BMW M135i xDrive

THE 1

THE 1

НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К.С., 225 кВт, 450 Н.М.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW M135i – більше драйву, продуктивності та задоволення. Ця нова вдосконалена модель автомобіля демонструє свій характер і встановлює нові правила стандартів. Незабутній спортивний вигляд підкреслює радіаторна подвійна сітчаста решітка, спойлер ззаду та вихлопні труби діаметром 100 міліметрів. Авто задає тон на трасі, поєднуючи спортивний і стандартний стиль керування. Хороша маневреність і керування BMW, а також його стійкість на поворотах досягається за рахунок поліпшеної системи трансмісії. У M135i встановлений бензиновий двигун на 4 циліндри, що підвищує продуктивність, швидкість і динаміку.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 у г/км (у змішаному циклі): 171

ЄДИНИЙ У СВОЄМУ РОДІ.

BMW M135i xDrive демонструє свої спортивні якості.

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

НАЙКРАЩА ДИНАМІКА РУХУ.

НАЙКРАЩА ДИНАМІКА РУХУ.

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

Витрата палива та викиди CO2 в BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 у г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до регламенту (EC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники стосуються автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання та використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/EC і чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення ґрунтуються на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW M135i xDrive в наявності ✅ Тест-драйв BMW M135i xDrive
✅ Прайс-лист на BMW M135i xDrive ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія