Огляд BMW M850i xDrive Gran Coupe

THE 8

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Прогресивний дизайн і характеристики M850i у поєднанні з набором технологічних інновацій та функціоналом перетворюють автомобіль на бажаний транспортний засіб для кожної сучасної людини. Ставайте володарем BMW, відкривайте новаторську систему водія та функції, які підкорюють комфортною та революційною мобільністю, максимальним рівнем розкоші та спортивною атмосферою.

ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ВИЩОМУ РІВНІ

ДИНАМІКА ТА ДИЗАЙН BMW МОДЕЛІ M850I XDRIVE GRAN COUPÉ

Модель M850i відома високими естетичними стандартами, дизайн автомобіля надихає; коли ви сідаєте за кермо, ви відчуваєте всю міць і характер. Розкішний і спортивний салон задовольнить найвибагливіші критерії. Спортивний характер, заснований на шасі та трансмісії, забезпечить високий рівень задоволення від процесу водіння. Потужний двигун і спортивний дизайн автомобіля не дозволять не помітити вас на дорозі.
ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ВИЩОМУ РІВНІ
Панорамний дах авто

Панорамний дах авто

Автомобіль оснащений панорамний скляним дахом, який можна відчиняти в горизонтальному й вертикальному положенні, щоб свіже повітря потрапляло в салон авто. Керування дахом здійснюється за допомогою натискання однієї кнопки або за допомогою ключа. У даху передбачені жалюзі на роликах і дефлектори вітру, що забезпечують скляний безперервний вид від заднього і переднього скла. Тепер під час поїздки можна насолоджуватися красою природи.

Екстер’єр  M Carbon

Екстер’єр M Carbon

Екстер’єр BMW моделі M850i підкреслює спортивний стиль. Передній бампер оснащений спойлерами й боковими елементами, акцент зроблено на решітку повітрозабірника, зовнішні дзеркала, вихлопну трубу. Також передбачена вставка дифузора ззаду авто, що має геометричну форму.

Пакет аеродинаміки M

Пакет аеродинаміки M

Аеродинаміка акцентує увагу на атлетизмі автомобіля, змінюючи його потік. У пакеті міститься фартух з повітрозабірниками великих габаритів, спідниці бічні й фартух з дифузором, виконаний в металевому відтінку.

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира

Сидіння M850i для пасажирів і водія багатофункціональні. Вони забезпечують підтримку збоку пасажиру, що сидить попереду, та водію. Ширина спинки сидіння регулюється, підсвічування й особливий дизайн підкреслюють спортивний стиль авто. Якщо бажаєте, сидіння можна відсунути й посунути, регулюючи простір для ніг.

Оформлення зі шкіри 'Merino' BMW Individual

Оформлення зі шкіри 'Merino' BMW Individual

Шкіряна дрібнозерниста оббивка можлива в різних кольорових варіаціях. «Merino» – шкіра найвищої якості, що здатна задовольнити найвищі вимоги. Для оббивки салону шкури проходять спеціальну обробку й тиснення. Шкіра м’яка, дихає та виглядає об’ємно. Як прикраса використовуються декоративний вистіг і шви. Усі елементи гармонічно поєднані один з одним, підкреслюючи спортивний дух автомобіля.

Шкіряне кермо M

Шкіряне кермо M

Багатофункціональне кермо автомобілю обтягнуте шкірою, стильно поєднується з салоном і зручне у використанні. Також для великого пальця передбачений контур, що забезпечує повноцінні відчуття від спортивного керма. Відчуйте швидкість і керованість, насолоджуйтеся поїздкою та маневреністю автомобіля.

ВІДЧУЙ СЕБЕ ВОЛОДАРЕМ ЧАСУ

ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Спортивний рух автомобіля принесе задоволення від водіння. Численні інноваційні технології посилять враження. Тепер можна керувати опціями авто за допомогою мовлення, жестів, сенсора й контролеру.
ВІДЧУЙ СЕБЕ ВОЛОДАРЕМ ЧАСУ
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

У систему навігації входить дисплей 10,25 дюймів, що керується сенсорною панеллю, а також цифровий пристрій дисплея 12,3 дюймів. Продуманий функціонал забезпечує легке керування приладами. Сенсорний екран захищений від відблисків сонця, тому на дисплеї завжди видно картинку високої якості.

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Автомобіль оснащений сучасною системою безпеки, яка здатна врятувати життя пасажирам і водієві в найбільш критичних дорожніх ситуаціях. Система сповістить про можливе зіткнення, небезпеку, екстрене гальмування, а також про з’їзд з полоси.

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

В автомобілі передбачена система, що контролює маневреність і паркування. Під час паркування забезпечується панорамний вид у 3D, який можна дивитися дистанційно. Система забезпечує повний контроль за паркуванням, вмикає екстрене гальмування та сповіщає водія при можливому зіткненні з іншими автомобілями.

Витрата палива та викиди СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html