BMW M5 2020 року

THE M5

THE M5

НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW М 5 СЕРІЇ: УСІ КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW M5 Competition, BMW M5 та BMW M550i xDrive Седан.

Для трьох яскравих представників серії характерні фірмова, підкреслено атлетична, спортивність і особлива елегантність. Така, яка вирізняє чудові седани преміального сегменту.

BMW M5 Competition втілює уявлення про еталонну динаміку. У нього найпотужніший силовий агрегат – 460 кВт (625 к.с.), підвіска, налаштована під участь у перегонах. Вони доповнені повним приводом. У зовнішньому вигляді домінують елементи, пофарбовані в чорний глянець.

На BMW M5 ви можете брати участь у перегонах, демонструючи видатну динамічність і вражаючу стійкість (це заслуга повнопривідної M xDrive). І комфортно почувати себе під час тривалих поїздок, підвіска подбає про це, так само, як і про спортивні відчуття. Автомобіль поєднує видатну маневреність із вражаючою потужністю, забезпеченою 600-сильним силовим агрегатом (8 циліндрів, 441 кВт – це сила!).

M550i xDrive, який оснастили двигуном на 390 кВт (530 к.с.), вражає особливою економічністю, яка чудово гармонує з настільки звичними для седанів BMW властивостями як спортивність і комфортабельність.

BMW M5 Competition:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 10,6
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 243

BMW M5:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 10,6
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 243

BMW M550i xDrive:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 10,7
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 246

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ BMW M5 COMPETITION І BMW M5.

Клацніть, щоб дізнатися більше про неперевершену потужність і ексклюзивний спортивний дизайн.

ВРАЖАЮЧИЙ ДВИГУН M ПОТУЖНІСТЮ 625 К.С.

ВРАЖАЮЧИЙ ДВИГУН M ПОТУЖНІСТЮ 625 К.С.

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА І КЕРОВАНІСТЬ.

ЗАХОПЛЮЮЧА ДИНАМІКА І КЕРОВАНІСТЬ.

АТЛЕТИЧНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

АТЛЕТИЧНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

ВИСОКОКЛАСНИЙ САЛОН.

ВИСОКОКЛАСНИЙ САЛОН.

Екстер’єр нового BMW M5 відображає потужність, ретельно вивірену аеродинаміку, легкість і елегантність. Впевненість у собі та вражаючі характеристики цього автомобіля помітні з будь-якого ракурсу.
Маркус Сіринг, шеф-дизайнер BMW M

625 К.С.

Двигунів BMW M GmbH більшої потужності на серійні машини не ставлять. У бензинового BMW M TwinPower Turbo: 8 циліндрів, 4,4 літра об’єму, 460 кВт (625 к.с.) потужності. Потужність – не єдина видатна гідність цього феноменального двигуна. Він із вражаючою швидкістю та чуйністю відкликається, хоча колінвал обертається ще на низьких оборотах. Тішить і лінійний набір потужності, і приголомшлива стабільність високого крутного моменту (750 Нм). Силовий агрегат однаково чудовий і при крейсерському просуванні за містом, і при виході на перегонову трасу. Він невимушено розганяє автомобіль до 100 км/год протягом 3,3 с, до 200 – за 10,8. Досягненню таких чудових показників сприяло зниження маси двигуна, а також встановлення системи безпосереднього впорскування, форсунок високого тиску, пари турбонагнітачів TwinScroll, які виявляють приголомшливу ефективність рівного за довжиною випускного колектора.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M550i xDRIVE СЕДАН.

Драйв, динаміка та дизайн BMW M550i xDrive Седан.

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW M TWINPOWER TURBO.

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW M TWINPOWER TURBO.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M PROFESSIONAL.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M PROFESSIONAL.

АТЛЕТИЧНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

АТЛЕТИЧНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЛОНУ.

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЛОНУ.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW M5 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M5:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M550i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 246

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

✅ Офіційний дилер BMW ✅ АВТ Баварія-Дніпропетровськ
✅ BMW M5 в наявності ✅ Тест-драйв BMW M5
✅ Прайс-лист на BMW M5 2020 ✅ Вигідні умови кредитування та лізингу
✅ Вигідна ціна ✅ Сервісне обслуговування та гарантія