Подробиці

auto_main_photo

АВТОМОБІЛІ BMW X4 M.

Чотири потужні спортивні моделі BMW X4.

BMW X4 M COMPETITION.

Максимальна динаміка водіння і ексклюзивність.

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Привід M xDrive з активним диференціалом М і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну та обладнання
 • 375 кВт/510 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,1 с
   
BMW X4 M COMPETITION.

BMW X4 M.

Динаміка водіння на вищому рівні.

 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Привід M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 353 кВт/480 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,2 с
   
BMW X4 M.

BMW X4 M40i.

Виключно збалансована продуктивність і повсякденна відповідність.

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 260 кВт/354 к.с., 500 Нм, 0-100 км/год за 4,8 с
   
BMW X4 M40i.

BMW X4 M40d.

Потужність і ефективність без жертв.

 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 240 кВт/326 к.с., 680 Нм, 0-100 км/год за 4,9 с
   
BMW X4 M40d.
 • BMW X4 M COMPETITION.
 • BMW X4 M.
 • BMW X4 M40i.
 • BMW X4 M40d.

BMW X4 M COMPETITION, BMW X4 M.

Особливості в характеристиках і продуктивності.

Ці дві моделі мають унікальні робочі характеристики: використані в конструкції компоненти з оздоблення шасі та трансмісії лише підкреслюють походження BMW M з витоків автоспорту. Дуже гарно поєднуючись з характером автомобіля, вони забезпечують звичне для представників М серії задоволення під час водіння незалежно від умов місцевості.
BMW X4 M COMPETITION, BMW X4 M.
Високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

Високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

Бензиновий двигун TwinPower Turbo зі шістьма циліндрами забезпечує гарну потужність, а також плавний хід, вдало поєднуючись зі спортивним звуком під час роботи двигуна. Наявність функцій Valvetronic, High-Precision Injection і Double-VANOS поєднуються з 2 турбонагнітачами, що дозволяє виробляти 480 к.с. або 353 кВт. У моделях Competition потужність складає близько 510 к.с. або 375 кВт.

Прецизійна розпірка M Carbon.

Прецизійна розпірка M Carbon.

Застосована в конструкції прецизійна розпірка M Carbon значно підвищує рівень жорсткості зовнішнього інтерфейсу, що сприяє удосконаленню кермового управління і підвищенню його точності. Використане вуглецеве волокно є легким, але міцним матеріалом. Цей компонент надає автомобілю ознак спортивного транспортного засобу. Спортивна приналежність авто і його потенціал досить добре виражений і в цьому.

Підвіска М.

Підвіска М.

Спеціальна підвіска М повністю підкреслює динамічний потенціал авто. На додаток до трьох режимів водіння: SPORT, SPORT+ і COMFORT водій також обирає 3 різні налаштування, які використовуються для забезпечення динамічного контролю за стійкістю машини (DSC). Ця функція допомагає адаптувати рівень стабілізуючої підтримки і приводить його в повну відповідність з кращим стилем для водіння.

M xDrive.

M xDrive.

Активний диференціал М, використаний в BMW M xDrive, гарантує використання максимальної тяги як при динаміці водіння, що відповідає рівню спортивного використання, так і під час поїздки в повсякденних умовах. Використання в конструкції спеціальних технологій М дозволяє управляти автомобілем точно, надійно і абсолютно безпечно на будь-якій дорозі, навіть в умовах пришвидшень на крутих віражах.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

Така 8-ступінчаста коробка передач типу M Steptronic з функцією Drivelogic створює безліч варіантів у процесі перемикання: від дуже динамічного до досить комфортного, від плавної поїздки до економічно вигідної. У процесі пересування у водія є можливість увімкнути будь-яку передачу вручну, використовуючи важіль перемикання передач або за допомогою перемикача, розташованого на кермі. Також можна перевести автомобіль в автоматичний цикл, і трансмісія буде виконувати все абсолютно сама.

M Servotronic.

M Servotronic.

Функція M Servotronic під час водіння зможе в будь-якій ситуації забезпечити необхідну потужність кермового управління, легко пристосовуючись до поточної швидкості під час поїздки. Також, пристосування забезпечує точне і безпосереднє сприйняття керма під час поїздки будь-якими швидкостями. Система спеціально відрегульована таким чином, щоб скористатися трьома видами різних налаштувань, які обираються шляхом натискання потрібної кнопки.

Гальма M Compound.

Гальма M Compound.

Гальма M Compound в результаті застосування різних матеріалів мають не тільки видатні показники уповільнення, але й високу стабільність і тривалий термін служби. Зниження ваги конструкції позитивно впливає на результати маневреності, динаміки та пришвидшення. Гальмівні супорти зроблені в кольорі синій металік із позначеною літерою М, що робить гальмівну систему якісною і високоефективною. 

У результаті особливостей конструкції під час експлуатації може виникати тимчасовий шум, який зникає через короткий час після тривалих, низьких або досить високих навантажень. Щоб уникнути такого функціонального шуму рекомендується проводити регулярне гальмування з сильнішим натиском. У разі потрапляння вологи на гальмівні диски, таку гальмівну систему можна використовувати всуху, що допоможе зменшити рівень шуму. Шуми, що виникають під час функціонування гальмівної системи, абсолютно не впливають на рівень продуктивності, безпеки роботи гальм і стійкості авто під час гальмування.

Випускна система M Sport.

Випускна система M Sport.

Система випускних газів M Sport здатна забезпечити вихід динамічного звуку, який змінюється за допомогою вбудованих механізмів у випускному клапані. Обираючи програми SPORT і SPORT+ з використанням кнопок динаміки руху, ви зможете значно посилити звук двигуна і зробити його інтенсивнішим. Встановлена програма повністю орієнтована на комфорт під час поїздки, тому віддає перевагу стриманій і неголосній акустиці двигуна.

BMW X4 M COMPETITION.

Особливості дизайну.

Динамічний вигляд і м’язисті пропорції купе, ідеально підібрані елементи в дизайні M роблять BMW X4 M Competition ексклюзивним і створюють ауру дуже гарної продуктивності. Внутрішня і зовнішня спортивність органічно поєднується в конструкції з ексклюзивними деталями, що створює загальну, досить унікальну атмосферу.
BMW X4 M COMPETITION.
Радіаторна решітка М.

Радіаторна решітка М.

Дивовижна радіаторна решітка M, виконана в чорному кольорі, має глянцевий вигляд. Також на ній є позначення моделі. Вона займає домінуюче положення і посилює динаміку в дизайні передньої частини автомобіля. Чорні, глянцеві рейки візуально повністю відповідають характерному стилю встановлених на авто двохспицевих дисків М, зроблених з легкосплавних матеріалів. Решітка своїм виглядом сміливо заявляє про спортивний стиль машини і начебто натякає на присутність величезної потужності.

Напис «X4 M Competition».

Напис «X4 M Competition».

Напис на задній панелі виконаний в чорному кольорі і має позначення «X4 M Competition», що свідчить про високу динаміку і великий потенціал транспортного засобу.

Зябра М.

Зябра М.

Елемент зябер з позначеною моделлю М додає моделі тривимірної, спортивної присутності і стає характерним, яскраво вираженим елементом, що створює передчуття незвичайних вражень під час водіння. Він дуже гарно підкреслює потенціал автомобіля, який здатний вразити кожного. Ця конструкція є прикладом динамічного поєднання розкішного дизайну і технічної досконалості, які стали синонімом для автомобілів M вже з виробництвом першої моделі в цій серії.

Дзеркала заднього виду М.

Дзеркала заднього виду М.

Встановлені на автомобілі зовнішні дзеркала M вирізняються гарною аеродинамікою і повністю оптимізовані під спортивний стиль і динамічний дизайн М. Вони повністю підкреслюють чудову естетику автомобіля, а також вдало передають до останньої запчастини відчуття точної інженерії. Використання додаткових, світлодіодних індикаторів ідеально доповнює вигляд довгої, вузької канавки.

Задній спойлер М.

Задній спойлер М.

Використаний у конструкції авто задній спойлер М дуже добре підкреслює спортивний силует машини, значно знижує під час руху небажаний підйом кузова. Збільшуючи притискну силу, спойлер може забезпечити під час поїздок на високих швидкостях додаткову тягу на задню вісь, в рази підвищуючи курсову стійкість.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW X4 M.

BMW X4 M сміливо і впевнено демонструє свій високий потенціал. Автомобіль має потужні пропорції, а добре окреслений силует доповнюється хромованими деталями на зябрах і рамі решітки радіатора. Випускні труби також виконані в хромованому кольорі.

Легкосплавні, 21-дюймові колісні диски M мають глянцеве оздоблення в кольорах Orbit Grey. Така колірна гамма забезпечує авто авторитетний і солідний зовнішній вигляд з будь-якого боку. 

Спортивний стиль знайшов свій прояв і всередині автомобіля. Сидіння Merino зроблені зі шкіри Sakhir Orange, чим забезпечується дуже гарний комфорт під час поїздки за кермом водія і пасажира на передньому сидінні, як при щоденному використанні, так і під час перегонів. Окремі деталі: обшивка антрацитом BMW Individual, шкіряне кермо з контрастним рядком M завершують формування сучасного і ексклюзивного інтер’єру.

(Очікується, що ремені безпеки M, показані вище, будуть доступні з 8/2019.)

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПАКЕТ ЕКСТЕР’ЄРУ M CARBON.

Пакет для екстер’єру M Carbon* дуже добре підкреслив спортивний стиль і ексклюзивний вигляд автомобіля. Усі бічні елементи спойлера, розташовані в аероблейдах, кришках для дзеркал заднього виду, передньому бампері і задньому дифузорі зроблені з якісного вуглепластика (CFRP). Дифузор має цілісний вигляд і простягається по всій ширині, вдало обрамляючи дві пари труб для випускних газів.

(*Очікується, що буде доступно з 8/2019)

BMW X4 M40i, BMW X4 M40d.

Покращений дизайн і дуже гарна динаміка руху.

BMW X4 M40i, BMW X4 M40d мають потужний дизайн і спортивну динаміку під час водіння. Ексклюзивні функції зовні та всередині авто, технологічний пакет, орієнтований на високу продуктивність, наочно демонструють спортивний дух моделей.
BMW X4 M40i, BMW X4 M40d.
Ексклюзивний і оригінальний дизайн.

Ексклюзивний і оригінальний дизайн.

Наявність ексклюзивних елементів в дизайні добре підкреслює високий, динамічний потенціал автомобілів BMW X4 M40i, BMW X4 M40d як всередині, так і зовні. До списку оригінальних деталей входять: досить великі повітрозабірники, радіаторна решітка, кришки дзеркал і передкрилки, виконані в кольорах Cerium Grey. Крім цього, спортивні сидіння, шкіряне кермо М, обладнане перемикачами передач, нанесення ексклюзивних позначень M40i на накладках на пороги, в задній частині, на інструментах, які входять до комплекту.

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M обладнане багатофункціональними кнопками і вирізняється трьохспицевим дизайном. З боку водія встановлена вбудована подушка безпеки. Обід керма зроблений із якісної шкіри чорного кольору «Walknappa» з чорними прострочками. Контурні упори для великого пальця забезпечують під час поїздки пряме, спортивне управління кермом.

Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира.

Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира.

Спортивні сидіння водія та переднього пасажира мають можливість для індивідуального регулювання. У вас з’явиться безліч варіантів для проведення регулювання крісел вручну. Можна змінювати ширину спинки, положення вперед або назад, кут нахилу сидіння або спинки. Наявність вищих опор у спинок і сидінь, чітко виражені в конструкції бічні опори забезпечують дуже гарні ергономічні якості, а також високий ступінь бічної підтримки під час поїздки.

Пакет аеродинаміки M.

Пакет аеродинаміки M.

Пакет M Aerodynamics добре підкреслює особливий атлетизм авто, а також змінює проходження повітряних потоків. До комплекту також входять передній фартух із досить збільшеними повітрозабірниками, спеціальні бічні спідниці, а також фартух задній з оригінальною, дифузорною вставкою. Випускні труби повністю хромовані.

Випускні труби в Black Chrome.

Випускні труби в Black Chrome.

Випускні труби, розміщені праворуч і ліворуч, мають дуже гарне оздоблення в чорному хромі і своїм виглядом повністю підтверджують спортивні характеристики авто.

АВТОМОБІЛІ BMW X4 M.

Допомога водієві.

Пропонуємо зосередити вашу увагу на тому, що дійсно має значення. Наявність інноваційних систем допомоги водієві та зручних функцій підключення в кабіні авто роблять BMW X4 M одним із найсучасніших транспортних засобів, який повністю відповідає вимогам до мобільності найвищого рівня.
Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

До пакету обладнання для Parking Assistant Plus входять функції, які значно полегшують процес паркування та маневрування авто. Також до складу пакету входять: режим для об’ємного огляду, в тому числі вид згори, 3D-вид на певній дистанції, система PDC, бічне пристосування для проведення паркування, функція для екстреного гальмування Active PDC, асистент для проведення паркування з лінійним управлінням. Така функція забезпечує можливість проведення повністю автоматичного паркування, зокрема паралельно і перпендикулярно дорозі.

Дисплей BMW Head-Up.

Дисплей BMW Head-Up.

Якісний, виконаний в повному кольорі дисплей BMW Head-Up проектує всю інформацію, яка відноситься до поїздки, безпосередньо в поле зору водія. Таке розташування дисплея дозволяє під час поїздки повністю зосередитися на процесі водіння. На табло відображається вся необхідна інформація: поточна швидкість на трасі, різні навігаційні вказівки, інформація про ділянки дороги, де необхідно провести обмеження швидкості, а також індикатори відсутності умов для обгону, списки телефонів, розваг. Дисплей BMW Head-Up, який використовується для BMW X4 M Competition, BMW X4 M, додатково оснащується екраном M.

Навігаційна система Professional.

Навігаційна система Professional.

Система для навігації Professional охоплює кольоровий РК-дисплей, розміром 10,25 дюймів, а також радіо BMW Professional з обладнаним DVD-приводом. Пристрій має пам’ять більше 20 ГБ, що дозволяє зберігати на ньому велику кількість аудіофайлів. Навігація управляється інтуїтивно, за допомогою сенсорного контролера iDrive. У наявності сім функціональних закладок. Також навігацією можна управляти альтернативно, з використанням сенсорного дисплея.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X4 M:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW X4 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW X4 M40i:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 9,1-9,0
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 206-205

BMW X4 M40d:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6,6-6,4
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 173-170

Інформація про витрату палива, викиди CO2 і споживання енергії була визначена відповідно до запропонованої процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що застосовувалася на момент офіційного затвердження. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраній моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в «Інструкції зі споживання палива та викидів CO2 для нових пасажирських транспортних засобів», яка доступна безкоштовно у всіх точках продажу і на https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переводяться назад у значення, еквівалентні NEDC, для забезпечення порівняння між транспортними засобами. Для податків на транспортні засоби або інших мит, заснованих (зокрема) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, зазначених тут.