BMW Theatre Screen встановлює нові стандарти розваг у автомобілі.

auto_main_photo

BMW Theatre Screen встановлює нові стандарти розваг у автомобілі

Виставка електроніки CES 2022 у Лас-Вегасі стала місцем прем'єри найпередовіших рішень BMW Group, які можуть бути реалізовані у майбутніх моделях концерну. Нова технологія BMW Theatre Screen перетворює інтер'єр автомобіля на справжній приватний кінотеатр з якісним об'ємним звучанням.

Що важливо?

  • Дисплей BMW Theatre Screen створює ефект кінотеатру для пасажирів заднього ряду.
  • Широкоформатний дисплей діагоналлю 31 дюйм пропонує режими відображення від 16:9 до 32:9, роздільна здатність 8K, а також містить функції Smart TV.
  • Спеціальний режим My Mode Theatre керує функціями екрану, включаючи його складання, а також системою освітлення та сонцезахисними шторками.

Режими My Modes в автомобілях BMW вже сьогодні дозволяють налаштувати оформлення інтерфейсу користувача з урахуванням настрою водія і його побажань в поточний момент. Це створює в інтер'єрі особливу атмосферу, посилюючи емоційність та задоволення від керування автомобілем.

На виставці Consumer Electronics Show (CES) в 2022 BMW Group представляє ще один режим My Modes, який поєднується з унікальною розважальною системою, призначеною для майбутніх моделей BMW. Новий режим My Mode Theatre перетворює задню частину інтер'єру на приватний кінотеатр з об'ємним звучанням, швидкісною передачею даних 5G та широкоформатним екраном BMW Theatre Screen.

Велика цифрова панель із функцією Smart TV за командою висувається з облицювання стелі за допомогою поворотних шарнірних напрямних. Сенсорне керування реалізоване як на самому дисплеї, так і на спеціальних цифрових панелях, інтегрованих у ручки задніх дверей.

BMW Theatre Screen пропонує пасажирам найширші мультимедійні можливості, в основі яких лежать онлайн-сервіси Amazon: фільми, телесеріали, музику, подкасти та багато інших розваг. Для клієнтів інших ринках, де сервіси Amazon офіційно не представлені, у майбутньому можуть бути обрані локальні постачальники мультимедійного контенту.

Особистий кіноекран у автомобілі BMW.

BMW Theatre Screen є панорамною цифровою панеллю з діагоналлю екрану 31 дюйм, яка простягається практично на всю ширину салону і займає область від стелі до спинок передніх сидінь. Дисплей дозволяє відтворювати відеоконтент у форматі 16:9, 21:9 або 32:9 (з відповідним кадруванням).

Висока роздільна здатність екрана в 8000×2000 пікселів забезпечує кришталево чисте та деталізоване зображення під час перегляду відео у форматі Ultra HD. Преміальна аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound з ефектом 4D Audio створює по-справжньому об'ємне та якісне звучання, перетворюючи салон автомобіля на кінотеатр.

Кут нахилу дисплея можна налаштувати за допомогою меню розважальної системи. Це забезпечує максимальний комфорт у режимі перегляду за будь-якого положення заднього сидіння. Елементи сенсорного керування винесені на спеціальні поля у лівій та правій частинах дисплея, тому використовувати BMW Theatre Screen з легкістю можуть усі задні пасажири, незалежно від місця.

Звуковий супровід Ханса Циммера.

Активація режиму My Mode Theatre дарує абсолютно нові враження від мультимедійних можливостей, які з'являться у розкішних моделях BMW.

Процес розкладання екрану BMW Theatre Screen супроводжується спеціальним саунд-ефектом, створеним культовим композитором Гансом Циммером. У момент активації на дисплеї з'являється ефектна графічна анімація, розроблена фахівцями BMW User Interface Design спеціально для My Mode Theatre.

Камерну атмосферу та ефект театральної завіси в інтер'єрі створюють сонцезахисні шторки, які закриваються разом із появою екрану. Підсвічування у задній частині салону приглушується.

Весь світ розваг зі швидкісним зв'язком 5G.

Найближчим часом автомобільна система розваг отримає всю функціональність ультрасучасних смарт-телевізорів. Основою стабільного відтворення мультимедійного контенту стане надійне онлайн-з'єднання зі швидкісною передачею даних.

BMW Group виступає піонером автомобільної галузі у застосуванні технології 5G у своїх моделях. Електричний BMW iX став першим у світі преміальним автомобілем, який використовує цей стандарт передачі даних. У майбутньому цю технологію буде реалізовано і в інших моделях концерну, включаючи BMW i4.