Моделі BMW M235i xDrive Gran Coupe

THE 2

THE 2

НОВИЙ BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ: УСІ ОСОБЛИВОСТІ

Автомобіль BMW марки M235i створили для розширення сегмента моделі, але він зійшов на вершину. Отримайте повну інформацію про двигун авто, його потужність, дизайн і функціональність. Переконайтеся в його практичності та універсальності. Ексклюзивні елементи простежуються у всіх деталях салону та зовнішнього вигляду автомобіля, підкреслюючи його незалежність, стиль і спортивність.

ДИЗАЙН.

Особливість вигляду BMW M235i xDrive Gran Coupé.

Спортивний M235i демонструє динамічність у кожному елементі та деталі. Виробник вибрав для моделі благородний сірий колір у Cerium. На відміну від інших моделей дизайн решітки радіатора виконаний у сітчастій формі, також сітка простежується на задньому спойлері та системі вихлопних газів. М'язистість моделі доповнюють контурні лінії та спортивний салон. Максимальну атмосферу салону задають педалі та сидіння М.
ДИЗАЙН.
Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Радіаторна решітка виконана у вигляді сітки та оздоблена сірим церієм, що ефектно виглядає на моделі авто. Натхненням для такого виконання елемента дизайнером стали перегони. Решітка створює 3D-ефект, роблячи передню частину авто глибокою та динамічною, відразу акцентуючи на собі увагу.

Вихлопна система M.

Вихлопна система M.

Мінімальний протитиск простежується у вихлопній системі автомобіля, забезпечуючи його міць і швидкість. Видаване гарчання підкреслює характер. Звук контролюється випускним клапаном. Візуальний акцент на систему створюється за рахунок декоративних смужок у сірому церії.

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинаміка пакета простежується в бічному оздобленні та задньому й передньому фартухах. Накладка підкреслює спортивність автомобіля. Для акценту вставки виконані у глянці чорного кольору.

Задній спойлер М.

Задній спойлер М.

Спойлер М, встановлений ззаду авто, підкреслює його спортивний і м'язистий силует. Він знижує аеродинамічний небажаний підйом. А також здійснює силу притиску на осі ззаду, що сприятливо позначається на стійкості та маневреності автомобіля під час поїздки.

auto_main_photo

ПАКЕТ M PERFORMANCE.

Пакет Performance підвищує потенціал авто, доповнюючи його спортивний стиль і забезпечуючи максимальне прискорення. За рахунок зниження ваги поліпшується динаміка керування. 18-дюймові диски з легкого сплаву акцентують увагу, вигідно підкреслюючи м'язисті лінії моделі.

ДИНАМІКА КЕРУВАННЯ.

Шасі та трансмісія моделі.

Високий показник досягається за рахунок спортивного керування, яке забезпечує трансмісія на 8 ступенів Steptronic і підвіска Coupé. Завдяки сучасним технологіям автомобіль має інтелектуальний повний привод, поперечне прискорення та високу маневреність. Чотирициліндровий двигун забезпечує потужність і швидкість автомобіля, що виділяє його з натовпу інших машин.
Спортивне рульове керування M.

Спортивне рульове керування M.

Завдяки пакету Servotronic створюється маневрене та пряме керування автомобілем у режимі спорт. M235i керується з високою точністю, що є важливим на звивистій і нерівній дорозі. 

Спортивна трансмісія Steptronic.

Спортивна трансмісія Steptronic.

Коробка передач на вісім ступенів Steptronic Спорт забезпечує легке перемикання швидкості. Керувати автомобілем можна вручну або в режимі автомат. Перемикання здійснюється за допомогою важеля. Встановивши важіль на режим S/M, Ви налаштуєте автомобіль на максимальний рівень продуктивності. Насолоджуйтеся поїздкою, відчуйте себе на перегоновому треку.

xDrive.

xDrive.

Модель оснащена повним інтелектуальним приводом, який рівномірно розподіляє потужність на всі колеса авто. Забезпечення динаміки, тяги та безпеки під час поїздки незалежно від якості дорожнього полотна. За допомогою електронної системи керування врівноважується недостатня або надлишкова повертальність автомобіля.

Спортивна підвіска М.

Спортивна підвіска М.

Підвіска спорт дозволяє автомобілю опускатися до 10 міліметрів. Вона оснащена короткими пружинами, що забезпечують жорстке налаштування демпфера та стабілізатора. Це дозволяє налаштувати спортивний і чіткий стиль керування автомобілем.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Підвіска адаптується під дорожнє полотно та стиль водіння. Вона відмінно виконує роль амортизатора, згладжуючи нерівності доріг під час поїздки. Для комфортної їзди рекомендовано обрати режим Комфорт, який підходить для подорожей із сім'єю. Для любителів екстриму підійде режим Спорт.

Спортивне гальмо М.

Спортивне гальмо М.

Гальмівна система автомобіля адаптована під різні стилі водіння. Вона оснащена супортами та екстреним гальмуванням. Колір і емблеми на елементах системи підкреслюють спортивний образ моделі. Гальмо чітко працює на мокрій та обледенілій поверхні доріг, запобігаючи заносу автомобіля.

Performance Control.

Performance Control.

Система контролю повністю контролює колеса під час гальмування, розподіляючи потужність на гальмуючі колеса. Завдяки контрольованому куту коліс у момент гальмування, автомобілю передається стійкість і маневреність. 

ПОМІЧНИК ВОДІЯ ТА СИСТЕМА КОМФОРТУ.

Технології, впроваджені в M235i.

M235i демонструє технічний сучасний прогрес до найменшої деталі. Сюди належить круїз-контроль, асистент заднього руху, асистент паркування, прискорення автомобіля.
ПОМІЧНИК ВОДІЯ ТА СИСТЕМА КОМФОРТУ.
Асистент паркування.

Асистент паркування.

Завдяки асистенту полегшуються маневри автомобіля в процесі паркування. Завдяки задній камері на дисплей виводиться зображення того, що відбувається позаду авто. У разі ризику зіткнення лунає сигнал. Завдяки помічнику водій може здійснювати паркування в будь-якому ракурсі, а також заднім ходом на автоматі у вузькому просторі. 

Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль.

Під час швидкісного режиму від 30-60 км на годину можна скористатися круїз-контролем. Автомобіль самостійно підтримує дистанцію між автомобілями та дотримується правил обмеження швидкості. Режим дозволяє відстежувати всі автомобілі, що пересуваються або стоять на його шляху, автоматично прискорюючись або пригальмовуючи під час поїздки. Функція зручна, оскільки водій може розслабитися й отримувати задоволення під час поїздки.

Асистент обмеження швидкості.

Асистент обмеження швидкості.

Поєднуючи режими круїз-контролю та помічника водіння, асистент контролю швидкості дозволяє дотримуватися поточної швидкості пересування автомобіля. Водночас помічник регулює швидкісний режим під час обгону за рахунок установлених індикаторів. Це знижує навантаження водія під час поїздки по швидкісній магістралі. Тепер не доведеться звіряти швидкість пересування авто з обмежувальними знаками – за вас усе зробить асистент.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant.

До системи помічника водія входить величезний функціонал, серед якого отримання даних з індикаторів і камер. Система постійно попереджає про можливе зіткнення та допомагає швидко припаркувати автомобіль. Вона керує екстреним гальмуванням і правильно розподіляє навантаження на колеса. Завдяки помічникові поліпшується безпека пасажирів і водія навіть в екстремальних погодних умовах. Система зчитує та оцінює ситуацію, що склалася на дорозі, попереджаючи про небезпеку, що є важливим у разі ймовірного зіткнення під час паркування заднім ходом.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у поєднанні): 7.6-7.5
Викиди СО2 в г/км (у поєднанні): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до регламенту (EC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники стосуються автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень указано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання та використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/EC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення ґрунтуються на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.