BMW X5 і BMW X6 ОБМЕЖЕНОЇ СЕРІЇ BLACK VERMILION EDITION.

BMW X5 і BMW X6 ОБМЕЖЕНОЇ СЕРІЇ BLACK VERMILION EDITION.

BMW X5 і BMW X6 ОБМЕЖЕНОЇ СЕРІЇ BLACK VERMILION EDITION.

BMW X5 і BMW X6 об'єднали в собі елегантний дизайн, абсолютний комфорт і видатну динаміку. Ці достоїнства знайшли відгук в серцях шанувальників BMW, адже саме преміальні кросовери BMW внесли вирішальний внесок в успіх компанії в 2020 році. Тепер, завдяки обмеженої серії Black Vermilion Edition, BMW X5 і BMW X6 стали ще яскравіше і ексклюзивніше.

Що важливо?

  • Випуск BMW X5 і BMW X6 серії Black Vermilion Edition почнеться в серпні 2021 року.
  • В основі спеціальної серії лежить виконання M Special, доповнене преміальним оснащенням.

Головна дизайнерська ідея спеціальної версії Black Vermilion Edition - елегантна комбінація червоного і чорного кольорів. Решітка радіатора BMW з червоними ламелями ефектно контрастує з матовим забарвленням кузова BMW Individual Морозний Чорний металік.

У моделі BMW X6 Black Vermilion Edition це стилістичне рішення гармонійно поєднується з гратами радіатора Iconic Glow, що світяться. Ідеальним доповненням до образу виступають лазерні фари в дизайні M Shadow Line з виразними акцентами синього кольору.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

M Sport

Динамічний характер BMW X5 і X6 Black Vermilion Edition підкреслено аеродинамічним пакетом M Sport, який включає в себе передній і задній бампер з великими повітрозабірниками, а також дизайном екстер'єру M Shadow Line з розширеною обробкою.

Гальмівна система M Sport з супортами червоного кольору тут поєднуються з 22-дюймовими легкосплавними колісними дисками 742 M Double-spoke в кольорі Orbit Grey з матовим ефектом.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

Black Vermilion Edition

Невід'ємна частина вишуканого характеру BMW X5 і BMW X6 Black Vermilion Edition - особлива обробка інтер'єру. У число індивідуальних стилістичних елементів входять оббивка стелі M Alcantara Антрацит і декоративні планки BMW Individual «Чорний рояльний Лак» з емблемою обмеженої серії.

Атмосферу унікальності автомобілів спеціальної серії підкреслює кришталева обробка деталей інтер'єру Crafted Clarity, в якій оформлені контролер BMW, селектор перемикання передач і кнопка запуску двигуна.

Повна обробка салону шкірою BMW Individual Merino «Чорний» гармонує з рельєфним червоним кантом на передніх сидіннях, а в моделі BMW X5 Black Vermilion Edition червоні акценти присутні і на задньому ряду.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

Спільними елементами для BMW X5 і BMW X6 серії Black Vermilion Edition є передні і задні килимки з червоним кантом і сонцезахисне скління. Затемнені задні скла створюють особливу атмосферу приватності всередині автомобіля і вдало гармонують з динамічним екстер'єром.

Багатий список оснащення виконання M Special, яке лежить в основі автомобілів спеціальної серії Black Vermilion Edition, додатково містить в собі преміальні опції комфорту. До їх числа відносяться, наприклад, функція масажу для передніх сидінь, аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound, пакет Ambient Air, а також опції Активна безпека і Асистент водіння.