BMW ix M60 (i20)

THE iX M60

THE iX M60

НОВИЙ BMW iX M60

від 5 074 745 грн.
Вартість
До 566 км*
Запас ходу
 • Повністю електричний
Двигун

BMW iX M60: ВИСОКОЯКІСНА ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА ЇЗДИ, ВІД ЯКОЇ ПЕРЕХОПЛЮЄ ПОДИХ.

Нова модель BMW iX M60 – це неперевершена комбінація потужності BMW i та BMW M. Познайомтеся ближче з цим електромобілем BMW M із області витривалих SAV.

Цей автомобіль має чим похвалитися: повний електропривод із парою двигунів BMW M eDrive, повноприводна технологія BMW xDrive, потужність у 619 к.с.** і крутний момент у 1100 Нм***. 

Відчуйте заряд адреналіну та зручність від їзди з максимальною екологічністю для довкілля, при цьому Ви матимете запас ходу на 566 км*.

Все це доповнюється продуманим інтер'єром, великим салоном і антуражем ультрасучасної розкоші. Інновації під Вашою рукою та разюче щедрий набір уже у складі базової комплектації.

BMW iX M60:
Споживання електроенергії, кВт⋅год/100 км (WLTP): 24.7-21.7*
Запас ходу на електротязі, км (WLTP): до 566*
Викиди CO₂, г/км: 0

ДИНАМІКА BMW iX M60.

Повністю електрична силова установка, запас ходу, підвіска та динамічні характеристики BMW iX M60.

BMW iX M60.

Спортивне повністю електричне задоволення від водіння з нульовими викидами.

 • Адаптивна пневмопідвіска передньої та задньої осей, інтегральне активне рульове керування
 • 619 к.с.**, 0-100 км/год за 3,8 с, макс. швидкість 250 км/год
 • Запас ходу до 566 км* (WLTP)
BMW iX M60.

BMW iX M60 – ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ.

Ця модель демонструє дивовижну електропотужність М, чудову керованість і начинку за останнім словом: суперпотужні мотори BMW M eDrive, які спільно видають потужність у 619 кінських сил і крутним моментом у вражаючі 1100 Нм.

Опція LaunchControl та електропривод BMW xDrive дозволяють розвинути швидкість у 100 км/год менше ніж за 4 с. Максимально автомобіль може розігнатися до 250 км/год.

Амортизатори з електронним керуванням, пневматична передня/задня підвіска з унікальним налаштуванням BMW С, інтегральне рульове керування та система гальм M Sport гарантують чудову керованість і повний контроль над автомобілем.

Автомобіль радує не тільки очі, але і вуха – дивовижні враження від їзди гарантує насичений і потужний звук від системи BMW M IconicSounds Electric.

BMW iX M60 – ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ.
Сотні кінських сил під капотом.

Сотні кінських сил під капотом.

Вражаючий привод BMW iX M60 із парою витривалих моторів забезпечують швидкий розгін. Коригування повного приводу, акцентоване на задньому, і потужне звучання демонструють спортивну харизму. Ємнісний високовольтний акумулятор дає можливість вирушити навіть у далеку дорогу, гарантуючи відмінний запас ходу.

Особливості пневматичної адаптивної підвіски на осях спереду та ззаду.

Особливості пневматичної адаптивної підвіски на осях спереду та ззаду.

Ця система може похвалитися авторегулюванням висоти кузова й унікальними стабілізаторами М, що гарантує неперевершений комфорт їзди без втрати відмінної динамічності руху. Будь-яке завантаження автомобіля не впливає на висоту кузова, при цьому вона змінюється автоматично в результаті вибору певного режиму їзди. За допомогою адаптивної пневмопідвіски вдається створити максимальний комфорт, динаміку, безпеку та стабільність.

Переваги активного інтегрального рульового керування.

Переваги активного інтегрального рульового керування.

Ця технологія підрулює задні колеса та задіює вимірювану передавальну залежність рульового керування, яке повертає передні колеса. Під час їзди на швидкості не більше 60 км/год поворот задніх коліс здійснюється у протилежний бік від передніх, що дозволяє підвищити маневреність. Вже на швидкості від 60-80 км/год поворот задніх коліс відбувається в той самий бік, що й передніх – таким чином збільшується курсова стійкість і комфорт.

СУЧАСНЕ ОФОРМЛЕННЯ BMW iX M60.

При цьому інтер'єр виконаний у футуристичному стилі, що забезпечує водієві та пасажирам вражаючий спортивний антураж.

Погляд одразу падає на фронтальну частину: масивний бампер спереду та вертикальна радіаторна решітка BMW, здвоєні вузькі фари та 3-складовий бампер.

Особлива динамічність створюється за рахунок дисків у бронзовому відтінку діаметром у 22 дюйми та опціональним оформленням кузова BMW Individual Titanium Bronze.

Свій внесок в інноваційний стиль салону внесла витончена передня панель, дисплей BMW вигнутої форми й елегантне оздоблення.

СУЧАСНЕ ОФОРМЛЕННЯ BMW iX M60.
22-дюймові аеродинамічні литі диски у титаново-бронзовому відтінку.

22-дюймові аеродинамічні литі диски у титаново-бронзовому відтінку.

Представлені поліровані литі диски відрізняються оригінальним 3D-дизайном. На них ідуть шини з діаметром R22 та розміром 275/40.

Брендування «М».

Брендування «М».

Кришка багажника з правого боку прикрашена логотипом «М60», що вказує на унікальний динамічний потенціал автомобіля.

Інтер'єр автомобіля Suite у відтінку «Амідо».

Інтер'єр автомобіля Suite у відтінку «Амідо».

Оформлення салону у відтінку «Амідо» передбачає дизайн передньої панелі, дверних панелей, сидінь і центральної консолі з використанням унікальної натуральної шкіри, яка дубилася з застосуванням екстракту листя оливи. За рахунок такого оздоблення створюється інноваційна екологічна розкіш. Незвичайні шви дозволяють додатково акцентувати увагу на преміальності машини та підвищують рівень комфорту. Інтер'єр моделі відмінно доповнений елементами у відтінку золотої бронзи на підголівниках.

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ SHY TECH – СВІТОГЛЯД BMW iX M60.

Концепт витонченої технології Shy Tech націлений на пасажирів і гарантує відмінну інтеграцію технологій у оформлення автомобіля:

 • прихований інтелект проглядається у різноманітних елементах усередині та зовні;
 • радіаторна решітка – це особливий інтелектуальний майданчик, що приховує датчики, камери, інноваційні сенсори й іншу техніку;
 • динаміки аудіосистеми приховані в інтер'єрі машини, а кнопки й інші органи керування представлені в невеликій кількості для максимальної зручності.
photo_text_left_right12630
Опція LAUNCH CONTROL.

Опція LAUNCH CONTROL.

За допомогою цієї технології можна досягти набору швидкості до 100 км/год з місця лише за 3,8 с, при цьому підтримуючи насичене звучання системи BMW M.

від 5 074 745 грн.
Вартість

БУДОВА КОКПІТУ ТА ІННОВАЦІЇ.

Долучіться до сучасних технологій і витонченого розкішного оформлення: BMW iX M60 із дивовижною концепцією керування передбачає кілька цифрових сервісів, незамінні помічники водія і технологію 5G вже у складі базової комплектації.
БУДОВА КОКПІТУ ТА ІННОВАЦІЇ.
Опція Launch Control.

Опція Launch Control.

Стрімкий набір швидкості з місця за рахунок дивовижної тяги – технологія Launch Control відмінно з цим допоможе. Розподіл крутного моменту за рахунок інтелектуального керування забезпечує чудову віддачу потужності колесам від пари моторів.

Цифрова технологія BMW iDrive.

Цифрова технологія BMW iDrive.

З її допомогою можна легко використовувати можливості ультрасучасного цифрового обладнання зі зрозумілим керуванням у сучасному інтер'єрі машини. Взаємодія з системою за допомогою сенсорного екрану та командування голосом ґрунтується на зрозумілих і доступних правилах. Все за останнім словом техніки.

Кокпіт із екраном BMW вигнутої форми.

Кокпіт із екраном BMW вигнутої форми.

Система BMW LiveCockpit Professional складається з низки елементів: дисплей без рамки вигнутої форми, який складається з дисплея на приладовій панелі у 12,3 дюйма та центрального екрану на 14,9 дюйма з сенсорним керуванням. Крім того, всі необхідні параметри відображаються на лобовому склі за рахунок проекційного екрану. Дотримуватися маршруту вдасться легко і просто за рахунок сучасної опції доповненого виду.

Опція MyModes.

Опція MyModes.

За допомогою цих режимів можливо задати оптимальну динаміку й оформити інтер'єр за власним бажанням. Спортивні показники, економічна витрата й оптимальний баланс – режими дисплейного відображення, підсвічування салону й інші складові можна підкоригувати для створення оптимальної атмосфери у будь-якій ситуації. Унікальний характер машини чудово доповнюється відповідними налаштуваннями шасі, рульового керування та приводної системи.

ЗАРЯДКА BMW iX M60: СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ЧАСУ, ЩОБ ПІДЗАРЯДИТИСЯ ДЛЯ 100 КМ.

Набір інноваційних продуктів і сервісів BMW Charging, які перебувають під контролем водія, забезпечує повний комплекс оптимальних рішень для ефективної зарядки автомобіля в дорозі, на роботі або в домашніх умовах.

Для пробігу у 150 км достатньо заряджатися протягом 10 хвилин.

Скориставшись громадськими зарядними станціями IONITY високої потужності, для заряду у 80% буде потрібно не більше 35 хвилин.

Ці параметри актуальні для батареї, яка заряджена на 10% від повної ємності.

Зарядка вдома для 100 км пробігу

Зарядка вдома для 100 км пробігу

01:41 год* – Wallbox (11 кВт)

01:41 год* – Flexible Fast Charger (11 кВт) від промислової розетки

08:31 год* Стандартний зарядний кабель або пристрій Flexible Fast Charger (2,3 кВт) від побутової розетки

Зарядка в дорозі для 100 км пробігу

Зарядка в дорозі для 100 км пробігу

00:06 год* Високопотужна зарядна станція (макс. потужність зарядки автомобіля)

00:21 год* – Станція швидкої зарядки (50 кВт)

01:41 год* – Станція зарядки змінним струмом (макс. потужність зарядки автомобіля)

* При розрахунках ураховується як споживання енергії, так і потужність зарядки. Дані отримані при температурі батареї при запуску та навколишнього повітря 29-33 градуси Цельсія, а також без урахування роботи додаткових споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї та система кондиціонування. Індивідуальні показники витрати палива можуть відрізнятися від заявлених у залежності від стилю водіння, температури, умов довкілля тощо. Швидкість зарядки автомобіля може відрізнятися від заявленої в залежності від поточного рівня заряду батареї, використання системи кондиціонування автомобіля тощо. Споживання розраховано за циклом WLTP для найбільш оптимальних умов. Наведено дані для максимально можливих потужностей зарядки (для відповідного типу зарядки й автомобіля)

СТРІМКИЙ РОЗВИТОК BMW iX M60 НА ОСНОВІ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРИНЦИПІВ.

Представлена модель розроблена на основі сучасних принципів сталого розвитку:

 • викид шкідливих газів під час усього періоду експлуатації знижується на 45% порівняно з ідентичними моделями SAV, оснащеними дизельним мотором;
 • цього вдалося досягти за рахунок створення енергії тільки з відновлюваного джерела, застосування перероблених матеріалів і природної сировини: наприклад, у виробництві килимків використовувалась екосировина Econyl.
photo_text_left_right12649

НАБІР УНІКАЛЬНИХ АКСЕСУАРІВ BMW iX.

Піддон для багажника.

Піддон для багажника.

Захищений від вологи і виконаний точно за розмірами багажного відсіку піддон BMW у чорному кольорі з брендовим логотипом, що має нековзне покриття, відмінно захищає поверхню від забруднень.

Багажник BMW 520 у відтінку «Чорний» і «Сріблястий титан».

Багажник BMW 520 у відтінку «Чорний» і «Сріблястий титан».

Чорний бокс для речей, який кріпиться на дах, має стильні декоративні планки з боків у відтінку «Сріблястий титан» і відмінно поєднується з будь-якою багажною системою BMW. Місткість боксу – 520 л.

Комплекс BMW SERVICE INCLUSIVE.

#Щобнесталося. За допомогою контракту з серверного техобслуговування Ви завжди можете бути впевнені у спокійній поїздці та користуватися комфортним плануванням. Контракт можна укласти на будь-який зручний строк: 4 або 6 років; якщо берете автомобіль у лізинг, то обслуговування надається на 3 роки.

Сервісне обслуговування передбачає:

 • діагностику;
 • заміну гальмівної рідини;
 • заміну мікрофільтра.
photo_text_left_right12653

Споживання електроенергії та викиди CO₂ BMW iX M60.

BMW iX M60:
Споживання електроенергії, кВт⋅год/100 км (WLTP): 24.7-21.7*
Запас ходу на електротязі, км (WLTP): до 566-499*
Викиди CO2, г/км: 0

* Попередні дані; споживання електроенергії та запас ходу виміряні відповідно до тестового циклу WLTP.

** Електричний привод потужністю до 540 к.с., при тимчасовому збільшенні потужності тривалістю менше 10 секунд – до 619 к.с.

*** Максимальний крутний момент 1015 Нм* у режимі Sport і 1100 Нм* із функцією Launch Control.
Дані витрати електроенергії та запасу ходу отримані відповідно до процесів вимірювання, визначених директивою Європейського Союзу (ЄС) 715/2007 у чинній версії. При зазначенні діапазонів даних за циклом WLTP враховано використання додаткового обладнання. Для нових автомобілів, які отримали схвалення типу транспортного засобу з 1 січня 2021 року, офіційні дані визначені тільки за циклом WLTP. Більш детальна інформація про процедури вимірювання за WLTP та NEDC наведена на www.bmw.com/wltp.

Ціна на базові комплектації iX M60

Модель
Об’єм двигуна, см.куб.
Потужність, к.с.
Макс. швидкість, км/год.
Прискорення 0-100 км/год., с
Витрата палива*, л/100 км
Ціна, з урахуванням податків на митне очищення і ПДВ, грн.
iX M60
-
619**
250
3,8
5 074 745

** Електричний привід потужністю до 540 к.с., з тимчасовим (< 10 секунд) збільшенням потужності – до 619 к.с.