BMW 8 серии Гран Купе

THE 8

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ. БЕЗДОГАННІСТЬ АБСОЛЮТА.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Gran Coupé вражаючим чином поєднує розкіш великого внутрішнього простору з динамікою, від якої захоплює дух. Щоб передати цей стиль розкішної спортивності, неприборканої потужності та приголомшливої маневреності, використано прогресивний дизайн. Енергетика силових агрегатів, що безкомпромісно проявляється під час проходження кожної ділянки дороги, свідчить про спортивний характер Gran Coupé. Він завжди прагне до першості, пропонуючи водієві та кожному з пасажирів ексклюзивну розкіш, пройняту духом спортивної змагальності.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 245

СПОРТИВНІСТЬ У НОВІЙ КРАЩІЙ ФОРМІ

ОСОБЛИВОСТІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

БЕЗКОМПРОМІСНО СПОРТИВНИЙ

БЕЗКОМПРОМІСНО СПОРТИВНИЙ

ПОТУЖНА МАНЕВРЕНІСТЬ

ПОТУЖНА МАНЕВРЕНІСТЬ

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ В ЧЕТВЕРТОМУ СТУПЕНІ

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ В ЧЕТВЕРТОМУ СТУПЕНІ

ПРОПОРЦІЙНА АТМОСФЕРА

ПРОПОРЦІЙНА АТМОСФЕРА

BMW 8 серії Gran Coupé втілює собою автомобіль у найбільш ексклюзивному та спортивному виконанні. В ньому надзвичайна динаміка зустрічається з сучасною розкішшю.
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL – ВИРАЖЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО СТИЛЮ

Зробіть Gran Coupé таким, щоб він відображав Ваші індивідуальні риси та переваги. Для цього створена велика колекція BMW Individual, де можна обирати першокласні опції. Екстер'єр постане абсолютно особливим, адже для нього пропонуються заворожливо прекрасні лакофарбові покриття. Наприклад, Танзаніт, який ефектно переливається та мерехтить. Сидіння з тонко вичиненої шкіри зшивають уручну, її якість вигідно відтіняють контрастна строчка та наявність багатьох колірних відтінків. Ви можете оформити вишуканий інтер'єр, використавши, наприклад, оббивку Меріно. Вона вразить кольором слонової кістки, який надано дрібнозернистій шкірі, відтінивши її якість контрастним Тартуфо. Для обшивки стелі була запропонована алькантара, а для покриття унікальних деталей оздоблення – Піано Блек. Завдяки широкому вибору високоякісних опцій, Ви зможете надати індивідуальний характер пройнятій спортивністю розкоші інтер'єру.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до регламенту (EC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники стосуються автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень указано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання та використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/EC і чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення ґрунтуються на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива та рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати у дилерських центрах, а також переглянути за посилання https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW 8 серії Гран Купе в наявності ✅ Тест-драйв BMW 8 серії Гран Купе
✅ Прайс-лист на БМВ 8 серії Гран Купе ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія