Початок виробництва повністю електричного BMW iX3.

Початок виробництва повністю електричного BMW iX3.

Перший BMW iX3 сходить з конвеєра на BMW Brilliance Automotive в Шеньяні, Китай.

Мюнхен/Шеньян. Перший повністю електричний BMW iX3 зійшов з конвеєра на спільному підприємстві BMW Brilliance Automotive (BBA) в Шеньяні, Китай. Співробітники заводу BBA Plant Dadong в Шеньяні вже відзначили успішний запуск виробництва 29 вересня 2020 року.

Франц Деккер, керівник підрозділу технологій і виробництва BBA, зазначив під час заходу: «Сьогодні ми починаємо виробництво BMW iX3, першої чисто електричної моделі нашого основного бренду BMW. Завдяки такій виробничій системі, орієнтованої на високу якість, ми можемо поставляти те, що клієнти по всьому світу вимагають від автомобілів преміум-класу».

Ведучий виробничий досвід гарантує найвищу якість

Крім інтелектуального виробництва та новітніх технологій, виробничий комплекс BBA в Шеньяні також відрізняється комплексною системою управління якістю. Спеціальна «концепція відсутності дефектів» гарантує відповідність високим вимогам світового ринку електричної мобільності.

BBA проводить ретельні випробування за все: від акумулятора до готового автомобіля, - щоб гарантувати безпеку BMW iX3. 128 механічних випробувань і 994 перевірки функціональності програмного забезпечення забезпечують високу якість високовольтних батарей протягом усього життєвого циклу. 140 функціональних тестів перевіряють кожен аспект автомобіля під час розгону, зокрема, в дорожніх умовах і на кам'янистій дорозі. В результаті BMW iX3 добре підходить для всіх типів доріг і відповідає високим вимогам різних умов керування.

BBA виробляє повністю електричний BMW iX3 на тій же лінії, що і BMW X3 з двигуном внутрішнього згоряння, щоб забезпечити високий рівень ефективності та гнучкості виробництва.

Протягом всього проекту BMW iX3 відділи досліджень і виробництва, закупівель і виробництва BMW Group тісно співпрацювали з BBA.

ДОДАТОК myBMW UA: СВІТ ЦИФРОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Власники цінують здатність автомобілів преміального класу дивувати і надихати. Відповіддю став додаток myBMW UA, спільний продукт BMW Group і «АВТ Баварія Україна». Додаток myBMWUA – це цифрове вимірювання бренду BMW, що відкриває світ нових можливостей для власників авто і палких прихильників бренду в Україні.

Деякі моделі, котрі перебувають в експлуатації, також можуть бути дооснащені даною телематичною функцією. Власники можуть проконсультуватися в офіційних дилерів BMW на предмет можливості дообладнання своїх автомобілів.

Встановлюйте мобільний додаток myBMW UA і будьте на зв'язку з Вашим автомобілем і світом BMW. Деталі за посиланням.