке враховує поточну дорожню ситуацію. Це сприяє підвищенню динамічних характеристик автомобіля, рівня комфорту. Крім стандартних налаштувань COMFORT можливе використання режиму SPORT. Точніші налаштування амортизаторів дозволяють отримувати більше задоволення від водіння.

BMW xDrive

BMW xDrive

Інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive здійснюється плавний динамічний перерозподіл крутного моменту між передніми та задніми колесами. Це забезпечує при будь-яких умовах руху максимальне зчеплення з дорогою, високу динаміку та безпеку. Завдяки інноваційній мережевій взаємодії з усіма функціями, які контролюють поперечну стійкість автомобіля, вдається надати руху абсолютної стабільності та максимально спортивної динаміки.

Активне кермове управління

Активне кермове управління

Інтегральним активним кермовим управлінням здійснюється підкермування задніх коліс. Використовується змінне передавальне відношення кермового механізму, яке повертає передні колеса. Тому під час руху на низьких швидкостях забезпечена поліпшена маневреність з огляду на те, що задні колеса повертаються перпендикулярно переднім. А під час руху на вищих швидкостях гарантовані підвищена стійкість і комфорт, оскільки задні колеса повертаються паралельно з передніми.

Спортивна випускна система

Спортивна випускна система

Спортивну випускну систему оснастили двома випускними клапанами з електронним управлінням. Водій може коригувати, враховуючи дорожню ситуацію та власні вподобання, параметри потужного звуку, схожого з тим, який видає перегоновий болід. Кожна поїздка наповнюється яскравими емоціями, незалежно від того який режим звучання спортивної випускної системи буде обраний.

Диференціал M sport

Диференціал M sport

За допомогою диференціала M Sport досягається оптимізація зчеплення коліс із дорогою, курсова стійкість під час руху дорогами з різним покриттям, виконання перебудувань, пришвидшень на виході з повороту, швидкісного проходження поворотів. Електронне управління диференціала зменшує різницю в швидкості обертання задніх коліс, підвищуючи тягу.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ

ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І СИСТЕМ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ У BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

BMW 8 серії Кабріолет вивів стандарти застосування новітніх технологій на якісно новий рівень. Водій і пасажири отримують можливість використання всеосяжного асортименту передового обладнання, щоб кожна поїздка дарувала яскраві емоції.
ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ
Приладова панель BMW Live Cockpit Professional

Приладова панель BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional із функцією навігації оснащений єдиною мережею в складі сенсорного інформаційного дисплея з діагоналлю 10,25'' і повністю цифровою приладовою панеллю з діагоналлю 12,3''.

Система Driving Experience Control

Система Driving Experience Control

Перемикач режимів руху дозволяє водієві обирати економічний ECO PRO, стандартний COMFORT або динамічний SPORT. Адаптивна підвіска, автоматична коробка передач Steptronic, кермове управління постійно керуються новим інтерактивним режимом ADAPTIVE, який враховує поточну дорожню ситуацію.

Витрата палива та рівень викидів CO2.

BMW M850i xDrive:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 10,6
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 243

На ілюстраціях показане додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту ЄР № 715/2007 у редакції, яка діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄР і чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Детальніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива та рівень викидів CO2 нових автомобілів». Довідник доступний у дилерських центрах і за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.