Комплекти оригінальних колес BMW

«ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ»

«ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ»

Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

В дорозі з динаміків лунає музика, і раптово починається тропічна злива. Опануйте ситуацією разом з оригінальними колесами і шинами BMW із маркуванням зіркою. Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека водіння - для гарного самопочуття.

ТРИ ПЕРЕКОНЛИВІ ПРИЧИНИ.

Зберігайте на дорозі відчуття впевненості з колесами та шинами BMW із зіркою.

ІНДИВІДУАЛЬНО.

ІНДИВІДУАЛЬНО.

ПЕРЕВІРЕНО.

ПЕРЕВІРЕНО.

БЕЗПЕЧНО.

БЕЗПЕЧНО.

ВДАЧУ ВИПРОБОВУВАТИ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ: ВСЕ ПЕРЕВІРЕНО ДОСКОНАЛЬНО.

Оригінальні колеса та шини BMW із маркуванням зіркою.

Наявність такого маркування свідчить, що шину спеціально виготовили для BMW. Отже, відповідність найвищим стандартам BMW гарантована. До розробки шин фахівці компанії приступають з ранньої стадії проекту створення автомобіля. Вона може займати до трьох років. Далі починаються випробування. Для шин, які маркуються зіркою, передбачена перевірка за шістьма напрямками:

 1. Безпека.
 2. Зносостійкість.
 3. Комфорт.
 4. Економічність.
 5. Стиль водіння.
 6. Спортивна поведінка.

Останній парі напрямків BMW приділяє особливу увагу.

Розробка шин ведеться спільно з провідними компаніями, що займаються виробництвом такої продукції в преміальному сегменті – Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin, Pirelli.

Досить звернутися в сервісний центр BMW для отримання шин із маркуванням зіркою – перевірених, безпечних, підібраних спеціально для вашого автомобіля.

slider_with_text
Індивідуально.

Індивідуально.

Розробка оригінальних коліс та шин BMW ведеться з розрахунком на динаміку руху та дизайн певної моделі BMW.
Перевірено.

Перевірено.

Випробування шин передбачають перевірку відповідності 50 критеріям. (Стандарти ЄС встановлюють необхідність відповідності всім трьом критеріям якості.)
Безпечно.

Безпечно.

Шина з маркуванням зіркою: прослужить дуже довго; має найвищі показники безпеки; оснащена технологією Run-Flat.

БЕЗПЕКА ТА СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН.

Оригінальні комплекти коліс BMW.

Для оригінальних комплектних коліс BMW характерне ідеальне поєднання найвищої безпеки з особливим дизайном. Проведення випробувань передбачає масштабні симуляції та найскладніші практичні ситуації. Звання «Оригінальні колеса BMW» здобувається чималими зусиллями. Тому вони готові до будь-яких умов водіння.

Кожен клієнт зможе правильно підібрати комплект коліс, що відповідають дизайну його автомобіля, власним стильовим перевагам.

slider_with_text
795 M.

795 M.

Для високоякісних 20-дюймових кованих дисків характерні:

 • Y-подібні спиці 795 М;
 • матове виконання в кольорі Jet Black.

Для літніх комплектів зі змішаними шинами передбачені:

 • система TPMS;
 • технологія Run-Flat.
   
624 M.

624 M.

Комплекти кованих 20-дюймових легкосплавних фрезерованих дисків BMW M Performance в двокольоровому матовому чорному виконанні отримали:

 • логотип BMW M;
 • змішані шини;
 • технологію Run-Flat.
669 M.

669 M.

Комплекти кованих 20-дюймових легкосплавних фрезерованих дисків BMW M Performance в двокольоровому чорному виконанні отримали матову зовнішню поверхню.

Змішані шини з технологією Run-Flat.

732 M.

732 M.

Для високоякісних 20-дюймових кованих дисків багатоспицевих дисків M Performance 732 M передбачені в літніх комплектах:

 • двокольорове глянсове виконання Night Gold;
 • система TPMS;
 • змішані шини;
 • технологія Run-Flat.
749 M.

749 M.

У 22-дюймових легкосплавних дисків M Performance:

 • оптимізована вага;
 • зіркоподібні спиці 749 М;
 • двокольорове глянсове виконання Jet Black;
 • змішані шини із системою TPMS в літніх комплектах.
Переваги комплектного колеса
Переваги легкосплавного диска

ЯК ВАМ ЗАВГОДНО.

Безмежні можливості: визначитеся з вибором відповідних коліс і шин та зробіть свій BMW єдиним у своєму роді.

БЕЗПЕКА ВІДПОВІДАЄ ДИНАМІЦІ.

БЕЗПЕКА ВІДПОВІДАЄ ДИНАМІЦІ.

Оригінальні комплекти коліс і шини BMW.

Коли справа доходить до їзди на будь-якому дорожньому покритті, всі згодні з тим, що найважливіше - це максимальне зчеплення з дорогою. Але універсального рішення не існує. Кожна модель поводиться по-різному і, отже, вимагає детального підходу. Тільки BMW знає унікальну фізику водіння і мову дизайну кожної моделі BMW в деталях й відповідно адаптує свою розробку шин. Ви можете регулярно міняти шини. Ваш сервісний партнер BMW завжди готовий відповісти на ваші запитання та надати пораду щодо відповідних послуг.

Літні колеса.

Літні колеса.

Ідеальна шина для теплої пори року: літні шини представляють оптимальний комфорт, акустику та опір коченню. Спеціальна структура протектора має гумовий склад, який не стає занадто м'яким навіть при дуже високих температурах. Завдяки великим блокам протектора й меншій структурі ламелей вони надійно запобігають акваплануванню та забезпечують підвищену курсову стійкість і точність рульового управління навіть на високих швидкостях. Це не тільки робить вашу поїздку безпечнішою, а й забезпечує чудовий комфорт та керованість навіть на високих швидкостях. Корисно знати: коли температура перевищує 7 ° C, ваші шини слід замінити на літні.
Зимові колеса

Зимові колеса

Ідеально підходить для зимових дорожніх умов. Завдяки спеціальній гумовій суміші зимові шини безпечніші в дорозі при температурі нижче 7 ° C. Вони також оснащені поздовжніми і горизонтальними ребрами, які відкриваються при прокатці. Це створює краї захоплення, які забезпечують високу тягу та курсову стійкість на снігу й бруді - вирішальний фактор безпеки. Ще однією перевагою безпеки є більш короткий гальмівний шлях в порівнянні з літніми шинами, який на 10% менше у вологих умовах і на 50% менше на кризі та снігу.
Гальмівний шлях.

Гальмівний шлях.

Значні відмінності в гальмівному шляху в одній і тій же моделі обумовлені не тільки властивостями продукту, але і станом дороги - це може збільшити гальмівний шлях в десять разів, наприклад, на слизьких дорогах. Щоб максимально скоротити гальмівний шлях, ми рекомендуємо сезонні оригінальні комплекти коліс і шини BMW із маркуванням зіркою, що ідеально підходять для BMW. Глибина протектора особливо важлива для придатності шини: фахівці рекомендують заміну шини, якщо глибина протектора менше 4 мм.

СЛОВНИК КОЛЕС ТА ШИН BMW.

У словнику наведені визначення всього, що пов'язано з колесами і шинами.

Компоненти шин
Шинна стінка
Датчики RDC
Всесезонні шини
Глибина протектора
Run-Flat
Типи шин