Новий фільм The Drop запрошує світове співтовариство BMW M в захоплюючу подорож у місто під назвою M Town.

Новий фільм The Drop запрошує світове співтовариство BMW M в захоплюючу подорож у місто під назвою M Town.

Мюнхен. «Ласкаво просимо в M Town»: новим фільмом BMW M GmbH продовжує свою успішну кампанію, присвячену віртуальному Ельдорадо глобального співтовариства BMW M Community. The Drop знову привертає ентузіастів кінських сил і любителів бензину в місто M Town, де з 2018 року все оберталося навколо пристрасті до високої продуктивності. На цей раз режисер Міккі Зульцер, який вже два роки тому знімав культові відеоролики про особливий спосіб життя в місті M Town, представляє широкий спектр моделей BMW M, деякі з яких мають надзвичайно привабливі кольори кузова, включно зі спеціальними автомобілями з парку BMW M Heritage, в тому числі червоний BMW E30 M3.

«M Town - найуспішніша діджитал-кампанія BMW M GmbH, адже вся спільнота BMW M по всьому світу активно бере участь і формує її. Цей ентузіазм і ця істина створюють щось особливе, що робить BMW M таким унікальним. Тому ми щасливі продовжити цю історію успіху наступним фільмом, і в той же час дати нам можливість заглянути в майбутнє», - каже Лотар Шупет, директор з глобальних продажів і маркетингу BMW M.

З 2018 року M Town є соціальною і діджитал-комунікаційною платформою для шанувальників BMW M в усьому світі. Вони реєструються на bmw-m.com як громадяни M Town і створюють свій власний індивідуальний діджитал-проїзний на BMW M. M Town - це унікальне оповідання, оригінальне онлайн-відео, численні креативні продукти в магазині товарів BMW M Town і велика кількість заходів по всьому світу.

Як ми знаємо з попередніх онлайн-відео, численні автомобілі BMW M також відіграють провідну роль в новому фільмі The Drop. В цілому, у фільмі 18 різних моделей з останньої лінійки BMW M, які беруть участь в більш коротких або більш тривалих виступах. Спектр виключно високопродуктивних автомобілів простягається від BMW M2 CS (витрата палива (у змішаному циклі)): 10,4 л/100 км; викиди CO2 (у змішаному циклі): 238 г/км*) до BMW M8 Gran Coupe (витрата палива (у змішаному циклі): 10,7 л/100 км); викиди CO2 (у змішаному циклі): 244 г/км*). 

На додаток до деяких прихованих особливостей, також представлені спеціальні унікальні екземпляри, такі як BMW M2 від FUTURA 2000 і BMW M3 Pickup 2011 року з зарядної станцією. У 2021 року вже буде представлена ​​перша електрифікована модель від BMW M в якості продуктивного варіанта на основі нового BMW i4, а за ним підуть й інші моделі, в тому числі високопродуктивні автомобілі.

Головний герой фільму, в якому також були задіяні відомі впливові представники автомобільної сцени, керує червоним BMW E30 M3 з парку BMW M Heritage. Крім того, представлена класика BMW M GmbH: M3 GTS, BMW M3 CRT, BMW M4 GTS і BMW 1 серії M Coupe.

У повній відповідності з концепцією спільноти BMW M Community, новий фільм демонструє автомобілі не тільки з фонду BMW M GmbH, а і жителів M Town. Для цього члени BMW M Community надали власні автомобілі для зйомок фільму. Ці спеціальні місця раніше розігрувалися в рамках онлайн-кампанії.

*Дані про витрату палива, викиди CO2, споживання електроенергії і запас ходу були засновані на новому випробувальному циклі WLTP і переведені назад в значення, еквівалентні NEDC, щоб забезпечити порівнянність між автомобілями. Що стосується цих транспортних засобів, для податків, пов'язаних з транспортними засобами або інших зборів, заснованих на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут (в залежності від національного законодавства).

ДОДАТОК myBMW UA: СВІТ ЦИФРОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Власники цінують здатність автомобілів преміального класу дивувати і надихати. Відповіддю став додаток myBMW UA, спільний продукт BMW Group і «АВТ Баварія Україна». Додаток myBMWUA – це цифровий вимір бренду BMW, що відкриває світ нових можливостей для власників авто і палких прихильників бренду в Україні.

Деякі моделі, котрі перебувають в експлуатації, також можуть бути дооснащені даною телематичною функцією. Власники можуть проконсультуватися в офіційних дилерів BMW на предмет можливості дообладнання своїх автомобілів.

Встановлюйте мобільний додаток myBMW UA і будьте на зв'язку з Вашим автомобілем і світом BMW. Деталі за посиланням.