Моделі та обладнання BMW M5

THE M5

THE M5

АВТОМОБІЛІ BMW М 5 СЕРІЇ: МОДЕЛІ ТА ОСНАЩЕННЯ

Познайомтеся з оснащенням та інноваційними технологіями BMW M5 Competition, BMW M5 і BMW M550i xDrive.

Атлетичність, маневреність, динаміка, спортивний характер автомобілів стають ще виразнішими завдяки чудовому дизайну. Він сучасний і зберігає традиційні риси, впізнаваність.

Ви знайдете тут відомості про кожну модель, її обладнання, особливі риси дизайну М. Дізнаєтеся застосування яких технологій, випробуваних в автомобільному спорті, дозволило двигунам М досягти такої потужності та динаміки. Щоб поїздки завжди проходили з дотриманням безпеки та комфортно, автомобілі насичені досягненнями сучасних технологій – цифровими сервісами, інтелектуальними системами, покликаними допомогти водієві.

АВТОМОБІЛІ BMW M5 СЕДАН У ПОРІВНЯННІ.

Огляд спортивних відомостей: силовий агрегат, підвіска та продуктивність.

BMW M5 Competition.

Максимальні динамічні характеристики та ексклюзивний дизайн, характерний для M, як зовні, так і всередині.

 • Потужний 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 625 к.с.
 • M xDrive з активним диференціалом M і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з функцією Drivelogic
 • Ексклюзивні особливості дизайну та комплектації M
 • 460 кВт (625 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,3 сек.
BMW M5 Competition.

BMW M5.

Типові для M динамічні характеристики та спортивний комфорт найвищого рівня.

 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.
 • M xDrive з диференціалом Active M
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic
 • 441 кВт (600 к. С.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,4 сек
BMW M5.

BMW M550i xDrive Седан.

Ідеальна комбінація спортивності, комфорту та зручності для щоденного використання.

 • 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport
 • BMW xDrive
 • 390 кВт (530 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,8 сек.
BMW M550i xDrive Седан.
 • BMW M5 Competition.
 • BMW M5.
 • BMW M550i xDrive Седан.

BMW M5 COMPETITION І BMW M5: ПОТУЖНІСТЬ І ДИНАМІКА.

Технології, що прийшли зі світу автоспорту.

Щоб моделі BMW M5 Competition і BMW M5 стали настільки динамічними і маневреними, знадобилося застосувати технології, які раніше використовувалися тільки в двигунах і системах підвіски спортивних автомобілів. Тепер моделі М завжди виявляють особливу точність і динамічність: коли ви вирішили поліпшити свої досягнення на перегоновій трасі або покататися по серпантину заміських путівок, або вирушити на зустріч із діловим партнером.
BMW M5 COMPETITION І BMW M5: ПОТУЖНІСТЬ І ДИНАМІКА.
8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

При потужності в 460 кВт (625 к.с.) і досягненні крутного моменту в 750 Нм силовий агрегат витратить на розгін зі старту до 100 км/год всього 3,3 секунди. Ця гідність підкріплюється також здібностями: швидко розвивати потужність, хоча ще й не набрані високі обороти, чуйно відкликатися і постійно підтримувати на належному рівні крутний момент. Все це стало можливим, коли бензиновий двигун об’ємом в 4,4 літра отримав: систему, яка забезпечує високоточне впорскування, пару турбонагнітачів TwinScroll, систему Valvetronic, що регулює хід клапанів.

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive.

Встановили повний привід і активний диференціал М: тепер хоч на перегоновій трасі, хоч у щоденних поїздках ви завжди можете очікувати від свого автомобіля дуже гарної динаміки. Він впевнено тримається на дорозі за рахунок надійного зчеплення з її поверхнею. Приємна особливість технології М – ваш автомобіль маневрує так само легко, як задньопривідний, а управляється з точністю, характерною для повнопривідних моделей. Обирайте кращий режим руху: 4WD, 4WD Sport або 2WD (для цього відключається DSC).

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic із технологією Drivelogic.

8-ступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic із технологією Drivelogic.

Передачі перемикаються моментально, затримка абсолютно не відчувається. Ви можете обирати автоматичний або ручний режим, користуватися важелем селектора або підкермовими пелюстками. Доступно кілька алгоритмів, можна віддати перевагу економічному переключенню або динамічному, щоб отримувати задоволення від водіння в стилі, максимально наближеному до спортивного.

Кнопка M MODE.

Кнопка M MODE.

Користуєтеся системами допомоги водієві, відрегулюйте, яким повинен бути рівень їх участі в управлінні машиною. Налаштування виконуються за допомогою кнопки M MOD, поміщеної на центральну консоль. Обирайте між трьома режимами: ROAD дозволяє брати участь всім асистентам у повному обсязі, SPORT – обмежує їх втручання наданням попереджень водієві, при переході до TRACK, щоб проїхатися перегоновою трасою, передбачається повне відключення інтелектуальних систем допомоги. Коли ви переходите до певного режиму, інформаційні дисплеї будуть відображати параметри, які властиві саме йому.

M Setup.

M Setup.

Застосовується для налаштування параметрів під певну динаміку руху. За допомогою M Setup ви виконуєте під власні уподобання налаштування параметрів силового агрегату, підлаштовуєте трансмісію, кермове управління, амортизатори. Визначаєте рівень участі в управлінні, дозволеного системі DSC (здійснює динамічний контроль стійкості), встановлюєте, як повнопривідна система M xDrive повинна розподіляти крутний момент.

Сервотронік M.

Сервотронік M.

Положення на дорозі часто змінюється, але рівень зусилля, яке прикладається до кермового колеса, завжди оптимальний. Сервотронік підлаштовує його, враховуючи швидкість руху. Це забезпечує виняткову точність і чуйність кермового управління, на якій би швидкості ви не вели машину. Моделі М користуються системою зі спеціальними налаштуваннями. Ви тільки натискаєте клавішу для переходу від одного режиму роботи до іншого.

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M.

Світ автоспорту дарує ще одну з апробованих технологій. Карбоно-керамічним гальмам М не загрожує корозія, вони мало схильні до зносу, легко справляються з високими термічними навантаженнями. Полегшена конструкція сприяє тому, що автомобіль знаходить додаткову динаміку та маневреність. Відмінна ознака системи – логотип «М» на золотисто-матових супортах.

Не потрібно проявляти надмірного занепокоєння, якщо при гальмуванні виникають шуми. Цей наслідок особливостей використовуваних матеріалів проявляється, якщо конструкція тривалий час не відчувала сильного навантаження або автомобіль вирушив в дорогу зі стоянки при дощовій погоді. Для усунення конструктивно обумовлених шумів: при сирій погоді – просушують гальмівні диски, виконуючи гальмування, а після тривалих низьких навантажень – кілька разів з силою натискають педаль гальм. Поява функціональних шумів не є свідченням того, що гальмівна система стала менш надійною та безпечною, знизила працездатність.

Ефективність високопродуктивної системи знизиться до рівня звичайної, якщо допустити, що на її механізми потраплять волога, солі, розкидані на дорогах.

Щоб компенсувати втрати в продуктивності, досить сильніше звичного тиснути на педаль гальм.

Випускна система М Sport.

Випускна система М Sport.

Випускна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого до системи випуску. У режимах SPORT і SPORT+, що активуються за допомогою кнопок вибору режимів руху, використовується інтенсивніший звук двигуна, в той час як у режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає спокійнішим.

ДИЗАЙН BMW M5 COMPETITION.

Зовнішній вигляд і інтер’єр BMW M5 Competition.

Динамічність випромінюється кожним елементом, оновлений BMW M5 Competition підкреслює, як важливі для нього спортивні гени. Автомобіль отримав оновлені: подвійну решітку радіатора, фари, передній бампер, змінив дизайн. Щоб ще сильніше проявити характер, просочений високою динамікою, використовували оздоблення в чорному глянцевому кольорі для: повітропроводів М, дзеркал заднього виду, заднього спойлера М. При огляді задньої частини автомобіля виникає стійке відчуття дивовижної потужності. Заднім ліхтарям надали нового дизайну, оновили задній бампер, ефектно виділили чорні хромовані патрубки випускної системи. У салоні увага відразу приковується до елементів, властивим М: шкіряному кермовому колесу, яке відтіняється червоними підкермовими пелюстками, приладовій панелі, багатофункціональним сидінням. Кокпіт чітко зорієнтований на водія, як в спортивному боліді.
ДИЗАЙН BMW M5 COMPETITION.
Подвійна решітка радіатора M.

Подвійна решітка радіатора M.

Головний акцент в передній частині, що надає автомобілю впізнаваності, неповторної ефективності вигляду, буквально врізається в пам’ять. Для односкладової рамки подвійної решітки, тривимірних здвоєних ламел і емблеми обране забарвлення в чорний глянець.

Бічні повітроводи M.

Бічні повітроводи M.

За рахунок нанесення на бічні повітропроводи логотипу моделі вони стали виглядати ще ефективніше. Тривимірність дизайну допомогла зробити акцент на спортивність виразнішим, продемонструвати, наскільки органічним може бути в автомобілях М зв’язок між динамікою, досягнутою завдяки технологічній першості, і стильним дизайном.

Зовнішні дзеркала M.

Зовнішні дзеркала M.

За допомогою цих особливих дзеркал заднього виду, що постають в благородному чорному глянці, автомобіль знаходить виразно підкреслену спортивність.

Задній спойдер M.

Задній спойдер M.

Істотне зниження підйомної сили – чисто технічне досягнення. Автомобіль при цьому став виглядати атлетичніше. Задній спойлер кольору чорного глянцю грає важливу роль, коли автомобіль набирає чималу швидкість. Створена ним притискна сила сприяє більшій надійності зчеплення задніх коліс із дорожнім покриттям, що проявляється в курсовій стійкості, яка підвищилася.

Здвоєні випускні патрубки M.

Здвоєні випускні патрубки M.

Справляють чудовому візуальному враженню, а басовите звучання служить нагадуванням про характер, в якому спортивність закладена на генетичному рівні.

Задній бампер кольору «Глянцевий Чорний»

Задній бампер кольору «Глянцевий Чорний»

Чорний глянець заднього бампера – колірне підкреслення неприборканої спортивності та яскравої індивідуальності чудового автомобіля.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M5.

Він по-сучасному елегантний, з підкреслено спортивним стильним виглядом. Відчуття виразної динамічності створюється за рахунок дивовижного поєднання точності ліній, пропорційності та домінуючої потужності. Для кращого візуального сприйняття для акцентних елементів екстер’єру (подвійної радіаторної решітки М, повітропроводів М, логотипу, оздоблення патрубків) застосували хромування. 

Формуванню незабутнього образу сприяє також використання двоколірних легкосплавних дисків М, глянцевих супортів в червоному і чорному кольорі в складових гальмах М.

Дух сучасності та автомобільного спорту панує і в салоні. Він просторий, як і належить для автомобіля бізнес-класу. Заява про приналежність до преміального сегменту візуалізується безпосередньо від порогів дверей. На них підсвічуються накладки, що несуть гордий логотип «М5». Характерна для автоспорту орієнтованість кокпіту на водія підкреслюється використанням властивих стилю М елементів: шкіряного кермового колеса, ергономічних сидінь M Sport, приладової панелі, контрольного дисплея, декоративних планок «Алюміній Carbon Structure». Кожна деталь в салоні підібрана таким чином, щоб максимально засвідчити характерну атмосферу підкресленої спортивності.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M5.

Надайте вашому спортивному седану, динамічному і неймовірно елегантному, справжньому сучасному автомобілю бізнес-класу, унікальних рис вашої індивідуальності. Використовуйте для цього високотехнологічні опції, надані програмою BMW Individual. У колекції лакофарбових покриттів, що створюють ефект «металік», можна обирати між «Червоним Авантюрином» і «Морозним Гранітом», «Сірим Алвітом» і «Синім Танзанітом».

Атмосфера розкоші та спортивності в салоні задається сидіннями M Sport, для оббивки яких взята вишукана шкіра Merino. Оздоблення цією найтоншою та найм’якішою шкірою можна виконати у варіантах «Білого диму/Чорного» або «Тартуфо/Чорного».

Встановлення декоративних планок може бути виконане в кольорах «Білого Горіха», «Глянцевої Коричневої Сливи», «Чорного Рояльного Лаку». Світло-коричневі декоративні планки чудово поєднуються з оббивкою стелі. Для неї використовували алькантару в кольорі «Антрацит», щоб цією ефектною рисою завершити формування розкішного вигляду елегантного салону, пройнятого підкреслено спортивною атмосферою.

ДИЗАЙН І ДИНАМІКА РУХУ BMW M550I XDRIVE СЕДАН.

Познайомтеся з варіантами дизайну, характеристиками двигуна та ходової частини BMW M550i xDrive Седан.

Дивовижне поєднання: непокірний характер спортсмена і прагнення зберегти комфорт, що підкреслюється, незалежно від того як змінюється ситуація. Встановіть опціональну адаптивну підвіску М, щоб домогтися більшого від могутнього V8 BMW M TwinPower Turbo. Ви будете розпоряджатися потужністю в 390 кВт (530 к.с.) і гарантовано продемонструєте приголомшливу динаміку руху, зберігаючи при цьому курсову стійкість на відповідному рівні. Розставляйте виразні акценти, застосовуючи до елементів дизайну в екстер’єрі фірмовий колір «Сірий Церій». Вигляд вашого автомобіля знайде просто видатну спортивність при виборі вражаючих елементів, на кшталт аеродинамічного пакету М, гальм M Sport, які виділяються завдяки супортам червоного кольору, багатофункціональних сидінь М, що призначаються водієві та передньому пасажиру.
ДИЗАЙН І ДИНАМІКА РУХУ BMW M550I XDRIVE СЕДАН.
8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Переваги силового агрегату, здатного розвинути потужність до 390 кВт (530 к.с.) і довести значення крутного моменту до 750 Нм забезпечені за рахунок застосування двох турбонагнітачів. Їх помістили в проміжку, який утворили ряди циліндрів. А також високоефективних систем, які відповідають за управління клапанами (Valvetronic) і високу точність безпосереднього впорскування.

Адаптивна підвіска M Professional.

Адаптивна підвіска M Professional.

Застосована технологія, яку успішно використовують в підвісці М Sport. Досягнення видатної динаміки руху, що поєднується з оптимальною курсовою стійкістю, забезпечено системним контролем кренів і інтегральним активним кермовим управлінням.

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет M.

Досягнуто виграшу в аеродинамічності, а зовнішній вигляд автомобіля став атлетичнішим. Комплектація пакету складається з переднього бампера, що отримав збільшені повітрозабірники, бічних облицювань порогів, заднього бампера з дифузором, хромованих випускних патрубків, які помістили з обох сторін кузова. 

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport.

Гальма запам’ятовуються завдяки ефектним темно-синім багатопоршневим супортам і логотипу «M». Реалізувати приголомшливий потенціал динаміки в повній мірі неможливо без ефективної гальмівної системи. M Sport дозволяє віддати перевагу спортивній манері водіння, впевнено виконувати гальмування на вологих дорожніх поверхнях.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Виконуйте перестроювання, пришвидшуйтеся, виходячи з повороту, проходьте повороти на швидкості, їздіть дорогами, де укладено різне покриття – завжди надається можливість оцінити роботу диференціала M Sport. Колеса надійно зчіплюються з дорожньою поверхнею, автомобіль стійко тримається на курсі. Щоб тяга стала кращою, електронне управління диференціала зменшить різницю в швидкості, з якою обертаються задні колеса.

АВТОМОБІЛІ BMW М5 СЕРІЇ: МЕРЕЖЕВА ІНТЕГРАЦІЯ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

Інноваційні технології та системи допомоги водієві для максимального комфорту та безпеки.

У довгій поїздці зручно використовувати тлумачного помічника, який буде зачитувати повідомлення, що надійшли на e-mail, і великий екран із сенсорним управлінням, що відкриває доступ до мультимедійних розваг і офісних функцій. Все це може надати вам BMW М 5 серії поряд із різноманітними системами допомоги водієві та корисними інноваційними функціями. Все для того, щоб кожна ваша поїздка проходила в комфортній обстановці та в безпеці. Познайомтеся з різним обладнанням, яке допоможе вам вирішити складні дорожні ситуації, забезпечить постійний зв’язок із навколишнім світом, управління мультимедійними розвагами та власним офісом.
АВТОМОБІЛІ BMW М5 СЕРІЇ: МЕРЕЖЕВА ІНТЕГРАЦІЯ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.
BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

До кокпіту включена система, оснащена двома дисплеями (велика діагональ – 12,3 дюйма, висока роздільна здатність): сенсорним контрольним і цифровим, його помістили на приладову панель. Ви також можете взяти під управління операційну систему BMW 7, використовуючи сенсорний контролер iDrive.

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфона.

Не потрібно відкладати смартфон у бік за неможливістю використовувати, якщо ви опинилися в салоні BMW. Діє підтримка Apple CarPlay® і Android Auto®, бездротове підключення. Інтегрували смартфон – зберегли доступ до звичних функцій, додатків, розширили функціональні можливості автомобіля.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Два алмазних високочастотних динаміки поширюють звук студійної якості по автомобільному салону. Розміщення виконано таким чином, щоб звук і візуальні ефекти, що посилюються 16 динаміками, підкреслили студійний рівень запису, однаково якісно передавалися для всіх, хто зайняв місця в автомобілі.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW M5 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M5:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M550i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 246

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.