BMW 8 серії Гран Купе

THE 8

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Подивіться, скільки чудових функцій у Gran Coupé, які технологічні ідеї в ньому реалізовані. Він отримав прогресивний дизайн. Вражаюча динаміка стала можливою завдяки численним інноваціям, а керування стало більш точним і простим, чому посприяли цифровізація та впровадження систем, покликаних допомогти водієві. Дізнайтесь якомога більше про Ваш Гран Купе, місткий і розкішний, спортивний і маневрений, інноваційний і комфортний. Це новий еталон, що дарує неймовірні емоції від поїздок.

ЕКСПРЕСИВНІ ПЕРСОНАЖІ

ВАРІАНТИ ОБЛАДНАННЯ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

ДИЗАЙН

ЗОВНІШНІЙ ТА ІНТЕР'ЄРНИЙ ДИЗАЙН BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Надайте дизайну Вашого Гран Купе індивідуальні риси за рахунок можливості вибору з безлічі конфігурацій. Розгляньте, який варіант оснащення виявиться для Вас оптимальним для зовнішнього вигляду та салону. Ви можете бути впевнені, що всі деталі сприятимуть формуванню особливого враження від поєднання спортивності та розкоші.
ДИЗАЙН
Cтійка C з ребристим дизайном

Cтійка C з ребристим дизайном

Задню стійку С виконано так, щоб вона привертала увагу значними розмірами поверхні, ребристим дизайном і сучасним трактуванням вигину Хофмайстера, використаного, щоб створити форму бічного вікна. Створюється враження ручної роботи, що властиво класичним моделям. Гран Купе виглядає статусно й амбітно.

Скляний панорамний дах

Скляний панорамний дах

Відкрийте скляний дах за допомогою електроприводу, і до салону почне надходити повітря ззовні. Коли Panorama закрита, вона не перешкоджає проникненню сонячного світла. Щоб відкрити/закрити дах, можна використовувати автомобільний ключ або кнопку. Єдине натискання дозволяє застосувати функції приводу з вертикальним і горизонтальним підйомом. Через скляний дах Ви спостерігаєте вид, що відкривається у просторі між переднім і заднім склом. Можна використовувати роликові жалюзі, а дефлектор розсікає вітровий потік до комфортного рівня.

BMW Laserlight

BMW Laserlight

Увімкніть дальнє світло, і простір перед автомобілем оптимально висвітлиться на відстань у майже 600 м. За рахунок того, що лазерні фари ефективніші за звичайні ледь не вдвічі, підвищується безпека руху. Щоб підкреслити технологічну просунутість цього елемента і спортивність моделі в цілому, фари забезпечено синіми акцентами та написом «BMW Laser».

Решітка радіатора Active Air Stream

Решітка радіатора Active Air Stream

Решіткою радіатора успішно виконуються два завдання. По-перше, щоб охолодити двигун і гальмівну систему та кондиціонувати повітря, в потрібний момент вона закриє/відкриє отвори, призначені для вентиляції. По-друге, допоможе поліпшити аеродинамічні параметри за рахунок того, що переведення рухомих передкрилків у закрите положення зменшить опір вітрового потоку.

Спортивна передня частина М

Спортивна передня частина М

Завдання переднього фартуха M Sport зі спойлером полягає не тільки в тому, щоб посилити відчуття спортивності Gran Coupé. За допомогою отворів він відведе зустрічний вітровий потік на зовнішній бік коліс і створить щільну повітряну завісу. Це помітно позначається на поліпшенні аеродинамічних властивостей, адже позбавляє від виникнення турбулентності в районі, де розміщуються кермові трубки, знижує вітровий опір.

Вихлопні труби вільної форми

Вихлопні труби вільної форми

Ззаду Gran Coupé виглядає розкішно та по-спортивному вишукано. Цьому сприяє, крім іншого, застосування яскравого фірмового кольору Cerium Grey для оздоблення патрубків вихлопної системи.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

ТЕХНОЛОГІЇ ПРИВОДУ ТА ШАСІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Гран Купе неймовірно динамічний і приголомшливо маневрує. Не можна не віддати належне могутнім бензиновим силовим агрегатам із парою турбонагнітачів, адаптивній підвісці М, активному рульового керуванню і, особливо, xDrive. Трансмісія та ходова частина отримали безліч інноваційних компонентів, що дозволило створити чудово діючу оптимально збалансовану систему. Щоб сповна оцінити потенціал Gran Coupé, виведіть його на звивисту трасу. Тут він у всій красі проявить неприборкану спортивність, що поєднується зі стабільністю керування.
8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo

Досконалість силового агрегату, що дозволяє довести його потужність до 390 кВт (530 к.с.), а крутний момент на піку – до 750 Нм, досягнута багато в чому за рахунок використання двох турбонагнітачів, які отримали повністю регульоване клапанне керування Valvetronic і систему безпосереднього впорскування палива High-Precision Injection. Турбонагнітачі точно розміщені у просторі, що розділяє ряди циліндрів.

BMW xDrive

BMW xDrive

Досягається максимально можлива тяга, рух характеризується динамікою, безпека гарантована, як би не складалася ситуація на дорозі. Турботу про це бере на себе xDrive, плавно розподіляючи вироблювану потужність між передніми та задніми колесами. Система повного приводу отримала функції, що дозволяють керувати бічною динамікою та переходити від комфортної тягово-орієнтованої їзди до динамічного спортивного маневрування.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

Він приносить задоволення міццю, плавністю ходу та ефектним звучанням. Щоб довести потужність до 250 кВт (340 к.с.) і досягти солідних 500 Нм крутного моменту на піку, силовий агрегат обладнано турбонагнітачами Double-VANOS, клапанним керуванням Valvetronic, прямим упорскуванням бензину High-Precision Injection, а також TwinScroll.

Адаптивна підвіска M Professional

Адаптивна підвіска M Professional

Рух стає ще більш стабільним і динамічним. Це досягається за рахунок того, що вбудовано активне рульове керування, а при крені спрацьовує активна стабілізація.

Спортивний диференціал М

Спортивний диференціал М

Змінюйте смугу руху, прискорюйтеся, пройшовши поворот, повертайте, набравши високу швидкість або здійснюйте поїздку, в ході якої змінюється характер дорожнього покриття – оптимізація тяги та збереження стійкості стабільно забезпечуватимуться спортивним диференціалом М. Для цього застосовується електронний пристрій, який скорочує різницю в швидкостях обертання задніх коліс.

Інтегроване активне рульове керування

Інтегроване активне рульове керування

Рівень підтримки, що надається інтегрованим рульовим керуванням, змінюється з урахуванням того, під яким кутом повернені передні та задні колеса, які також залучені до рульового керування. На швидкостях до 60 км/год рульове керування сприяє підвищеній маневреності: поворот задніх коліс виконується перпендикулярно переднім. З підвищенням швидкості – збереженню комфортної стійкості за рахунок паралельного виконання повороту передніх і задніх коліс.

Спортивна вихлопна система

Спортивна вихлопна система

Насолоджуйтеся по-спортивному басовитим звучанням, що забезпечується вихлопною системою, пристосовуйте його до стилю водіння, особистих побажань. При виборі спортивного стилю звук стає потужнішим, при комфортному русі – більш приглушеним, спокійним.

Трансмісія sDrive

Трансмісія sDrive

Задньоприводний автомобіль значно легший за повноприводний. Тому рульове керування завжди відгукується легко та надзвичайно точно, з разючою чутливістю. З огляду на знижену вагу та тертя, маневрувати можна легше та швидше, економніше витрачається паливо, в атмосферу викидається менше шкідливих вихлопів.

ІНОВАЦІЇ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ В BMW 8 СЕРІІ GRAN COUPÉ

Гармонійне поєднання приголомшливої спортивності, технологічних інновацій і розкоші – це реальність, втілена у Гран Купе. За багатьма параметрами він задає стандарти, які приймає навіть преміальний сегмент. Впровадження новітніх досягнень технології дозволяє керувати Вашим Gran Coupé, застосовуючи жести, сенсорний екран і iDrive і підключати системи допомоги водієві, наділені частковою автономією, якщо обстановка на дорозі ускладнилася. Поїздки протікають більш безпечно, комфортно, приносячи задоволення.
ІНОВАЦІЇ
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Ви почуваєтесь як у кокпіті перегонового авто, тому що до Вашого розпорядження надійшли сенсорний дисплей керування з діагоналлю 10,25 дюйма та цифровий приладовий дисплей із діагоналлю 12,3 дюйма. Ця дисплейна мережа дозволяє якісно виконувати навігацію.

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Коли рух набуває монотонного характеру або ситуація близька до критичної, варто скористатися підтримкою асистента руху. Система поширюється на рульове керування, асистенти зможуть керувати смугою руху, в тому числі, незважаючи на вузькі місця, виконають екстрену зупинку, попередять про небезпеку, допоможуть утримувати зайняту смугу, надавши активний захист, якщо сталося бічне зіткнення. Цим функції асистента руху не обмежуються.

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

Виконувати паркування та маневрувати при цьому стає просто. До Вашого розпорядження надходить система кругового огляду (комплекс включає забезпечення виду згори, панорамного огляду та дистанційного 3D-ракурсу). Водій забезпечується допомогою при виконанні бічного паркування, отримуючи лінійне наведення в межах дистанційного контролю (активного) та при перемиканні на задній хід.

Витрата палива та викиди СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до регламенту (EC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники стосуються автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень указано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання та використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/EC і чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення ґрунтуються на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива та рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати у дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html