BMW X6 M

THE X6 M

THE X6 M

АВТОМОБІЛІ BMW X6 M: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i та BMW X6 M50d: технологічні рішення та обладнання.

Найдрібніші деталі з високими характеристиками: все, що хочеться знати про ексклюзивне обладнання, дизайнерські особливості, про технології, які допомогли творцям поліпшити динамічні показники, про цифрові сервіси класу преміум, монтовані до «організму» BMW X6 M. Пропонуємо дізнатися, що ж допомагає неймовірно швидкому та маневреному SAC кожного разу піднімати задоволення від управління на абсолютно нову висоту, а також розглянути ближче найпотужніший силовий агрегат в історії BMW і бездоганну узгодженість в роботі всіх інших систем.

ПОРІВНЯННЯ АВТОМОБІЛІВ BMW X6 M.

Короткі відомості про моделі BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i та BMW X6 M50d.

BMW X6 M COMPETITION

Максимальна динаміка та найвища ексклюзивність.

 • Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з диференціалом Active M та 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну та оснащення
 • 460 кВт (625 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,8 сек
BMW X6 M COMPETITION

BMW X6 M

Максимальна динаміка та найвища ексклюзивність.

 • Високоефективний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з диференціалом Active M
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 441 кВт (600 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,9 сек
BMW X6 M

BMW X6 M50i

Висока продуктивність з ексклюзивною спортивністю.

 • 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport
 • BMW xDrive
 • 390 кВт (530 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 4,3 сек
BMW X6 M50i

BMW X6 M50d

Високий рівень продуктивності та ефективності з максимальною універсаністю на кожен день.

 • 6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport
 • BMW xDrive
 • 294 кВт (400 к.с.), 760 Нм, 0-100 км/год за 5,2 сек
BMW X6 M50d
 • BMW X6 M COMPETITION
 • BMW X6 M
 • BMW X6 M50i
 • BMW X6 M50d

BMW X6 M COMPETITION ТА BMW X6 M: ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Спортивні ідеї авто як джерело натхнення: ходова частина, силова передача.

Динамічні та експлуатаційні показники моделей BMW X6 M Competition і BMW X6 M не досягли б такої досконалості, якби не модернізована підвіска разом із силовою передачею. Їх концепції були підглянуті в світі автомобільного спорту. Вражаюча точність, керованість і маневреність знаходяться на незмінно високому рівні, незалежно від того, пересувається автомобіль спеціалізованим треком або курсує міськими та міжміськими дорогами.
Потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

M TwinPower Turbo – двигун на 8 циліндрів, новітня версія, яка по праву заслужила статусу найпотужнішого агрегату. Показники та характеристики мотора виведені на високий рівень, відповідаючи найсуворішим і принциповим вимогам, стандартам. Потужність високооборотистого мотора досягає 625 к.с. Турбокомпресори демонструють високу ефективність. Два нагнітачі функціонують від перехресного випускного колектора (знаходиться в розвалі блоку циліндрів). Маючи такі технічні можливості, двигун V8 дуже добре справляється з екстремальними навантаженнями, спровокованими динамічною їздою перегоновим треком.

Підвіска M.

Підвіска M.

Основою динамічного потенціалу автомобіля, який вражає своїми можливостями, стала спеціальна підвіска М і активний диференціал М. Власник може не тільки використовувати один із трьох режимів водіння, але й контролювати курсову стійкість за допомогою спеціального динамічного налаштування (Dynamic Stability Control (DSC)). Використовуючи цю функцію, водій із подивом відзначить, що стабілізація абсолютно точно підлаштовується під заданий стиль водіння.

Система M xDrive.

Система M xDrive.

Інтелектуальна система BMW M xDrive – система повного приводу, оснащена активним диференціалом М. Її наявність забезпечує стабільно високі показники динаміки і тягового зусилля. При цьому абсолютно не важливо, де знаходиться автомобіль: на перегоновому треку або в повсякденних дорожніх умовах. Легкість заднього приводу і керованість повного знайшли точки дотику завдяки спеціальній технології М. Користувач може обирати самостійно який режим обрати: повний (4WD) або його спортивну версію (4WD Sport).

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

Коробка передач на 8 ступенів M Steptronic отримала додаткову функцію Drivelogic. Пропонуючи безліч варіацій роботи, коробка дозволить водієві самостійно підібрати оптимальний режим водіння: від динамічного, агресивного, до плавного, спокійного, економного. Перемикання передач здійснюється ручним способом (важіль, підкермові перемикачі), або автоматично. В останньому випадку, коробка передач бере на себе виконання усіх завдань, пов’язаних із режимом управління.

Система M Servotronic.

Система M Servotronic.

Незалежно від дорожнього сценарію, M Servotronic зробить все можливе, щоб забезпечити комфортне управління, оптимізуючи його під актуальний швидкісний режим. Крім цього, швидкість не здійснює жодного впливу на точність і надійність кермового управління. Система отримала два режими. Налаштування виконані з урахуванням особливостей автомобілів серії М.

Гальма із композитних матеріалів М.

Гальма із композитних матеріалів М.

Гарантією того, що гальма будуть забезпечувати ефективність уповільнення і миттєву реакцію на команду, стало застосування різноманітних компонентів, виготовлених із композитних матеріалів М. Завдяки такому вибору, система демонструє надійність і стабільність роботи в будь-яких умовах. Крім цього, гальма вирізняються незначними габаритами, масою, що позитивно позначається на показниках маневреності та динамічних характеристиках. Обов’язковим елементом гальмівної системи М вважаються гальмівні супорти. Їх відмінною особливістю стала емблема «М» на синьому кольорі металік.

Спортивна система випуску M.

Спортивна система випуску M.

Система випуску М надає водієві можливість впливати на звучання автомобіля, використовуючи для цього клапанний механізм. Потужний звук наповнюється силою та яскравістю в режимах SPORT і SPORT+. Налаштувати подібний ефект можна за допомогою кнопок управління, що відповідають за динаміку руху. Для того, щоб звук став спокійнішим і тихішим, досить змінити режим на комфортні налаштування.

BMW X6 M COMPETITION: УСЕ ПРО ДИЗАЙН.

Екстер’єр і інтер’єр автомобілів М: в чому особливість?

Безумовно спортивний: BMW X6 M Competition законодавець як технічних стандартів, так і дизайнерського рішення. Стильні дизайнерські елементи М в чорному кольорі (на замовлення доступний карбон) присутні в кожній частині автомобіля – від потужної і ефектної задньої до скульптурної та аеродинамічної передньої. Завдяки їх наявності, авто SAC виглядає естетично довершеним і динамічним на всі 100%. Говорячи про салон, необхідно підкреслити безумовний спортивний стиль водійського сидіння, вдало поєднаний з ексклюзивністю і унікальністю рішень. Це стосується як багатофункціонального сидіння М, так і підголівника з емблемою «Х6 М», що підсвічується, спеціального важеля селектора М.
BMW X6 M COMPETITION: УСЕ ПРО ДИЗАЙН.
Радіаторна решітка М.

Радіаторна решітка М.

Передня решітка М декорована планками чорного кольору, подвійним окантуванням і фірмовою емблемою «Х6 М» стала прямим доказом того, що перед нами автомобіль зі значним спортивним потенціалом.

Решітки бічні М чорного кольору.

Решітки бічні М чорного кольору.

Чорні решітки, прикрашені фірмовою емблемою, що вельми ефектно виглядає на передніх крилах авто.

Карбонові корпуси для дзеркал заднього виду М.

Карбонові корпуси для дзеркал заднього виду М.

Матеріалом для виготовлення корпусу для зовнішніх дзеркал заднього виду М був обраний карбон (опціональне доповнення), що вельми вигідно підкреслило спортивний стиль і енергійність автомобіля.

Спойлер М із карбону.

Спойлер М із карбону.

Основне призначення спойлера М – зниження підйомної сили, яка починає діяти на задню вісь, незмінно реагуючи на підвищення швидкості. Виконаний з карбону (також опціонально), що лише посилило загальний спортивний ефект.

Випускні патрубки: глянець і благородний чорний.

Випускні патрубки: глянець і благородний чорний.

Випускні патрубки M Competition є ексклюзивними елементами автомобіля. Отримали чорне глянцеве оформлення. Розташовуються зліва і справа по відношенню до заднього дифузора. Ідеально доповнюють і акцентують увагу на спортивному стилі автомобіля.

Передні пороги з ексклюзивним написом.

Передні пороги з ексклюзивним написом.

Напис «Х6 М Competition» прикрашає передні пороги. Накладки чорного, благородного кольору з легкістю підкреслюють стиль і елегантність салону. Це один із невеликих, але таких значущих нюансів, з яких і складається загальна атмосфера салону автомобіля.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW X6 M: ПОДИВИМОСЯ НА ДИЗАЙН.

Практично кожну деталь екстер’єру автомобіля прикрашають елементи дизайнерського виконання з хрому. Вони досить вдало розташовуються на рамці великої радіаторної решітки М, решітках крил М, зовнішніх дзеркалах заднього виду, а точніше їх корпусах, на випускних патрубках. Справляються не тільки з естетичним доповненням образу авто, але й грають роль штрихів у спортивному стилі, акцентуючи увагу на цьому дизайнерському рішенні. Ансамбль завершується легкосплавними дисками, виконаними в двокольоровому варіанті (Orbit Grey), діаметр яких складає 21 дюйм. Унікальність і ексклюзив яскраво виражені і в інтер’єрній частині, починаючи демонструвати ці якості від самого порога – водійський і пасажирський зокрема прикрашені хромованими накладками з емблемою «Х6 М», яка ефектно підсвічується. Крім цього, унікальність і оригінальність салону формується завдяки кермовому колесу М в шкірі, прикрасою і одночасно контрастом якого слугує рядок. Багатофункціональні сидіння M оббиті шкірою Merino. Не останню роль у підтримці атмосфери грають і високотехнологічні системи. Особливо яскравим прикладом стане дисплей широкої роздільної здатності, діагональ якого складає вражаючі 12,3 дюйма, розташований на приладовій панелі Live Cockpit Professional.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL.

Дуже гарні експлуатаційні якості в унікальній інтерпретації: обладнання BMW Individual робить моделі BMW X6 M Competition і BMW X6 M еталонами унікальності та елегантності. BMW Individual дозволяє майбутньому власнику обрати один із дивовижних кольорів для забарвлення автомобіля: металік (Ametrin), оригінальний зелений (Urban*) і Синій Танзаніт (металік). За допомогою кольору можна вигідно підкреслити гідні риси авто і виділити його серед сірих мас на дорогах. Шкіра Merino для багатофункціональних сидінь М підібрана в біло (Ivory)/синій (Night) комбінації, і саме вона ідеально доповнює загальне інтер’єрне рішення. З метою завершення формування атмосфери спорту та розкоші, дизайнери додали декоративні накладки BMW Individual, виконані в чорному глянці. Крім цього, в салоні можна побачити накладки з дерева Fineline з оригінальними алюмінієвими штрихами, а також сірі накладки, виготовлені з ясена. Усі перераховані вище опції BMW Individual доступні для реалізації в моделі BMW X5 M.

*Спеціальне лакофарбове покриття зеленого кольору Urban з лінійки BMW Individual, представлене на зображеннях, буде доступне з серпня 2020 року.

BMW X6 M50I ТА BMW X6 M50D: ВІДМІННІ РИСИ.

Дизайн і динамічні параметри BMW X6 M50i та BMW X6 M50d.

Відхід від пересічності. Головна таємниця керованості й абсолютного контролю автомобіля на дорозі полягає в реалізованих інноваційних рішеннях: двигуни (бензиновий і дизельний M) TwinPower Turbo характеризуються неймовірною потужністю, адаптивна підвіска М, інтелектуальна система повного приводу xDrive працюють на забезпечення неймовірної динамічної спрямованості рішення.
BMW X6 M50I ТА BMW X6 M50D: ВІДМІННІ РИСИ.
Спортивна коробка передач Steptronic.

Спортивна коробка передач Steptronic.

Восьмиступінчаста коробка передач отримала протибуксувальну опцію. Забезпечує миттєву реакцію на команди водія, незалежно від обраного в дану хвилину часу режиму перемикання: автоматичний або ручний (за допомогою важеля або спеціальних перемикачів, розташованих під кермом). Результатом завжди стає спокійний комфорт або драйвова динаміка управління. Режим СПОРТ разом із перемиканням важеля в положення S/M гарантують зміну параметрів до рівня максимально можливих.

Адаптивна підвіска M.

Адаптивна підвіска M.

Регулювання параметрів адаптивної підвіски М здійснюється електронним модулем. Це гарантує моментальну реакцію й адаптацію роботи підвіски з урахуванням дорожніх умов і особливостей пересування. Функція Driving Experience Control відповідає за зміни налаштувань підвіски, які задає водій з урахуванням бажаного стилю водіння: від спокійного до агресивного.

Важіль перемикання швидкостей з емблемою "М".

Важіль перемикання швидкостей з емблемою "М".

Фірмова емблема «М» прикрашає центральну консоль, розташовуючись перед селекторним важелем. Ця маленька деталь стала акцентом на спортивній спрямованості моделі, а також стильно декорує інтер’єр автомобіля та вигідно акцентує увагу на неабияких можливостях.

Спортивна система випуску M.

Спортивна система випуску M.

Модель буде звучати абсолютно по-різному, враховуючи той параметр звучання спортивної системи випуску М*, який водій обрав тут і зараз. Більш яскраво та хижо вдається в режимі SPORT і SPORT+. Для спокійного звучання досить переключитися на режим COMFORT.

*Доступно лише для BMW X6 M50i.

Система BMW xDrive.

Система BMW xDrive.

BMW xDrive – це приклад того, як в одній системі з’єднується інтелектуальна і технічна складові. Вона проводить аналіз і плавно розподіляє крутний момент рівномірно між колесами. У результаті проведеної системою роботи відбувається підвищення та оптимізація основних експлуатаційних характеристик і показника безпеки. Для того, щоб водій отримував абсолютний контроль під час проходження поворотів, система регулює управління, аналізуючи та доводячи його до оптимального рівня.

Система Driving Experience Control.

Система Driving Experience Control.

Driving Experience Control пропонує водієві вибір одного з режимів управління (стандартний Комфорт, економічний Еко Про і динамічний Спорт), завдяки постійному регулюванню роботи підвіски, аналізу кермового управління і коробки передач. Інтерактивна функція гарантує максимальну відповідність поведінки автомобіля поточній дорожній ситуації.

АВТОМОБІЛІ BMW X6 M.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant Professional.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant Professional.

Комплексна допомога водієві при здійсненні будь-яких кермових дій. Полегшує здійснення маневрів. Дозволяє віддалено переглядати зображення у форматі 3D, круговий огляд, завдяки якому можна побачити просторове зображення виду зверху. Крім цього, пакет допомоги – це активна сигналізація аварійного зближення, функції екстреного гальмування, допомоги в разі паралельного паркування, відображення напрямних ліній, допомоги під час їзди заднім ходом.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus спрощує маневрування. Крім іншого, він пропонує можливість віддаленого перегляду тривимірного зображення, систему кругового огляду, яка показує вид зверху простору навколо автомобіля, активну сигналізацію аварійного зближення під час паркування Park Distance Control, функцію екстреного гальмування, функцію допомоги під час паралельного паркування, функцію відображення напрямних ліній і функцію допомоги під час руху заднім ходом.

Дисплей М: ексклюзивна проекційність.

Дисплей М: ексклюзивна проекційність.

Для того, щоб водій мав можливість стежити за дорогою не відволікаючись, дисплей, за допомогою спеціального режиму М*, відображає необхідну інформацію на лобове скло. При цьому відображувані дані не перекривають огляд, але незмінно знаходяться в увазі водія. Комплектація впливає на обсяг і характер інформації, що відображається. Тому на склі будуть відображатися дані про швидкість, результати роботи навігатора, попереджувальні знаки, а також все, що захоче побачити водій з власного телефону або іншого гаджета, підключеного до дисплея.

*Тільки для BMW X6 M Competition і BMW X6 M.

Приладова панель BMW Live Cockpit Professional.

Приладова панель BMW Live Cockpit Professional.

Live Cockpit Professional – приладова панель, яка пропонує власнику автомобіля відразу два дисплеї з високою роздільною здатністю: на 12,3 дюйма сенсорний і на панелі приладів.

Ключ Display Key з емблемою «M».

Ключ Display Key з емблемою «M».

Інформація про функціонування систем автомобіля доступна для відстеження водієві за допомогою сенсорного дисплея на ключах. Окрім контролю, ключі дозволяють управляти певними функціями.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X6 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 12.5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 285

BMW X6 M(2):
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 12.5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 285

BMW X6 M50i(2):
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 11.5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 263

BMW X6 M50d:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 7.8–7.2
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 205–191

Значення автомобілів, що помічені (2), є попередніми.

Спеціальна фарба BMW Individual Urban Green для BMW X6 M Competition, що вказана тут, буде доступна з 8/2020.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри відносяться до автомобіля з базовою конфігурацією в Німеччині, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраній моделі.

Характеристики ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/EC і діючих європейських правил в чинній редакції. Значення засновані на витраті палива, викидах CO2 і споживанні енергії відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива і питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх торгових точках і на сайті https://www.dat.de/ angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.