BMW the ix3

THE iX3

THE iX3

НОВИЙ BMW iX3

Понад 450 км
Запас ходу
  • Повністю електричний
Двигун

Завдяки використанню стандартного пакету M Sport у новому дизайні цей BMW iX3 виглядає набагато спортивнішим, ніж усі попередні моделі. Наявність аеродинамічних елементів і представлені сині акценти повною мірою підкреслюють усю електричну природу автомобіля. Не важливо, чи це короткі, чи далекі поїздки. Володіючи запасом ходу до 460 км* при енергоспоживанні від 18,5 кВт•год/100 км, нова модель BMW iX3 ідеально підійде для будь-якої подорожі.

BMW iX3:
Енергоспоживання в кВт/100 км: 21.6-18.9
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

СТВОРІТЬ СВІЙ BMW iX3

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОСНОВНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW iX3 У ВІДЕО.

У BMW iX3 вас чекають найсучасніші технології, що поєднують в собі мобільність без шкідливих викидів і високий комфорт. Інтелектуальними системами допомоги водієві можна управляти голосими компандами і тим самим підвищувати безпеку під час поїздки. «Алекса, увімкни світло у вітальні». Насолоджуйтеся зручністю голосового асистента Amazon Alexa в своєму BMW, як і вдома.

video_slider_item

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ BMW iX3 У ВІДЕО.

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ BMW iX3.

Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Головним оптичним елементом передньої частини автомобіля є вражаюча і майже повністю закрита оптична решітка радіатора BMW i Blue разом із L-подібним розташуванням повітрозабірників. Ця решітка добре підкреслює електричний характер оновленого BMW iX3. Адаптивні, обладнані світлодіодами фари мають плоску форму, виконані в новому дизайні та надають переду BMW iX3 рішучий і цілеспрямований вигляд.

Вид збоку.

Вид збоку.

Просторі контури розташованих на кузові колісних арок упевнено демонструють колеса M Aerodynamic 890 M розміром у 20 дюймів, виконані в кольорах Jet Black і обладнані алюмінієвими вставками. Повітрозабірники, зроблені в дизайні BMW M, що розміщуються на крилах за переднім колесами, в процесі їзди добре оптимізують повітряні потоки.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

У поєднанні з вертикальними повітрозабірниками, оновлені задні ліхтарі, обладнані світлодіодними лампами, покриті тривимірним склом, графікою, виконаною у вигляді клешнів, й індикаторами, встановленими горизонтально, чим забезпечується максимальне враження. Розміщення синіх дифузорів завершує дизайнерський задум задньої частини автомобіля. Все оздоблення, розташоване посередині, виконане у Frozen Grey найвищої якості.

ВСЕ ПРО ДИЗАЙН BMW iX НА ВІДЕО.

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ BMW iX3.

Кокпіт.

Кокпіт.

BMW Live Cockpit Professional має 12,3-дюймовий повністю цифровий приладовий дисплей у поєднанні з 12,3-дюймовим дисплеєм, обладнаним сенсорним керуванням. Акценти BMW i у вигляді кнопок «старт» і «стоп», виконані в синьому кольорі, вдало підкреслюють наявність беземісійної системи приводу в новому BMW iX3.

Панорамний дах зі скла.

Панорамний дах зі скла.

При використанні у відкритому стані панорамний дах зі скла створює у салоні автомобіля доволі приємну та залиту світлом атмосферу, забезпечує надходження всередину свіжого повітря у великій кількості. Дах може відкриватися та закриватися автоматично простим натисканням кнопки, а також із застосуванням ключа автомобіля. Також передбачена функція висування або підйому, проведено оснащення конструкції дефлектором вітру, роликовими шторами для забезпечення сонцезахисту.

Спортивні сидіння.

Спортивні сидіння.

Спортивні сидіння зроблені з дрібнозернистої перфорованої тканини типу Sensatec, що забезпечує в салоні BMW iX3 підвищений рівень комфорту. Вони входять навіть до стандартної комплектації автомобіля. Кермо зі шкіри обладнане багатофункціональними кнопками, а також установлена емблема М. У його дизайні використана конфігурація з трьох спиць. Використання декоративних накладок, виконаних у кольорах Aluminium Rhombicle Dark, додатково підсилює та доповнює спортивні акценти.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ВІД ВИРОБНИКА ДЛЯ BMW iX3.

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour.

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour.

Аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 розміром у 19 дюймів від Bicolour разом із комплектом зимових коліс, обладнані датчиками контролю за тиском і шинами Run-Flat, передбачений розмір коліс 8J x 19.

Передні килимки BMW для будь-якої погоди.

Передні килимки BMW для будь-якої погоди.

Всепогодні килимки BMW відрізняються своєю елегантністю та зносостійкістю, добре захищають виділений спереду простір для ніг, не дають салону покриватися пилом і брудом. Вироби виконані в чорному кольорі з логотипом «X3» з нержавіючої сталі.

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0

Легка, міцна та надійна конструкція задньої велосипедної стійки BMW Pro 2.0 дозволяє перевозити одночасно два велосипеди або електровелосипеди. Без проблем витримує максимальне навантаження в 60 кг, водночас стійку за потреби можна компактно скласти.

BMW iX3 З 210 кВТ (286 К.С.).

video_slider_item

ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ У BMW iX3.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Використання адаптивної підвіски дозволяє повністю відрегулювати характеристики амортизаторів і привести їх у відповідність із будь-якою дорожньою ситуацією, тим самим істотно покращуючи комфорт при переміщенні та зберігаючи динаміку руху. На додачу до стандартних налаштувань COMFORT, передбачених для підвищення рівня комфорту під час водіння, програма SPORT дозволяє застосовувати спортивні налаштування для злагодженої роботи амортизаторів.

Електричний привод.

Електричний привод.

Конструкція електроприводу автомобіля складається з електродвигуна, трансмісій і силової електроніки. Обладнання розміщене в алюмінієвому корпусі, що дозволяє повністю зберегти простір і не обтяжує вагу. Можливість забезпечити безпосередню та миттєву реакцію в разі необхідності прискорення повністю забезпечує задоволення від водіння BMW. Електродвигун функціонує без застосування рідкісноземельних елементів, що забезпечує його повну екологічність.

Інноваційна система рекуперації.

Інноваційна система рекуперації.

Застосування інноваційної системи рекуперації дозволяє перетворювати на електрику кінетичну енергію, яка утворюється при уповільненні або гальмуванні. Система подає її на високовольтну батарею приводу, що дозволяє істотно збільшити запас ходу автомобіля. Можливість проведення регулювань рівня рекуперації та наявність чотирьох стадій повністю забезпечує підвищену індивідуалізацію та дає значний виграш у забезпеченні комфорту.

BMW IconicSounds Electric.

BMW IconicSounds Electric.

Із використанням BMW IconicSounds Electric удалося ще більше посилити задоволення, отримуване під час їзди на електричному приводі. Встановлена звукова система здатна одразу надавати водієві акустичну відповідь під час виконання різноманітних маневрів. Такі можливості забезпечуються роботою аудіосистеми всередині салону автомобіля, а також використаними зовні компонентами системи для своєчасного акустичного сповіщення пішоходів.

ЗАПАС ХОДУ БЛИЗЬКО 450 КМ*.
Завдяки використанню ефективної концепції трансмісії в поєднанні з аеродинамічним дизайном і потужною високовольтною батареєю автомобіль BMW iX3 може долати відстань близько 460 кілометрів*. Широке застосування інноваційних технологій, перш за все рекуперації енергії гальмування, ефективно допомагає істотно збільшити запас ходу, знизивши при цьому енергоспоживання до 18,5 кВт•год/100 км.
photo_text_left_right11023

10 ХВИЛИН ЗАРЯДКИ НА КОЖНІ 100 КМ.

Разом із автомобілем BMW iX3 та програмою BMW Charging автолюбитель отримує безліч цікавих індивідуальних пропозицій, які дозволяють проводити підзарядку автомобіля вдома, по дорозі або на роботі. Ви зможете отримати вражаючу зарядну потужність до 150 кВт. До стандартного комплекту автомобіля входить: набір для підзарядки, що складається з гнучкого зарядного пристрою, який успішно використовують для проведення швидкої мобільної підзарядки в домашніх умовах, зарядний кабель для використання в громадських місцях, а також зарядна карта BWM Charging Card.
Зарядка вдома до 100 км.

Зарядка вдома до 100 км.

– Wallbox (11 кВт)
1:37 год – гнучкий зарядний пристрій для швидкої зарядки (11кВт) на промисловій розетці
8:07 год – гнучкий зарядний пристрій для швидкої зарядки (11кВт) на промисловій розетці

Зарядка у дорозі до 100 км.

Зарядка у дорозі до 100 км.

00:07 год – зарядна станція високої напруги (макс. ємність заряду автомобіля)
00:20 год – станція швидкої зарядки (50 кВт)
1:37 год – зарядна станція змінного струму (макс. ємність заряду автомобіля

У розрахунку враховується споживання та продуктивність підзарядки. Значення стосуються запуску акумуляторної батареї при 29-33 градусах за Цельсієм і температури навколишнього середовища з сертифікаційними значеннями, за винятком додаткових допоміжних споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї, кондиціонер. Індивідуальне споживання може варіюватися (в залежності, наприклад, від профілю водіння, температури, умов навколишнього середовища), а також від індивідуально досяжної продуктивності підзарядки (в залежності, наприклад, від рівня заряду акумулятора, кондиціонування повітря в автомобілі). Споживання базується на найкращому зразку WLTP. Продуктивність підзарядки ґрунтується на максимально можливій продуктивності (в залежності від типу зарядки й автомобіля).

ЗАРЯДКА BMW iX ІЗ ПРОПОЗИЦІЄЮ BMW CHARGING НА ВІДЕО.

video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
ЦИФРОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ BMW iX3.
Сучасні послуги спеціальних додатків My BMW, BMW Maps із підключеною навігацією та підзарядкою допоможуть водієві ефективно та раціонально використовувати запас ходу BMW iX3, легко планувати майбутні маршрути. Ви маєте можливість елементарно управляти такими послугами, достатньо лише зв'язатися з Вашим BMW. Установлений інтелектуальний асистент BMW буде поруч із Вами персонально. Обладнання дозволяє проводити керування численними функціями автомобіля, подаючи голосові команди.
photo_text_left_right11033

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW iX3.

У новому автомобілі марки BMW iX3 на покупця чекає широкий спектр цифрових послуг, різноманітних інтелектуальних систем надання допомоги. Використані інноваційні технології охоплюють від асистента паркування до персонального голосового помічника, що в рази підвищує комфорт і рівень безпеки під час поїздок.
Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional під час їзди пропонує оптимальний рівень комфорту та гарантує повну безпеку при виникненні критичних ситуацій на дорогах. Крім пакету асистента водіння Ви також маєте можливість користуватися асистентом рульового керування для контролю за смугами руху з розширеними функціями, асистентом зміни смуги руху та вимушеної аварійної зупинки, а також асистентом утримання смуги руху з застосуванням активного захисту від можливих бічних зіткнень.

Асистент паркування.

Асистент паркування.

Асистент паркування значно полегшує процес паркування автомобіля. Встановлена камера заднього виду повністю забезпечує детальний і чіткий огляд автомобіля ззаду. Активний парктронік відповідає за підвищений захист від можливих пошкоджень, які можуть бути викликані паркуванням. Асистент паркування автоматично припарковує автомобіль паралельно та перпендикулярно на вулиці, залишаючи при цьому простір для інших автомобілів. За допомогою асистента руху заднім ходом ви зможете без зусиль переміщуватися навіть у вузьких провулках.

Активна навігація.

Активна навігація.

Активна навігація в автомобілі працює як розширена функція та забезпечує функціонування асистента рульового керування. Навігація під час їзди може запропонувати змінити смугу руху, якщо це стає необхідним при русі сусідньою смугою маршруту. В процесі переміщення система сама визначає утворений пропуск у транспортному потоці, після чого звертає увагу водія на те, що рекомендується змінити смугу руху.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ ПРИ КУПІВЛІ BMW iX3.
При купівлі автомобіля AWT Financial Services пропонує швидкі та гнучкі індивідуальні фінансові пропозиції. Для отримання кредитування або можливого лізингу всі наші пропозиції індивідуально адаптовані до можливостей і побажань клієнта. У нас існує багато різноманітних і привабливих рішень щодо можливого кредитування або придбання нового BMW iX3 в лізинг.
photo_text_left_right11038
BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW iX3.
Придбання пакету #щобнесталося забезпечить легку та безтурботну подорож. Ця опція пропонує своїм клієнтам 100% прозорості та зручності під час планування поїздки на обраний строк або встановлений кілометраж. Також у Вас з'явиться можливість провести технічний огляд автомобіля в повній відповідності з загальноприйнятими специфікаціями компанії BMW, обслуговування мікрофільтра та гальмівної рідини.
photo_text_left_right11039

Енергоспоживання та викиди CO2 BMW iX3.

* Дані були розраховані вимірювальним методом WLTP.

** Спеціальна пропозиція дійсна для нових автомобілів від філій і дилерів BMW у Європі в мережі BMW Charging.

BMW iX3:
Енергоспоживання у кВт/100 км: 18,5
Енергоспоживання в кВт•год/100 км (змішаний цикл): 0

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання та електричний запас ходу були визначені відповідно до запропонованої процедури вимірювання та відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 із поправками. Дані WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання в разі запасу ходу. Для транспортних засобів, офіційно затверджених із 01.01.2021, офіційні технічні характеристики існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання NEDC і WLTP можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp.

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW the ix3 в наявності ✅ Тест-драйв BMW the ix3
✅ Прайс-лист на BMW the ix3 ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія