Дізнайтеся більше про BMW X4

РІШУЧЕ НОВИЙ BMW X4.

РІШУЧЕ НОВИЙ BMW X4.

НАСТАВ ЧАС НАВАЖИТИСЬ.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Незалежно від того, які проблеми можуть виникнути на вашому шляху, новий BMW X4 з нетерпінням чекає їх. Його прогресивний дизайн і купе-подібні контури миттєво розкривають свою спрагу дій. І завдяки першокласної динаміці водіння інноваційна легка конструкція з низьким центром ваги, а також ще більш високий рівень продуктивності – між вами і вашими пунктами призначення стоїть тільки одна річ: задоволення від водіння.

BMW X4 M40i:
Споживання палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному цикліі): 210

5 ТОП-ОСОБЛИВОСТЕЙ

  • 01 Спортивний зовнішній вигляд з відмінною купе-формою
  • 02 Виняткова продуктивність завдяки 354 і 500 Нм
  • 03 Спортивний та елегантний інтер'єр з панеллю приладів Sensatec
  • 04 Має одну з найбільш інтелектуальних систем допомоги водіям у Driving Assistant Plus
  • 05 Завжди пунктуальний й ідеально з’єднаний завдяки інноваційним цифровим послугам

ОГЛЯД BMW X4

Дізнайтеся більше про дизайн, характеристики і помічників водієві у BMW X4

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ BMW X4.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ BMW X4.

ІНТЕР'ЕР BMW X4.

ІНТЕР'ЕР BMW X4.

ХОДОВІ ЯКОСТІ BMW X4.

ХОДОВІ ЯКОСТІ BMW X4.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW X4.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW X4.

Новий BMW X4 поєднує в собі надійність автомобіля X з м'язовою силою спортивного автомобіля.
Адріан ван Хойдонк, глава BMW Group Design.

ДИНАМІКА BMW X4

Налаштування шасі і опції BMW X4

Що стосується динаміки, то для BMW X4 немає нездійсненних завдань. Завдяки його особливо низькому центру тяжіння, підвісці Adaptive M Sport і спортивному рульовому управлінню, він справляється з усіма завданнями з постійною стабільністю і максимальною точністю.
Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М.

Налаштування адаптивної підвіски М можна регулювати в будь-який момент з урахуванням особливостей дорожнього полотна. За допомогою перемикача режимів руху можна вибирати бажаний режим - від комфортного до надспортивного з "гострим" і чуйним рульовим керуванням.
Спортивне рульове управління.

Спортивне рульове управління.

Адаптивне спортивне рульове управління, включаючи сервотронік, робить рульове управління більш чуйним і "гострим", але зменшує зусилля на кермовому колесі, коли його потрібно повернути на великий кут. При визначенні системою великого кута повороту рульового колеса змінюється передавальне число рульового механізму. Завдяки цьому поліпшуються керованість і стійкість при русі з великою швидкістю і зменшується зусилля на рульовому колесі при виконанні парковки і в поворотах.
Низький центр ваги.

Низький центр ваги.

Низький центр ваги покращує маневреність автомобіля і точність управління і в той же самий час гарантує високу стійкість руху при менших бічних кренах кузова. Це дозволяє в повній мірі насолоджуватися спортивною динамікою руху.

Дизайн BMW X4

Приголомшливі варіанти дизайну в екстер'єрі та інтер'єрі

BMW X4 являє себе виразно і самовпевнено - аж до найдрібніших деталей. Відмінні елементи дизайну і високоякісне оснащення в екстер'єрі та інтер'єрі підкреслюють спортивний вигляд і динамічний характер водіння автомобіля.
Дизайн BMW X4
Передні фари і задні ліхтарі.

Передні фари і задні ліхтарі.

Спортивна досконалість: виразна задня частина завершує загальне динамічне враження від BMW X4. Світлодіодні задні ліхтарі L- подібної форми не залишать BMW X4 непоміченим в потоці.
Капот і подвійна решітка радіатора.

Капот і подвійна решітка радіатора.

Завдяки своїм розмірам і тривимірному дизайну, подвійна решітка радіатора в центрі передньої частини візуалізує силу і авторитет. Вона помітно виступає з капота, підкреслюючи динамічний характер автомобіля. Над решіткою радіатора BMW X4 точно промальовані контури надають капоту такий же динамічний зовнішній вигляд.
Світлодіодні фари головного світла з розширеним функціоналом.

Світлодіодні фари головного світла з розширеним функціоналом.

Світлодіодні фари з функцією освітлення поворотів яскраво і точно висвітлюють дорогу, щоб рух в темряві був більш безпечним і менш виснажливим. При вмиканні ближнього і дальнього світла фари генерують яскраве світло з комфортним спектром, близьким до спектру природного освітлення.
Широкі колісні арки BMW X4

Широкі колісні арки BMW X4

Дизайн колісних арок BMW X4 надає автомобілю особливий атлетичний зовнішній вигляд і об'єм.

ДОМІНУЄ ТАКОЖ В ОНЛАЙН

ЦИФРОВІ СЕРВІСИ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ДЛЯ BMW X4

BMW X4 впевнено демонструє свої переваги не тільки на дорозі, але і у всесвітній мережі. Найсучасніші системи допомоги водієві забезпечують найвищий рівень безпеки та комфорту, в той час як інноваційна інформаційно-розважальна система дозволяє водієві та пасажирам відпочити і отримати потрібну інформацію. А інтелектуальні цифрові сервіси BMW ConnectedDrive дозволять Вам в дорозі залишатися на зв'язку з усім світом - для простої і позбавленої стресів повсякденної мобільності.
ДОМІНУЄ ТАКОЖ В ОНЛАЙН
Асистент водіння Plus

Асистент водіння Plus

Асистент водіння Plus забезпечує високий рівень комфорту і безпеки в напівавтоматичному режимі в умовах монотонного руху і небезпечних ситуаціях. До них можуть відноситись пробки або повільний рух в щільному транспортному потоці, а також довгі поїздки по місту, заміських дорогах або швидкісних шосе.
BMW Live Cockpit Plus.

BMW Live Cockpit Plus.

BMW Live Cockpit Plus з функцією навігації, панеллю приладів з 5,7-дюймовим дисплеєм і 8,8-дюймовим сенсорним контрольним дисплеєм з високою роздільною здатністю відображає всю необхідну інформацію безпосередньо у Вашому полі зору. Управління операційною системою BMW 6.0 здійснюється інтуїтивно за допомогою функціональних клавіш на рульовому колесі, контролеру iDrive на центральній консолі або сенсорного центрального дисплея.
Проекційний дисплей BMW

Проекційний дисплей BMW

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні. Тут, зокрема, відображаються поточна швидкість, вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості, включаючи повідомлення про заборону обгону, списки телефонної книги і розважальної системи.
Концепція управління

Концепція управління

Управління інформаційно-розважальною системою стало ще більш простим, інтуїтивним і інформативним. Водій може користуватися сенсорним дисплеєм для організації в будь-якому порядку шести іконок: Навігація, Медіа, Комунікація, ConnectedDrive, Мій автомобіль та Повідомлення. Ці іконки представляють собою не статичні картинки, а дозволяють переглядати контент.

ПИТАННЯ НЕ В ТОМУ, ЧИ МОЖЛИВО. ПИТАННЯ В ТОМУ, ЯК.

Витрата палива і викиди CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Значення показників, позначені індексом (3), отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення за NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, використовуваних для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов'язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, показані значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.