BMW моделі M850i xDrive Gran Coupe

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ<br>СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ
СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW моделі M850i xDrive Gran Coupé спортивний та різкий. Автомобіль розкриває гени ще до початку руху. Не можна не захопитися його духом з точки зору естетики та пропорціями. Специфічні акценти та безкомпромісна динаміка демонструють всю розкіш і потенціал спортивного чотиридверного авто. Восьмициліндровий двигун оснащений функціоналом гоночного транспорту. У ньому пасажири та водій відчують міць і стійкість. Продуктивність на високому рівні змусить серце битися швидше.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

АДРЕНАЛІН ЧЕТВЕРТОГО СТУПЕНЯ

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК

НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК

КОЖЕН ПОВОРОТ  ІДЕАЛЬНИЙ

КОЖЕН ПОВОРОТ ІДЕАЛЬНИЙ

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW M850i xDrive Gran Coupe є в наявності ✅ Тест-драйв BMW M850i xDrive Gran Coupe
✅ Прайс-лист на BMW M850i xDrive Gran Coupe ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія