BMW X2

ЩО ВІН СОБІ ДОЗВОЛЯЄ

ЩО ВІН СОБІ ДОЗВОЛЯЄ

BMW X2

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Особливий. Незвичайний. Без передмов і вихвалянь наочно демонструє неприборкану спортивність характеру. Вражаючи міццю та атлетичною будовою, він є неймовірно динамічним і маневреним, задаючи стандарти для свого класу. Це яскравий представник нового покоління, що приголомшує чудовим дизайном і впровадженням безлічі технологічних новинок. Ви згодні, що час познайомитись із ним ближче?

ОСОБЛИВОСТІ ХАРАКТЕРУ BMW X2

Дізнайтеся більше про дизайн екстер'єру й інтер'єру та динаміку BMW X2

ЕКСТЕР'ЄР BMW X2.

ЕКСТЕР'ЄР BMW X2.

ІНТЕР'ЕР BMW X2.

ІНТЕР'ЕР BMW X2.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2.

СВІТЛОВИЙ ДИЗАЙН.

СВІТЛОВИЙ ДИЗАЙН.

НЕ МОЖЕ БУТИ ОБРАНИМ. ЦЕ ВІН ОБИРАЄ ВАС.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X2

Короткий огляд технологій приводу та шасі BMW X2

Він так само вражає міццю силових агрегатів, чутливістю й точністю рульового керування, застосуванням спортивної підвіски М (опція), еталонними характеристиками ходової частини. Він завжди динамічний і чудово маневрує: на короткій дистанції і в затяжній поїздці, у щільному міському трафіку та на звивистих путівцях. Ще більшого можна досягти, використавши опцію – повний привод BMW xDrive. Ця система дозволяє користуватися унікальною тягою в поєднанні з неординарною стійкістю. Особливо наочно це помітно при проходженні складних поворотів. У кожній поїздці Вам гарантовані яскраві враження.
BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий бензиновий двигун.

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий бензиновий двигун.

Потужність силового агрегату передається приголомшливо швидко, чутливість – просто вражаюча, навіть на низьких обертах. Позитивні емоції від водіння доповнюються приємним усвідомленням, що двигун надзвичайно економічний, а шкідливі викиди зведені до мінімуму. 

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий дизельний двигун.

BMW TwinPower Turbo 4-циліндровий дизельний двигун.

Для дволітрового дизельного силового агрегату характерно, що потужність подається особливо динамічно, а чутливість не може не вражати навіть на низьких обертах. Для досягнення вражаючої економічності та зведення викидів СО2 до малих значень у двигуні застосовано технологію турбокомпресора, де геометрія турбіни змінюється, а впорскування палива – пряме.

BMW xDrive.

BMW xDrive.

Електронне керування xDrive дозволяє плавно виконати розподіл крутного моменту. Збалансованість розподілу між колесами передньої та задньої осі сприяє кращій тязі та динаміці, підтримує безпеку, як би не складалося положення на дорозі. Застосування електроніки допомагає розподілити потужність так, що маневреність зростає, наприклад, завдяки подоланню надмірності/недостатності повертальності.

Спортивна трансмісія з подвійним зчепленням.

Спортивна трансмісія з подвійним зчепленням.

Оцініть по-справжньому спортивний ритм перемикання передач. Перемиканням можна керувати в автоматичному режимі або застосувати ручний. Щоб комфортно накочувати або здійснювати поїздку з особливою динамікою, можна застосувати для перемикання важіль селектора або підкермові пелюстки. Щоб досягти максимально швидкого перемикання, встановлюється режим SPORT, а важіль переводиться ліворуч у положення S/M.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Кожного разу, коли змінюється дорожня ситуація, параметри амортизаторів автоматично підлаштовуються так, щоб рух тривав динамічно, з комфортом і безпечно. Можна перемикатися, обираючи спокійне накочування (режим COMFORT) або динамічну їзду (режим SPORT).

ДЕТАЛІ ЗОВНІШНЬОГО ДИЗАЙНУ BMW X2

Приголомшливі варіанти дизайну BMW X2 в екстер'єрі та інтер'єрі

Спортивність характеру й амбітність незмінні, Ви обираєте маршрут самостійно, прокладаючи нові шляхи, а не прямуючи іншими. Його форми виразні, силует пронизаний динамікою, за атлетичними пропорціями та яскравим новаторським дизайном угадується технічна досконалість. BMW X2 готовий стати Вашим супутником і партнером і долати виклики.
ДЕТАЛІ ЗОВНІШНЬОГО ДИЗАЙНУ BMW X2
Повітрозабірники.

Повітрозабірники.

Атлетичність приваблює і викликає неприхований захват. Масивні повітрозабірники, складені з трьох секцій, покликані направляти повітря для охолодження мотора та гальмівної системи й до системи кондиціонування. Інтеграція повітроводів дозволяє вирішувати ще одну важливу задачу: зменшити опір зустрічного повітряного потоку та поліпшити аеродинаміку.

Накладки на колісні арки.

Накладки на колісні арки.

Ефектні колісні диски отримали привабливу окантовку за рахунок накладок, доданих колісним аркам, пофарбованим у «Морозний сірий» колір. Як і накладки на помітних бічних порогах, вони є яскравим нагадуванням про приналежність автомобіля до родини Х.

Бічні пороги.

Бічні пороги.

Для облицювання бічних порогів, як і для накладок на колісні арки, обрано той самий колір – «Морозний сірий». Ця колірна лінія, що з'єднує два елементи, продовжується і далі, аж до задньої частини. Вона створює дивовижний контраст, ефектно поєднуючись із лакофарбовим покриттям кузова та декоративних елементів.

Дизайн задньої частини кузова.

Дизайн задньої частини кузова.

Вишуканість задньої частини багато в чому досягнута за рахунок того, що кришку багажника завершили, зістикувавши з бампером. Щоб дизайн задньої частини постав іще привабливішим, обрано ефектне рішення: в логотип BMW Х2 інтегрували ручку багажника.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ BMW X2

Цифрові сервіси та інтелектуальні системи допомоги водієві BMW X2

Інноваційні сервіси BMW Connected подбають про те, щоб Ваш смартфон і операційна система Вашого автомобіля могли гармонійно та максимально корисно взаємодіяти. Користуйтеся додатком BMW Connected, щоб запланувати ділову зустріч, прокласти маршрут і закласти його в систему навігації, передати, де Ви зараз перебуваєте, відобразити у смартфоні пішу частину маршруту до пункту призначення. Тепер все це здійснюється значно простіше, додаток стає Вашим вірним помічником.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ BMW X2
Активний круїз-контроль із функцією Stop & Go.

Активний круїз-контроль із функцією Stop & Go.

Система візьме на себе подачу попередження про надмірне зближення та виконає гальмування, буде підтримувати встановлений швидкісний режим і утримувати дистанцію, що відокремлює від транспорту, який їде попереду. Ви можете довірити їй прискорення та пригальмовування й утримування заданої дистанції до переднього автомобіля, навіть якщо рух повільний і доводиться зупинятися, коли виникають затори.

Асистент руху в заторах.

Асистент руху в заторах.

Коли в затяжній поїздці Вас виснажують нескінченні затори, зніміть із себе навантаження, що викликає стресові стани. Асистенту руху в заторах цілком можна довірити ведення автомобіля в щільному потоці машин на швидкості до 60 км/год. Для нього не складе проблеми зберігати задану відстань до транспортного засобу попереду, регулювати швидкість, доки автомобіль не зупиниться повністю, підтримувати рульове керування.

Асистент водіння Plus.

Асистент водіння Plus.

Із таким помічником у поїздках безпечніше, комфортніше, надійніше. Опціональне оснащення: попереджує про загрозу зіткнення або наїзду на пішохода, виконує гальмування (якщо швидкість не перевищує звичайної для руху містом), стежить за розміткою, автоматично керує режимом дальнього світла, повідомляє, що слід обмежити швидкість, займається активним круїз-контролем (включена функція Stop&Go), приходить на допомогу, коли рух ускладнений через затори.

Проекційний дисплей.

Проекційний дисплей.

Щоб отримати дані, необхідні для керування, зовсім не обов'язково відволікатися від контролю за рухом. Вони відображаються повноколірним проекційним дисплеєм і добре Вам помітні. Ви отримуєте інформацію про поточну швидкість, користуєтеся підказками навігаційної системи, індикатора, що сигналізує, що швидкість варто обмежити (а також, що обгін заборонено), телефонною книгою, списками, які надає розважальна система.

Витрата палива та викиди CO2.

Значення витрати палива, викидів CO2 та показаного в результаті споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній редакції. Цифри стосуються транспортного засобу базової конфігурації в Німеччині, в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання та різний розмір коліс і шин, доступних на обраній моделі, і вони можуть варіюватися залежно від конфігурації.

Специфікації ефективності використання CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC та Європейського регламенту в їхній чинній редакції. Показані значення ґрунтуються на витраті палива, значеннях CO2 та споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику "Витрата палива та рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів". Довідник можна отримати у дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW X2 в наявності ✅ Тест-драйв BMW X2
✅ Прайс-лист на BMW X2 ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія