BMW 2 серії гран купе

THE 2

THE 2

НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ: ВСІ ОСОБЛИВОСТІ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Назвати новий BMW 2 серії Гран Купе типовим купе язик не повернеться. Адже мова йде про результат неймовірного досвіду. У компактному класі постала нова форма, яка вирізняється сміливим характером. Новому BMW 2 серії Гран Купе властива безкомпромісно амбітна естетика з орієнтацією на продуктивність.

У його елегантності простежуються екстравагантні риси. BMW 2 серії Гран Купе ніколи не загубиться серед інших автомобілів. Він завжди зможе прокласти власний шлях, чому порукою передові технології та оптимально налаштовані динамічні характеристики.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.6–7.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 173–172

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ.

Дизайн, динаміка водіння та інноваційні технології BMW Coupe 2 серії Gran Coupé.

ЕКСТЕР’ЄР.

ЕКСТЕР’ЄР.

САЛОН.

САЛОН.

ДИНАМІКА РУХУ.

ДИНАМІКА РУХУ.

Новий BMW 2 серії Гран Купе є втіленням компактного купе BMW нового покоління. Завдяки динамічно витягнутому силуету та високоякісним деталям, таким як безрамні двері, ця модель органічно доповнює ряд висококласних купе від BMW преміального дизайну. Новий BMW 2 серії Гран Купе елегантний і спортивний, іноді навіть провокаційний, але завжди виключно привабливий.
Домагой Дюкеч, керівник відділу дизайну BMW

Витрати палива та викиди CO2.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW Gran Coupe 2 серии в наявності ✅ Тест-драйв BMW Gran Coupe 2 серии
✅ Прайс-лист на BMW Gran Coupe 2 серии ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія