Огляд

НОВИЙ BMW X2.

НОВИЙ BMW X2.

У ВИМІРІ БЕЗДОГАННОГО КЕРУВАННЯ
ТА ЕМОЦІЙНОГО ЗАХВАТУ.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

НАСОЛОДА ВІД ВОДІННЯ.

Новий BMW X2 – кросовер, в якому ідеально поєднуються розкіш, динаміка та універсальність. Познайомтеся з його виразним дизайном, що характеризується потужними лініями та спортивним характером. Насолодіться інтер'єром з високоякісним обладнанням, інноваційними технологіями та ергономічним комфортом. Дізнайтеся більше про різні моделі з бензиновими або дизельними двигунами та варіантах обладнання BMW X2.

ЯСКРАВИЙ ПРЕДСТАВНИК СІМ'Ї Х.

video_slider_item

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СВІТЛОДІОДНА ТЕХНОЛОГІЯ.

Неймовірно яскраві та виразні: сучасні світлодіоди в фарах, задніх ліхтарях, денних ходових вогнях та габаритних ліхтарях світять при зупинці та русі автомобіля.

slider_with_text
Більше світла, краща видимість.

Більше світла, краща видимість.

Світлодіодні фари чудово освітлюють дорогу перед автомобілем. Вони забезпечують безпечніше рух при оптимальному освітленні на темних дорогах. Навіть задні ліхтарі виконані на світлодіодах.

Унікальність в кожній деталі.

Унікальність в кожній деталі.

19" легкосплавні диски V-spoke 867 Bicolour Midnight Grey, шліфовані. Розмір дисків 8J x 19, шини 245/45 R19.

Спортивний екстраверт.

Спортивний екстраверт.

Спортивний дизайн подвійної решітки радіатора кольору "Перламутровий Хром" підкреслює яскравий зовнішній вигляд автомобіля.

НАЙВИЩИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КОМФОРТ.

video_slider_item

НІБИ ВИ СИДИТЕ ПІД ЗІРКАМИ.

Панорамний скляний дах створює у салоні відчуття великого простору. До салону проникає більше світла, і Ви можете насолоджуватися ним на кожному сидінні.

video_slider_item
slider_with_text
Більше функцій та інтуїтивне керування.

Більше функцій та інтуїтивне керування.

Просто керуйте музикою, навігацією та налаштуваннями автомобіля за допомогою великого вигнутого дисплея BMW Curved Display та BMW Live Cockpit Professional з операційною системою BMW 9. 

Комфорт на кожному сидінні.

Комфорт на кожному сидінні.

Оббивка з перфорованої штучної шкіри напевно приверне до себе увагу та забезпечить максимум зручності також і в далеких поїздках.

Піднята центральна консоль.

Піднята центральна консоль.

Риштовання передач зручно розташоване на піднятій центральній консолі, а його елегантний дизайн чудово вписується в обличчя салону. Він значно менший за звичайний риштовання, але керування ним інтуїтивно просте.

БІЛЬШЕ НАСОЛОДИ ВІД ВОДІННЯ. БЕЗ УМОВНОСТЕЙ.

video_slider_item

ІННОВАЦІЙНІ РОЗВАГИ.

video_slider_item

ІГРИ В ДОРОЗІ.

Неважливо, граєте Ви один чи з друзями – ігри AirConsole дозволяють перетворити Ваш BMW в ігрову консоль. Побийте свій рекорд або киньте виклик своїм пасажирам під час очікування, змагаючись на вигнутому дисплеї BMW Curved Display. Ваш смартфон виступає у ролі геймпада. Просто відскануйте QR-код на центральному дисплеї та почніть гру.

Більше порядку, більше комфорту.
Відділення для бездротової зарядки дозволяє дуже зручно заряджати смартфон. Велике відділення надає достатньо місця і для пристроїв більшого розміру – воно знаходиться в зручному місці і не має дратівливих проводів.
photo_text_left_right20641
Все в полі зору.
Проекційний дисплей відображає навігаційні вказівки та інформацію про рух прямо у Вашому полі зору. Це дозволяє Вам повністю зосередитися на водінні.
photo_text_left_right20642
auto_main_photo

ЗВ'ЯЗОК ВИСОКОЇ ЯКОСТІ.

  • Розширені можливості BMW Maps забезпечать Вам онлайн-доступ до інформації про дорожню ситуацію на всій карті (навіть якщо функція навігації за маршрутом не активна)
  • Доступ до музичних, розважальних і новинних додатків, включаючи необхідний об'єм трафіку та постійні оновлення
  • Завдяки додатковим функціям персоналізації розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant запам'ятовує Ваші рутинні дії і при необхідності може виконувати прості завдання

ВАШ РОЗУМНИЙ ПОМІЧНИК.

Системи допомоги водію.

ВАШ РОЗУМНИЙ ПОМІЧНИК.
Завжди у своїй смузі та на безпечній відстані.

Завжди у своїй смузі та на безпечній відстані.

Асистент водіння Professional надійно утримує Ваш автомобіль у межах смуги руху та на безпечній відстані при швидкості до 210 км/год. Велика перевага – особливо в умовах щільного руху. У надзвичайній ситуації Ваш BMW зупиниться до повної зупинки та потім автоматично відновить рух.

Більше камер для простішої парковки.

Більше камер для простішої парковки.

Асистент паркування Plus забезпечує чудовий огляд під час паркування. Додаткові камери виводять тривимірний вид оточуючого середовища прямо на центральний дисплей. Тим самим Ви відразу бачите, скільки у Вас є вільного місця для маневрування.

Користуйтеся постійно увімкненим дальнім світлом.

Користуйтеся постійно увімкненим дальнім світлом.

Ваш BMW виключить вплив світлового конуса на інших учасників дорожнього руху завдяки неосліплюючому асистенту дальнього світла. Система забезпечує оптимальне освітлення на темних дорогах.

video_slider_item

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ЩОДО BMW X2.

Пропонується чи новий BMW Х2 також з чисто електричним приводом?
У BMW X2 є передній привід?
Які є моделі BMW X2?
Наскільки великий новий BMW X2?
Де випускається новий BMW X2?