Двигуни BMW TwinPower Turbo

НАШІ РУШІЙНІ СИЛИ -<br>ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЗАДОВОЛЕННЯ<br>ВІД КЕРУВАННЯ.

НАШІ РУШІЙНІ СИЛИ -
ЕФЕКТИВНІСТЬ І ЗАДОВОЛЕННЯ
ВІД КЕРУВАННЯ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Інноваційні бензинові та дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo - "серце" кожного BMW. У них використовуються найсучасніші системи упорскування палива, компоненти з повністю адаптивним керуванням і інноваційні технології турбонаддува.

simple_slider_slide
simple_slider_slide

ДВИГУНИ РОДИНИ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Будь то бензиновий або дизельний двигун з трьома, чотирма або шістьма циліндрами - технології BMW EfficientDynamics роблять тягу більш доступною, а самі двигуни - більш чуйними навіть на низьких оборотах. Одночасно з цим дані агрегати забезпечують дивно низький рівень витрати палива і шкідливих викидів. Підвищена економічність і оптимальна динаміка гарантують більше задоволення від водіння.

Бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo
Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo
ДВІ ДИСЦИПЛІНИ.<br>ОДИН ЧЕМПІОН.

ДВІ ДИСЦИПЛІНИ.
ОДИН ЧЕМПІОН.

Ще більш вражаюча динаміка
при більш низькій витраті палива:
6-циліндровий бензиновий двигун
TwinPower Turbo M.

BMW M4 Купе

Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км: 8,8 [8,3]
Викиди CO2 (в змішаному циклі), г / 100 км: 204 [194]

photo_in_container4288

НЕЙМОВІРНА ПОТУЖНІСТЬ. НЕЙМОВІРНА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун TwinPower Turbo Performance M поєднує в собі систему безпосереднього вприскування Common Rail і унікальний триступеневий турбонагнітач із змінною геометрією турбіни. Цей двигун відрізняється винятковою чуйністю, а також високим крутним моментом на низьких оборотах і в великому діапазоні оборотів.

BMW M550d xDrive:

витрата палива (у змішаному циклі), л / 100 км: 6,2
Викиди CO2 (в змішаному циклі), г / км

photo_in_container4290

ЗАВЖДИ НА ОДНУ ПЕРЕДАЧУ ВПЕРЕД.

Дозволяє ефективно управляти тягою, знижує витрату палива, підвищує відчуття спортивності і динаміки: 8-ступінчаста АКПП Steptronic.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

8-СТУПІНЧАСТА АКПП STEPTRONIC.

8-ступінчаста спортивна АКПП Steptronic дозволяє значно ефективніше перемикати передачі і забезпечує більший комфорт завдяки тим, що зближує передавальним числам і мінімальним перепадів частоти обертання. Завдяки цьому максимум комфорту забезпечується при надзвичайній динаміці і помітне зниження витрати палива. А функція Launch Control наділить ваш BMW вражаючими розгінними якостями. Головне при цьому - максимально ефективне прискорення. Натисніть кнопку DSC, переведіть важіль селектора в положення "S", натисніть на гальмо і за допомогою педалі акселератора активуйте кік-даун - тепер відпустіть педаль гальма і дізнайтеся, що таке справжня тяга!

video_slider_item

BMW Blue Performance.

Познайомтесь з одними з найбільш "чистих" дизельних двигунів в світі. Завдяки технології BMW BluePerformance рівень шкідливих викидів дизельного двигуна вдається знижувати і далі. На додаток до фільтром сажі і окислювальному каталітичного нейтралізатора накопичувальний каталітичний нейтралізатор NOx гарантує подальше зниження викидів оксидів азоту. При цьому дане рішення не робить ніякого впливу на процес згоряння палива, що дозволяє зберегти високу ефективність дизельного двигуна.

Дізнайтеся більше про BMW BluePerformance

У деяких моделях використовується ще більш ефективна форма зменшення вмісту оксидів азоту: каталітичний нейтралізатор SCR (SCR = селективний каталітичний нейтралізатор) з уприскуванням AdBlue. Уприскування рідкого речовини AdBlue® запускає хімічну реакцію, значно зменшує вміст оксидів азоту.

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИД CO2.

BMW i8:

  • витрата палива (у змішаному циклі), л / 100 км 2,1
  • виброси CO2 в змішаному циклі, г / км: 49
  • споживання електроенергії в змішаному циклі, кВтг / 100 км: 11,9.

Дані без дужок відносяться до базової моделі з трансмісією, що входить в базове оснащення; дані в дужках відносяться до моделей з опціональною трансмісією (див. "Додаткове обладнання").

Дані, що відносяться до витрат палива і викиду CO2 залежать від обраних коліс і шин.

Додаткову інформацію про офіційні дані по витраті палива і викиди CO2 нових автомобілів можна знайти в знайти в "Посібнику по витраті палива і викидів CO2 для нових автомобілів", що надається безкоштовно у всіх підприємствах роздрібної торгівлі та компанією DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth7

Spec Icon