BMW Group представляє новий BMW 5 серії

BMW Group представляє новий BMW 5 серії

Ключові нововведення*: дизайн, що підкреслює представницьку зовнішність і спортивний шарм, інтер'єр, що підсилює відчуття преміальності і розкоші, інноваційні технології в області систем допомоги водію і додаткові функції інтелектуальних сервісів.

Ключові нововведення: дизайн, що підкреслює представницьку зовнішність і спортивний шарм, інтер'єр, що підсилює відчуття преміальності і розкоші, інноваційні технології в області систем допомоги водію і додаткові функції інтелектуальних сервісів.

 • Нові акценти в дизайні: чітко структуровані поверхні передньої і задньої частин кузова, вдосконалена решітка радіатора стала ширше і вище, нові світлодіодні фари з більш тонкими контурами, адаптивні світлодіодні фари з матричною технологією і лазерні фари BMW Laserlight доступні в якості опції, нові задні ліхтарі з тривимірним ефектом. Всі моделі тепер з трапецієподібними вихлопними патрубками.
 • Нові кольори кузова і додаткові відтінки BMW Individual, пакет M Sport з новими елементами дизайну, додаткові опції для флагманської моделі BMW M550i xDrive (витрати палива: 10,7 л / 100 км; викиди CO2: 246 г / км). Двигун V8 потужністю 390 кВт / 530 к.с. Опціональна гальмівна система M Sport тепер з синіми або червоними супортами.
 • Нові легкосплавні диски діаметром від 18 до 20 дюймів, 20-дюймові колеса BMW Individual Air Performance вперше доступні в якості опції. Інноваційний дизайн мінімізує вагу коліс і опір повітря.
 • Детально продуманий дизайн інтер'єру, опціональний 12,3-дюймовий інформаційний дисплей (10,25-дюймовий дисплей - тепер стандартне обладнання), автоматичний клімат-контроль з розширеним функціоналом і спортивне шкіряне рульове колесо з новим розташуванням багатофункціональних клавіш. Глянцеве чорне оформлення центрального тунелю. Перфорована обробка сидінь Sensatec, комфортні сидіння і нові багатофункціональні сидіння М підвищеного комфорту, нові декоративні планки в салоні.
 • BMW 5 серії M Sport Edition: спеціальна версія нового седана BMW 5 серії доступна під час запуску продаж обмеженим тиражем 1000 одиниць; включає в себе пакет M Sport, фарбу «металік» Donington Grey, раніше доступну тільки для моделей BMW M, і ексклюзивні двоколірні 20-дюймові колеса BMW Individual Air Performance.
 • Удосконалена технологія BMW TwinPower Turbo: чотирьох- і шестициліндрові бензинові двигуни з оптимізованим безпосереднім уприскуванням; всі дизельні двигуни тепер з двоступінчастим турбонаддувом.
 • Опціональна система активного рульового управління тепер більш ефективна при маневруванні на низьких швидкостях.
 • Нові системи допомоги водію і додаткові функції - ще один крок до автономного водіння. Попередження про сходження зі смуги - частина опції Асистент водіння - тепер також з функцією утримання автомобіля в межах смуги руху. Нова опція Асистент водіння Professional тепер містить активну навігацію, функцію контролю дорожньої розмітки та систему попередження про зіткнення з функцією гальмування до повної зупинки. 3D-візуалізація навколишньої місцевості показує дорожню ситуацію і можливе втручання Асистента водіння на приладовій панелі.
 • Опціональний Асистент парковки з додатковим Асистентом руху заднім ходом.
 • Новий реєстратор BMW Drive Recorder в BMW 5 серії (частина опціонального пакету Асистент парковки Plus) знімає 40-секундні відео простору поряд з автомобілем.
 • Стандартно встановлена ​​операційна система BMW 7.0 відкриває масу можливостей для нових додатків і персоналізації налаштувань.
 • Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant з розширеним функціоналом.
 • Новинка в картах BMW Maps: нова навігаційна система дозволяє надзвичайно швидко і точно розраховувати маршрут і час прибуття.

* Деякі з представлених опцій можуть бути не доступні для ринку України. Перелік опцій і комплектацій доступних для ринку України буде представлено після національної прем'єри.