Огляд

THE M4

THE M4

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 4 СЕРІЇ COUPE

  • Бензин
Двигун

Зустрічайте BMW M4 Competition Coupe!

BMW 4 серії Coupe – прекрасна комбінація харизматичності, стильного дизайну та незрівнянного спортивного характеру М. Одним із найяскравіших представників цієї лінійки визнано авто BMW M4 Competition Coupe, що демонструє дивовижну потужність у 510 к.с., вражаючий крутний момент становить 650 Нм. У цій машині є все, про що тільки можуть мріяти водії – витривалий мотор BMW M TwinPowerTurbo, коробка автомат на 8 ступенів, оснащена функцією Drivelogic, а також повноприводна система M xDrive* у поєднанні з активним диференціалом М і величезним набором додаткових переваг, навіяних автомобільним спортом. Із таким набором авто відрізняється дивовижною динамічністю, куди б Ви не поїхали – проста їзда містом або віражі на перегоновому треку.

BMW M4 Competition Coupe:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 9.6
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 221

ПЕРЕВАГИ BMW M4 COMPETITION COUPE

ДИНАМІЧНІСТЬ І ФІРМОВЕ ОФОРМЛЕННЯ.

Цей автомобіль за правом належить до найдинамічніших представників модельного ряду M BMW 4 серії Coupe. Він відмінно демонструє всю привабливість спортивного купе, оснащеного бензиновим рядним потужним мотором BMW M TwinPowerTurbo на 6 циліндрів. Машина має достатньо потужності для динамічної їзди – 510 к.с., крім того, вона оснащена великим набором опцій ходової частини та приводу, запозичених із автоспорту. Ваше нове BMW гарантує видатну динамічність у будь-яких умовах їзди. Це гарантує система повного приводу M xDrive* із активним диференціалом М. Дивовижна міць і динамічність прихована не тільки під капотом, весь зовнішній вигляд кричить про дивовижний атлетичний характер авто – бічні та задні частини моделі в комбінації з брендовими складовими салону та екстер'єру оздоблення М Carbon.
ПЕРЕВАГИ BMW M4 COMPETITION COUPE
Двигун.

Двигун.

Авто оснащене бензиновим рядним 6-циліндровим мотором, якому властива дивовижна чутливість і особливе «мурчання», як у всієї лінійки М. Пара турбонагрівачів, де у кожного свій «равлик», забезпечує вражаючу динамічність. Крім того, вони оснащені системою безступеневого коригування клапанного ходу та фаз газорозподілу, а також механізмом прямого впорскування високої точності.

Коробка автомат.

Коробка автомат.

АКПП М Steptronic на 8 ступенів оснащена декількома режимами: для максимального комфорту, вражаючої динамічності, економічної витрати або розміреної їзди. Перемикання режимів може відбуватися автоматично або з використанням важеля селектора чи підкермових пелюсток. Опція Drivelogic дозволяє обирати відповідний режим автоперемикання швидкостей із 3 варіантів.

Система повного приводу М xDrive*.

Система повного приводу М xDrive*.

Ця технологія має активний диференціал М, за рахунок якого забезпечується відмінна курсова стійкість і чудова динаміка в будь-яких умовах. За рахунок унікальної системи М у цьому авто вдалося втілити відмінну комбінацію маневреності, характерної для задньоприводних автомобілів, і стійкості, як у повноприводних. Водій може на свій розсуд увімкнути 4WD або 4WD Sport, також він може вимкнути DSC, активувавши 2WD.

Гальмівна система М.

Гальмівна система М.

Представлена серія автомобілів оснащена карбоно-керамічною гальмівною системою. З її допомогою зменшилась вага машини, що сприятливо позначилося на показниках маневреності, розгону та динамічності. Супорти в золотистому матовому відтінку з логотипом «М» і карбоно-керамічні диски роблять цю систему впізнаваною з тисячі. Використовуваний матеріал може спровокувати шуми під час гальмування, наприклад, якщо на гальмівну систему покладалося тривале низьке навантаження або машина стояла, а потім виїхала в сиру погоду. Прибрати шуми можна просушуванням дисків за рахунок гальмування при сирій погоді, також це вдасться зробити за допомогою декількох сильних натискань на гальмо після тривалого низького навантаження. Якщо волога або сіль з дорожнього покриття потрапить на елементи системи, то ефективність гальм може знизитися до рівня звичайних. Щоб компенсувати зменшення потужності, достатньо просто сильніше тиснути на педаль. Наявність конструктивних шумів не впливає на високий рівень безпеки й ефективності гальмівної системи.

Вихлопна система М Sport.

Вихлопна система М Sport.

Саме вона утворює динамічне звучання, яке може змінюватися керівним клапаном, вбудованим у систему випуску. Комфортний режим їзди передбачає більш тихий звук, у той час як режими їзди SPORT або SPORT+, які можна включити кнопкою SETUP, передбачають більш інтенсивний звук мотора.

КОКПІТ, ВІРТУАЛЬНІ СЕРВІСИ, ОПЦІЇ ПІДТРИМКИ ТА БАГАТО ІНШОГО

НАБІР УСІХ НЕОБХІДНИХ АГРЕГАТІВ ДЛЯ ВОДІЯ В M BMW 4 СЕРІЇ COUPE.

Найвищий рівень безпеки, комфорт і незрівнянні відчуття М: авто M BMW 4 серії Coupe забезпечує всебічну водійську підтримку в будь-якій ситуації за рахунок великого набору інноваційних технологій. Стильна приладова панель М* у поєднанні зі спеціальним проекційним екраном М* із індикацією М* гарантує чудове зорове відображення всієї необхідної інформації. Індивідуальні налаштування M Setup*, червона кнопка Start/Stop* і центральна консоль із кнопками М MODE* і SETUP* – додатковий внесок у створення перегонового образу. Якщо виникли проблеми з паркуванням або їздою, то завжди можна запитати допомогу у водійських сервісах. Інтелектуальний особистий водійський асистент BMW Intelligent Personal Assistant дозволяє спілкуватися з Вашим автомобілем. Також інноваційні системи доповнені різноманітними способами зв'язку та іншими сервісами, що дозволяють зв'язатися з усім світом, зробивши кожну поїздку набагато комфортнішою.

*Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

КОКПІТ, ВІРТУАЛЬНІ СЕРВІСИ, ОПЦІЇ ПІДТРИМКИ ТА БАГАТО ІНШОГО
Відображення всієї важливої інформації.

Відображення всієї важливої інформації.

Приладова панель М* забезпечує високоточне відображення інформації в режимі SPORT і TRACK. У результаті в будь-якій ситуації можна відстежувати всі параметри автомобіля – тиск у шинах, температуру. Щоб змінити інформацію, потрібно скористатися кнопкою М MODE, яка знаходиться на центральній консолі.

*Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Система BMW кокпіт.

Система BMW кокпіт.

Навігація та ця опція представлені у вигляді сенсорного екрану відмінної роздільної здатності, його розмір становить 10,25 дюйма, діагональ повністю цифрового приладового екрану становить 12,3 дюйма. Також за допомогою сенсорного контролера iDrive можна додатково взаємодіяти з ОС BMW 7.

Особливості меню М Setup.

Особливості меню М Setup.

З його допомогою вдасться налаштувати під себе різноманітні показники динаміки їзди – властивості мотора, керма та трансмісії, амортизацію, роботу системи DSC, а також повноприводної системи M xDrive*.

*Меню M Setup пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Вбудовані гальма М.

Вбудовані гальма М.

Вага вбудованої системи гальм M BMW M4 Competition Coupe знижена на 2 кг, у поєднанні з цим гальмівний механізм забезпечує відмінне вповільнення. Водій може в будь-який час змінити персональні параметри в залежності від ситуації, забезпечуючи оптимальні динамічні та комфортні властивості роботи гальмівної системи. В результаті зміни параметрів змінюється відгук педалі гальма. Якщо однакового натиснути на педаль на невеликій швидкості руху у ввімкненому режимі SPORT, авто гальмує більш інтенсивно, але якщо будете рухатися досить швидко, то у функціонуванні педалі в обох режимах майже не буде відмінностей. 

Особливості проекційного дисплею BMW.

Особливості проекційного дисплею BMW.

На цьому екрані показується інформація щодо їзди безпосередньо перед водієм. За рахунок кнопки можна ввімкнути особливий режим М на дисплеї, який буде показувати поточну передачу, число обертів мотора, крім того є індикатор, що демонструє ввімкнення передачі та підказки навігації.

*Спеціальні функції M пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Панель керування на центральній консолі.

Панель керування на центральній консолі.

На центральній консолі розташовується панель керування, під кнопкою Start/Stop знаходиться клавіша М MODE*, що дозволяє змінити індикацію на дисплеї. Якщо хочете змінити налаштування автомобіля, то потрібно використовувати кнопку SETUP*. Якщо на неї натиснути, перед водієм відкривається додаткове меню, де можна встановити персональні характеристики динаміки їзди. Решта кнопок потрібні для активації або вимкнення певних сервісів водійської допомоги.

*Кнопки M MODE і SETUP пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Червона кнопка Start/Stop.

Червона кнопка Start/Stop.

Саме з цієї кнопки можна запустити двигун, не використовуючи для цього ключ після відчинення дверей. Повторним натисканням можна заглушити автомобіль. Система самостійно ідентифікує ключ авто – не потрібно прокручувати його в замку і взагалі діставати з кишені.

*Червона кнопка Start/Stop пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL*

BMW M4 Competition Coupe – це дивовижна комбінація харизми, бездоганної естетичності та чудової динамічності. Ваше надпотужне спортивне купе може стати дійсно ексклюзивним екземпляром, якщо доповнити його опціями оснащення від ательє BMW Individual. Ви можете обрати потрібне ЛФП автомобіля BMW Individual із естетичним металіком – наприклад, Ваш автомобіль може бути оформлений у кольорі «Синій Танзаніт», «Сірий Оксид», «Червоний Авантюрин» або «Сірий Дравіт». Крім того, Ви можете підібрати таке ж витончене та стильне матове ЛФП з металіком – це можуть бути колірні варіації у фірмовому «морозному» відтінку: синій портімау, помаранчевий металік, темно-сірий, білий діамант або чорний. Додаткову спортивну атмосферу задають сидіння M Sport, оббиті ніжною і тонкою шкірою Merino. Ви можете підібрати потрібну для себе оббивку салону – повноцінне шкіряне оздоблення Merino, доповнене перфорацією в деяких місцях у відтінках "Слонової Кістки", "Червоного Фіона"/"Чорного" і "Тартуфо", "Синьому Фіорді"/ "Чорному". Розставити витончені акценти у Вашому стильному салоні допоможуть декоративні планки високої якості BMW Individual. Наприклад, це можуть бути планки у відтінку «Алюміній із сітчастим малюнком» з додатковими вставками в колірному оформленні «Перловий Хром», планки в чорному відтінку «Дерево Fineline» із яскравою фактурою та сріблястими доповненнями. 
* В якості ілюстрацій у довідкових цілях представлені зображення BMW M3 Competition.

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE

КОМПЛЕКТ ДОДАТКОВИХ СПОРТИВНИХ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ВАШОГО BMW.

Зовнішній вигляд BMW M4 Competition Coupe моментально притягує погляди за рахунок своєї дивовижної харизми й атлетичного оформлення. За допомогою набору високоякісних аксесуарів BMW M Performance можна акцентувати увагу на перегоновому характері Вашої машини та додати їй незрівнянного спортивного характеру.
АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE
Передній спліттер M Performance із карбону.

Передній спліттер M Performance із карбону.

Помітна деталь: передній спліттер, у виробництві якого використовувався карбон. За допомогою цього акценту вдається підкреслити мужність Вашої машини. Дивовижний спортивний дизайн для кожного, хто не терпить слабкостей.

Якісні ковані диски Cross-spoke 1000 M FrozenGold Bronze із діаметром 20"/21".

Якісні ковані диски Cross-spoke 1000 M FrozenGold Bronze із діаметром 20"/21".

Ці колісні диски виконані в дивовижному бронзово-золотистому колірному оформленні.

Вихлопна титанова система M Performance.

Вихлопна титанова система M Performance.

Почуйте цю міць: вихлопна система видає незрівнянний потужний спортивний звук. Під час виготовлення глушника та потужного випускного тракту було застосовано титан, поширений в автомобільному спорті.

Задній спойлер М Performance із якісного карбону.

Задній спойлер М Performance із якісного карбону.

Рухайтеся проти течії. Задній спойлер виконаний із преміального карбону, він відрізняється обтічною формою. Представлений елемент додає задній частині кузова авто впізнаваного спортивного дизайну. Вдосконалена аеродинаміка забезпечує чудову спортивну їзду. Динаміка в неперевершеній інтерпретації.

Ковані колісні диски Y-spoke 963 M у відтінку Frozen Gunmetal Grey із діаметром 19"/20".

Ковані колісні диски Y-spoke 963 M у відтінку Frozen Gunmetal Grey із діаметром 19"/20".

Ці колісні диски виконані в темному сірому кольорі з яскравими акцентами у вигляді брендового логотипу "М" і емблемою "M Performance", зробленою за допомогою фрезерування.

Карбонові вінглети М Performance.

Карбонові вінглети М Performance.

Дивовижний дизайн задньої частини за рахунок вінглетів, які надають автомобілю додаткової масивності, при цьому висуваючи на перше місце дивовижний спортивний вигляд. Ці елементи зроблені з карбону високої якості. Представлені додаткові деталі відмінно поєднуються з зовнішнім виглядом автомобіля та іншими карбоновими виробами.

Карбонові повітроводи Air Breather М Performance.

Карбонові повітроводи Air Breather М Performance.

Атлетичність уже з першого погляду, унікальність – із другого. У виробництві представлених повітроводів було застосовано карбон преміум-класу. Саме вони утворюють стильні візуальні акценти з боків автомобіля.

Витрата палива та викиди CO2

Показники витрати палива та рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках стосуються автомобілів із автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини – на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна та додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) у кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля у стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може призвести до збільшення вказаного значення.