Подробиці про BMW X3

BMW X3

BMW X3

Деталі, обладнання та технічні дані для BMW X3.

МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ.

Моделі та лінії обладнання для BMW X3.

ЯК BMW X3 ПРОЯВЛЯЄ СЕБЕ В РУСІ?

Динаміка руху BMW X3.

Автомобіль відрізняється динамічністю та спортивним виглядом. За допомогою полегшеної структури та скорельованих показників аеродинаміки машина створює динамічну реакцію з швидким крутним моментом у будь-якій ситуації на дорозі. Керувати вентиляційним отвором у решітці радіатора за наявності потоку повітря – неповторне відчуття. Якщо потреба в освіжаючому повітрі незначна, то один вентиляційний клапан продовжує бути закритим, унаслідок чого поліпшується аеродинаміка.
ЯК BMW X3 ПРОЯВЛЯЄ СЕБЕ В РУСІ?
6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Цей шестициліндровий виріб має дивовижну потужність, яка комбінується з ідеальними параметрами витрати палива. Це є очевидним результатом використання передових технологій (турбонагнітача з прямим упорскуванням палива та зміни геометрії турбіни). Потужність движка дорівнює 265 к.с., а граничне значення крутного моменту становить 620 Нм.

BMW xDrive.

BMW xDrive.

Під дією повного приводу цього авто крутний момент між колесами ззаду та спереду перерозподіляється для забезпечення хорошого з'єднання з покриттям дороги, безпеки в будь-якій ситуації та відмінної динаміки. Щоб маневреність машини була кращою, цифровою системою розподілу крутного моменту нормалізується співвідношення низької та надмірної повертальності, коли авто проходить повороти.

Система Driving Experience Control.

Система Driving Experience Control.

Завдяки цій системі водій може вибирати між режимом SPORT (швидкою їздою), COMFORT (звичайною) та ECOPRO (керуванням, спрямованим на дієвість). Оновленим режимом пристосування контролюється адаптивна підвіска, рульове керування, трансмісія Steptronic відповідно до ситуації водіння в поточний момент.  

Трансмісія Steptronic Sport.

Трансмісія Steptronic Sport.

У восьмиступеневих автоматичних коробок передач Steptronic передачі перемикаються блискавично. Ручний або автоматичний режими передач перемикаються підкермовими пелюстками або важелем селектора – для швидкісної їзди або зручного керування на постійній швидкості. Режим Sport – це перемикання передач відповідно до спортивного алгоритму. 

Аеродинаміка.

Аеродинаміка.

З орієнтацією на аеродинаміку виробник цих машин подбав про поліпшення ефективності, внутрішньої акустики та коефіцієнта опору. Кількість використовуваного автомобілем палива знизилася. Адресними засобами, що зменшують опір повітря, можна вважати повітрозабірник, повітряну решітку, завіску на повітряних колесах, а також колеса Aero. 

Решітка радіатора Active air stream.

Решітка радіатора Active air stream.

Така решітка відрізняється сучасною аеродинамічною характеристикою. Якщо немає необхідності в запуску потоку повітря для охолодження – відбувається автоматизоване закриття решітки радіатора за допомогою спеціальних отворів. Таким чином, зменшується кількість повітря, що надходить до рухового відсіку. Внаслідок цього оптимізуються показники витрати й аеродинамічні норми.

ФУНКЦІЇ BMW X3.

Асистент водіння BMW X3.

Це авто забезпечує автолюбителів багатьма корисними можливостями, цифровими послугами та системою допомоги водієві (щоб їздити було комфортно та безпечно).
Driving Assistant Plus.

Driving Assistant Plus.

Система робить їзду в авто безпечною та комфортною в непростих дорожніх ситуаціях або при монотонному пересуванні. Мова може йти про довгі поїздки вздовж міських вулиць, автомагістралями та путівцями. Також мається на увазі завантажений трафік, наявність заторів, зміна смуг руху та різні навігаційні розв'язки.  

Система навігації Professional.

Система навігації Professional.

За допомогою системи навігації, обладнаної кольоровим рідкокристалічним дисплеєм (10,25"), радіо з наявністю DVD-програвача та 20 ГБ пам'яті, ви відчуєте новий рівень комфорту. Системою можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive або сенсорного дисплея. Регулювання тут дуже просте. 

Проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

На проекційному дисплеї BMW відображаються всі важливі показники, які бачить водій, завдяки чому він може повністю зосередитися на дорозі. На екрані видно підказки навігаційної системи, телефонний довідник, поточну швидкість автомобіля, індикатор швидкісного обмеження та опції системи розваг. 

Багатофункціональний приладовий дисплей.

Багатофункціональний приладовий дисплей.

Цей виріб має технологію Black Panel, а дванадцятидюймова діагональ екрану створює приголомшливу візуалізацію відчуттів від керування авто. Поєднання приладів відображає три різні режими та їхні спеціальні дисплеї. У кожного (SPORT, COMFORT і ECO PRO) – свої кольори та графічна стилістика. 

УНІВЕРСАЛЬНЕ ФУТУРИСТИЧНЕ АВТО.

BMW X3 xDrive30e.

BMW X3 xDrive30e – це поєднання найкращих рис із протилежних світів: комфорт і потужність двигуна внутрішнього згоряння та дієвість і динаміка електродвигуна. Подібні гібридні позашляховики мають динамічне прискорення та інтелектуальні технології. Завдяки цьому авто ваша швидкість керування стане ще більшою.
УНІВЕРСАЛЬНЕ ФУТУРИСТИЧНЕ АВТО.
Система Driving Experience Control.

Система Driving Experience Control.

Ця установка дає можливість визначитися з одним із чотирьох режимів керування машиною: COMFORT, ECO PRO, SPORT+ і SPORT. Програми здійснюють різноманітний вплив на налаштування опцій підвіски та регулювання приводу. В режимі ECO PRO забезпечується максимально ефективне водіння й досягаються зручні властивості підвіски, тоді як за допомогою SPORT+ із допоміжною потужністю до 30 кВт створюється активна динаміка водіння.  

Гібридна приладова панель.

Гібридна приладова панель.

Поєднання приладів гібридної машини дає можливість користуватися всіма необхідними даними, що стосуються оновленого гібридного приводу. Наприклад, водій може дізнатися потужність електричного двигуна, рівень заряду, деталі комбінованого та електричного діапазону. 

Зарядна кришка демонструє стан зарядки.

Зарядна кришка демонструє стан зарядки.

Порт, передбачений для зовнішнього заряджання акумулятора, знаходиться за кришкою на бічній панелі в передній частині машини з лівого боку. Це захист роз'єму від впливу різноманітних зовнішніх факторів. На світлодіодному дисплеї можна побачити поточний стан зарядки. 

Гібридний привод.

Гібридний привод.

Привод складається з потужного електродвигуна та двигуна внутрішнього згоряння. Так ми отримуємо високу продуктивність системи, що забезпечує комфортне функціонування приводу на двигуні внутрішнього згоряння та можливість водити авто без створення локальних викидів.

Акустичний захист для пішоходів.

Акустичний захист для пішоходів.

Що вам відомо про акустичний захист для пішоходів? Він забезпечує генерацію машиною спеціального звукового сигналу (до швидкості 30 км/год). Так інші учасники дорожнього руху знатимуть, що поруч присутній транспортний засіб, коли ви будете наближатися до них. Система активізується автоматично, коли запускається авто.

Витрата палива та викиди СО2.

Витрата палива та викиди СО2.
BMW X3 xDrive20d:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 5.7-5.1
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 150-136

BMW X3 xDrive30d:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6.2-6.0
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 162-159

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 8.9
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 204

Інформація про витрату палива, викиди CO2 та споживання енергії була визначена відповідно до запропонованої процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, застосовній на момент офіційного затвердження. Цифри стосуються транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, показаний діапазон враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраній моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в «Посібнику зі споживання палива та викидів CO2 для нових пасажирських транспортних засобів», доступному безкоштовно в усіх точках продажів і в DAT Deutsche Automobil Treuhand. GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн, Німеччина та на https://www.dat.de/co2

Значення вже ґрунтуються на новому регламенті WLTP та переводяться назад у значення, еквівалентні NEDC, для забезпечення порівняння між транспортними засобами. Для податків на транспортні засоби або інших мит, що ґрунтуються (зокрема) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, зазначених тут.