Моделі BMW Gran Coupe 2 серії

THE 2

THE 2

ДЕТАЛЬНО: МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Компактний клас із появою нового BMW 2 серії Гран Купе вийшов на новий рівень авторитету. Познайомтеся детальніше з деталями прогресивного дизайну, приділіть увагу такій яскравій особливості спортивного купе як безрамні двері.

МОДЕЛІ.

Привабливі версії моделей BMW 2 серії Gran Coupé.

ДИЗАЙН.

Що характерно для зовнішнього вигляду та інтер’єру BMW 2 серії Гран Купе.

У новому BMW 2 серії Гран Купе колеса розміром до 19 дюймів виглядають надзвичайно легкими. Не можна не затримати погляд на примітній решітці радіатора BMW, світлодіодних фарах і задніх фарах, безкаркасних дверях, потужних плечах, спортивній задній частині. Інтер’єр привертає атмосферою, яка поєднує ексклюзивність і динаміку, чому сприяють внутрішнє оздоблення з підсвічуванням, додаткові спортивні сидіння, кабіна, орієнтована на водія. Для отримання повної інформації пропонується скористатися двома 10,25-дюймовими дисплеями Live Cockpit Professional, проекційним дисплеєм BMW.
ДИЗАЙН.
Решітка радіатора BMW у сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW у сітчастому дизайні.

Решітці радіатора BMW у сітчастому дизайні з ретельно продуманою внутрішньою структурою оздоблення повністю надали в кольорі Cerium Grey. Цією решітчастою структурою, натхненною перегонами, передній частині надаються глибина і цінність, деталі наповнюються високоякісним динамічним акцентом.

Безкаркасні двері.

Безкаркасні двері.

Елегантними безкаркасними дверима робиться внесок у створення елегантного силуету автомобіля, який вирізняється спортивним характером.

Оздоблення випускної труби.

Оздоблення випускної труби.

З випускною трубою діаметром 90 мм автомобіль стає спортивнішим.

Адаптивні світлодіодні фари.

Адаптивні світлодіодні фари.

Комплект адаптивних світлодіодних фар складається з: фар ближнього і дальнього світла, індикаторів повороту, також вони отримали світлодіодну технологію, поворотні вогні, денні ходові вогні, адаптивні фари. Три режими адаптивних фар («Місто», «Країна», «Автотраса») дозволяють чудово висвітлювати дорогу попереду автомобіля, забезпечують гарну видимість з настанням темряви.

Світлодіодні задні фари.

Світлодіодні задні фари.

Завдяки світлодіодним заднім фарам задня частина автомобіля виглядає динамічніше. Проїжджа частина висвітлюється оптимально, забезпечена гарною видимістю в темряві.

ДИНАМІКА РУХУ.

Технології двигуна, трансмісії та ходової частини BMW 2 серії Гран Купе.

Клас компактних автомобілів відтепер намагається відповідати новим стандартам маневреності, заданим BMW 2 серії Гран Купе. Цьому сприяє використання видатного динамічного обладнання: адаптивної підвіски, трансмісії з подвійним зчепленням, повного приводу xDrive. З ним поєднуються потужні та високоефективні бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo. Тому автомобіль завжди тримається виключно впевнено, привертаючи до себе погляди на будь-якому маршруті.
2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Новим поколінням 2-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантоване отримання максимального задоволення від водіння. Швидка передача потужності, видатна чуйність, починаючи з низьких оборотів, економічність споживання палива, низький рівень викидів – цей двигун приголомшливий.

2,0-літровий 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літровий 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровим дизельним двигунам BMW TwinPower Turbo об’ємом 2,0 літра властива динамічна подача потужності та дуже гарна чуйність, починаючи з низьких оборотів. Виняткова економічність і низький рівень викидів забезпечуються технологією турбокомпресора зі змінною геометрією турбіни та системою безпосереднього впорскування палива CommonRail.

7-ступінчаста коробка передач.

7-ступінчаста коробка передач.

7-ступінчасту коробку передач Steptronic з технологією подвійного зчеплення вирізняє висока ефективність, особлива плавність перемикання передач. Досягнення видатного комфорту водіння зумовили щільне розташування передавальних чисел, швидкі зміни частоти обертання двигуна. Чудовий комфорт доповнюють вражаюча динаміка та підвищена паливна ефективність.

8-ступінчаста спортивна коробка передач.

8-ступінчаста спортивна коробка передач.

8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport із системою Launch Control запропоноване спортивне перемикання передач в автоматичному і ручному (використовуючи важіль селектора, підкермові пелюстки) режимах для комфортного або динамічного водіння. Максимальна продуктивність перемикання досягається в режимі SPORT при положенні перемикача передач у S/M.

Спортивне кермове управління.

Спортивне кермове управління.

Спортивним кермовим управлінням M із Servotronic створюється пряма і маневрена реакція кермового управління, знижується рівень необхідного зусилля. Забезпечується більша точність управління, пропонуються надзвичайно спортивні характеристики, що особливо відчутно на звивистій дорозі.

BMW xDrive.

BMW xDrive.

Інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive потужність приводу плавно і по-різному розподіляється на передні та задні колеса, підтримуючи максимальну тягу, динаміку руху та безпеку при будь-якій дорожній ситуації. Електронним управлінням розподілом потужності досягається ще більша маневреність за рахунок врівноваження надлишкової або недостатньої поворотності при поворотах.

Спортивна підвіска М.

Спортивна підвіска М.

Автомобіль зі спортивною підвіскою М опускається приблизно на 10 мм. Вона характеризується коротшими пружинами, жорсткішими налаштуваннями демпфера, жорсткішими стабілізаторами. Це дозволяє отримати пряміший дизайн підвіски для чітко спортивного стилю водіння.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Адаптивною підвіскою характеристики амортизатора регулюються відповідно до дорожньої ситуації, забезпечуючи комфорт, динаміку водіння та максимально можливу безпеку. Система Driving Experience Control дозволяє зробити вибір режиму: стандартного – COMFORT або динамічного – SPORT.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ТА ФУНКЦІЇ, ЯКІ СПРИЯЮТЬ КОМФОРТНОМУ ВОДІННЮ.

Інноваційні системи допомоги водієві та технологічні особливості в BMW 2 серії Гран Купе.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ТА ФУНКЦІЇ, ЯКІ СПРИЯЮТЬ КОМФОРТНОМУ ВОДІННЮ.
Parking Assistant.

Parking Assistant.

Parking Assistant покликаний полегшити здійснення паркування. Камерою заднього виду забезпечується підвищена чіткість зображення простору позаду автомобіля. Active Park Distance Control покликаний запобігти пошкодженням, ймовірним під час паркування. Асистентом паркування здійснюється паркування автомобіля в автоматичному режимі. Використовується паралельне або перпендикулярне паркування зі збереженням паралельних місць для паркування. Reversing Assistant приходить на допомогу, коли потрібно рухатися заднім ходом, наприклад, вузьким провулком.

Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль.

Використання активного круїз-контролю з функцією Stop & Go дозволяє витримувати заздалегідь визначену дистанцію до автомобіля, який їде попереду на швидкостях 30-160 км/год, здійснюючи зупинку і повторний початок руху в щільному транспортному потоці. Speed Limit Assist призначений для обмеження швидкості при активному круїз-контролі. Попередженням про лобове зіткнення з гальмівним втручанням розпізнаються транспортні засоби, пішоходи, велосипедисти.

Manual Speed Limit Assist.

Manual Speed Limit Assist.

Система Speed Limit Assist дозволить встановити виявлену межу швидкості як задану швидкість для функції обмежувача та активного круїз-контролю або круїз-контролю з функцією гальмування. Вона знімає на автотрасі з водія частину навантаження, позбавляючи його від необхідності постійних перевірок і порівняння поточної швидкості з межами, які вказуються.

Driving Assistant.

Driving Assistant.

До пакету безпеки Driving Assistant включені системи камер попередження про лобове зіткнення з функцією гальмування, Speed Limit Assist, яка містить відомості про обмеження швидкості з індикатором обгону з попереднім переглядом і попередженням про вихід зі смуги руху. Радіолокаційне обладнання забезпечене: попередженням про дорожній рух позаду, попередженням про зміну смуги руху, попередженням про загрозу зіткнення позаду.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у поєднанні): 7,6-7,5
Викиди СО2 в г/км (у поєднанні): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄР) № 715/2007 у редакції, яка діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄР та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Детальніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html