Оригінальні аксесуари BMW Gran Coupe 2 серії

BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

Тільки найкраще.

Довірте оснащення Вашого BMW 2 серії Гран Купе нашим рукам, найкращим і надійним. Використовуйте можливості великого асортименту оригінальних аксесуарів BMW, щоб додати Вашому автомобілю індивідуальності. Застосування набору BMW M Performance Parts дозволить Вам перейнятися справжнім почуттям автоспорту на будь-якій дорозі.

Привабливим спектром послуг BMW Вам гарантований повний і всебічний захист при виникненні надзвичайних ситуацій разом із покриттям технічного обслуговування. Головна мета – дозволити Вам повністю зосередитися на отриманні задоволення від водіння.

AWT Financial Services, пропонуючи гнучкі та привабливі пакети лізингу та кредитування, виходить при цьому, в першу чергу, з Ваших потреб.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Затишна атмосфера сприяє гарному настрою.

Стандарт BMW передбачає отримання кожним водієм задоволення від водіння. Щоб втілити Ваші особливі побажання, скористайтеся оригінальними аксесуарами BMW. Серед них широко представлені індивідуальні доповнення та функції, якість, дизайн і продуктивність яких ідеально відповідають Вашому автомобілю. Створюйте додану вартість по максимуму!
ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.
Легкосплавні диски 19" M Performance, двоспицевий стиль, 555 м, двоколірні

Легкосплавні диски 19" M Performance, двоспицевий стиль, 555 м, двоколірні

У високоякісних 19-дюймових легкосплавних колісних дисків M Performance в двоспицевому стилі 555 М: оптимізована вага, матовий колір Bicolour Jet Black, глянцева поверхня зі зворотним поворотом на спицях. Вони підкреслено атлетичні в найменшій деталі. Літня комплектація коліс TPMS, у коліс розміром 8 J x 19 розмір шин – 235/35 R 19 91Y XL.

Ковані диски 18" M Performance, V-подібна спиця, 554 M Jet Black, матові

Ковані диски 18" M Performance, V-подібна спиця, 554 M Jet Black, матові

Матово чорний колір спортивних кованих дисків 18" M Performance зі спицями V-подібної форми 554 M підсилює враження, вироблене вражаючим зовнішнім виглядом автомобіля. Літня комплектація TPMS, у коліс розміром 8 J x 18 розмір шин – 225/40 R 18 92Y XL.

Легкосплавні диски 18", Y-подібна спиця, 711 М, Ferric Grey.

Легкосплавні диски 18", Y-подібна спиця, 711 М, Ferric Grey.

Для високоякісних 18-дюймових легкосплавних дисків 711 M з Y-подібною спицею, сумісних з ланцюгами проти ковзання, обраний колір Ferric Grey. Ексклюзивні колеса підсилюють враження спортивності, яка виходить від зовнішнього вигляду автомобіля. Зимова комплектація TPMS, розмір колеса 6,5 J x 18 при розмірі шини 205/55 R 18 96H XL.

Кріплення для дошки для серфінгу на даху.

Кріплення для дошки для серфінгу на даху.

Тримач дозволяє надійно закріпити дошку для серфінгу та щоглу на будь-який з систем багажника на даху BMW. Інноваційна система кріплення забезпечила особливу простоту експлуатації тримача.

Світлодіодні дверні проектори.

Світлодіодні дверні проектори.

При відкритті дверей здійснюється автоматична активація інноваційних дверних проекторів BMW зі світлодіодним підсвічуванням. Щоб проектувати зображення на землю поруч з автомобілем, використовуються змінні слайди. Обирайте кілька мотивів, які відповідають індивідуальним вподобанням, для оптимального освітлення вхідної зони.

BMW SERVICES.

Довірте турботу про Ваш BMW професіоналам.

BMW Service Inclusive.

BMW Service Inclusive.

Не перевантажуйте себе турботами, зосередьтеся на найважливішому – задоволенні від водіння. Довіртеся BMW Service Inclusive. Одноразовий платіж дозволить користуватися всіма включеними послугами та завданнями з обслуговування протягом обраного періоду.

Apple CarPlay®.

Apple CarPlay®.

Ваш автомобіль BMW відкриває доступ до звичного використання функцій Вашого iPhone. З Apple CarPlay® Вам відкриті: віддалений доступ до телефонії, додатки iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify і Apple Music. Підтримку голосового помічника Apple, Siri можна отримати, скориставшись голосовою кнопкою на кермі.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у поєднанні): 7,6-7,5
Викиди СО2 в г/км (у поєднанні): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄР) № 715/2007 у редакції, яка діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄР та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Детальніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.