Обзор характеристик BMW M135i xDrive

THE 1

THE 1

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ДЕТАЛЕЙ BMW M135i xDRIVE: ДВИГУН, ТЕХНОЛОГІЯ, ОБЛАДНАННЯ І ТЕХНІЧНІ ДАНІ

M135i відноситься до класу спортивних автомобілів першої серії. Завдяки ретельно підібраним деталям підкреслюється потужна фора автомобіля. Він підтримує комплексний пакет із передовими технологіями та функціями. Вивчіть деталі екстер'єру й інтер'єру, інновації та динаміку автомобіля, відчуйте його драйв і силу. Дізнатися про BMW допоможуть характеристики, ознайомитися з якими можна за допомогою встановленого обладнання та систем.

ОФОРМЛЕННЯ ДИЗАЙНУ АВТОМОБІЛЯ.

Варіанти виконання дизайну.

M135i є безумовним лідером серед автомобілів. Зайшовши в розділ «Дизайн», Ви зможете обрати спортивне оснащення для екстер'єру й інтер'єру свого автомобіля. Дізнайтеся більше про маневреність, стандартні та додаткові компоненти із галузі шасі та приводу. Зайдіть у розділ «Динаміка водіння». Ознайомтеся з автомобілем ближче, дозвольте йому стати частиною Вашого життя, і він не підведе Вас у важкій ситуації.
ОФОРМЛЕННЯ ДИЗАЙНУ АВТОМОБІЛЯ.
Радіаторна решітка з сіткою.

Радіаторна решітка з сіткою.

Радіаторна решітка BMW виконана в сірому відтінку й оснащена сітчастою решіткою всередині. Модель надихнула виробника духом перегонового треку. Решітка надає автомобілю цінність і глибину, акцентуючи увагу на його характері.

Аеродинаміка.

Аеродинаміка.

Аеродинамічний пакет M із фартухами й оздобленням бічної частини автомобіля підкреслює його спортивність. Оздоблення пофарбоване винятково під відтінок кузова, але має глянцеві чорні вставки.

Задній спойлер М.

Задній спойлер М.

Спойлер підкреслює спортивність автомобіля та знижує небажаний аеродинамічний підйом. Він виробляє силу для притиску осі ззаду, роблячи модель стійкою та маневреною під час водіння.

Ремені безпеки М.

Ремені безпеки М.

Ремені мають натягувачі й обмежувачі, що гарантує надійну безпеку всіх пасажирів, включно з водієм. Виконані у стилі СПОРТ.

Кермо.

Кермо.

Шкіряне кермо М оснащене багатофункціональною панеллю керування (кнопками) та має подушку безпеки, що дозволяє врятувати життя у випадку ДТП. Обід керма виконаний із чорної шкіри. Передбачений упор для великого пальця. Завдяки керму забезпечується рульове спортивне керування.

Сидіння для пасажирів і водія.

Сидіння для пасажирів і водія.

Сидіння оснащені зручними регульованими підголівниками й доволі глибокими спинними та бічними валиками, що захищає пасажирів від бічного удару. Сидіння легко регулюється під анатомію людського тіла за рахунок регулювання ширини. Тим самим підвищується рівень безпеки.

Вихлопні труби.

Вихлопні труби.

Модель M135i оснащена вихлопними трубами з обох боків. Колір елемента сірий. Діаметр 100 міліметрів. Деталь підкреслює спортивний характер і покращує зовнішній вигляд автомобіля.

Оздоблення салону 'Illuminated Boston'.

Оздоблення салону 'Illuminated Boston'.

Салон оздоблений під стиль Mesh. Приладова панель робить інтер'єр прогресивним і модним. Завдяки підсвітці та мерехтливому візерунку створюється приємна та приваблива обстановка.

auto_main_photo

BMW M135i xDRIVE ІЗ ПАКЕТОМ M PERFORMANCE.

Пакет Performance* покращує спортивний потенціал моделі. За рахунок зниження ваги автомобіля виробникам удалося досягти потрібного результату. Для прискорення розгону в автомобілі оптимізували дно та поставили полегшені диски на 18 дюймів. У пакет входять декоративні елементи, виконані в чорному глянцевому кольорі. В поєднанні з іншими деталями вони роблять спортивний стиль автомобіля більш виразним і незабутнім.

* Очікується доступ із 11/2019

ІННОВАЦІЇ.

Цифровий сервіс.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Автомобіль оснащений навігацією з двома 10,25-дюймовими дисплеями. Один знаходиться на приладовій панелі, а другий має високу роздільну здатність і оснащений тачскріном. Керування здійснює операційна система BMW 7.0 через контролер iDrive.

Підготовка автомобіля до системи Apple CarPlay®.

Підготовка автомобіля до системи Apple CarPlay®.

Не відкладайте iPhone під час поїздки. Тепер Ви можете використовувати мобільний пристрій, не відриваючись від керування автомобілем. Система надає віддалений доступ до телефону. Ви можете читати повідомлення та відповідати на дзвінки, а також перевіряти пошту й управляти музичними треками. В цьому Вам допоможе голосовий помічник. Для перемикання в систему Siri достатньо натиснути одну кнопку на кермі.

Витрата палива та викиди CO2 в BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 у г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до регламенту (EC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники стосуються автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання та використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/EC і чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення ґрунтуються на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.