Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Системи допомоги водієві для вашого BMW 2 серії Gran Tourer

Із задоволенням за кермом

ДОВІРТЕСЬ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи підтримки BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Gran Tourer.

Цілий ряд інформаційних технологій допомагає вам в самих різних ситуаціях, гарантуючи високий рівень комфорту і безпеки. І ви можете зосередитися на одній з найважливіших в житті речей — спокійному задоволенні від водіння.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний віртуальний дисплей BMW проектує всю актуальну інформацію на панель в поле зору водія, завдяки чому ніщо не відволікає його від дороги. На дисплей можуть бути виведені такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві.
Символи, що проектуються на висувну панель над комбінацією приладів, відображаються в повному кольорі, в результаті чого дорожні знаки виглядають реалістично. Легке тонування панелі збільшує контраст.
Яскравість регулюється автоматично залежно від освітлення, а також може встановлюватися вручну. Денний і нічний режими дисплея відрізняються дизайном. Крім того, водій може вибрати, яку інформацію відображати крім поточної швидкості і попереджень систем підтримки. У поляризованих сонячних окулярах дисплей видно гірше.

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT PLUS.

Система Driving Assistant Plus дає незаперечно більше безпеки і комфорту. Вона включає в себе застереження про наближення і розпізнаванні людей, пригальмовування в міському русі, попередження про вихід за межі смуги руху, асистент дальнього світла, інформацію про обмеження швидкості, круїз-контроль з функцією Stop and Go на основі відеокамери, а також асистент руху в пробці.

Асистент руху в пробці

Асистент руху в пробці знижує навантаження на водія при монотонному русі в потоці. У щільному транспортному потоці зі швидкістю до 60 км/год машина їде зі швидкістю потоку: більше ніякого стресу в пробках. Вона автоматично підтримує дистанцію до попереду автомобіля, що йде і регулює швидкість аж до повної зупинки, а також забезпечує активну підтримку рульового управління.

Система попередження про вихід за межі смуги руху

Система попередження про вихід за межі смуги руху змушує рульове колесо вібрувати при ненавмисної зміні смуги руху на швидкості понад 70 км/год.

Система застереження про наближенні і розпізнавання людей

У критичних ситуаціях система застереження про наближення і розпізнавання людей повідомляє водія в два етапи. Застереження про розпізнавання пішоходів працює на швидкості від 10 до 60 км/год і подає попередження в разі високого рівня загрози. Одночасно гальмівна система попередньо налаштовується на гостру реакцію. В екстреному випадку система гальмує самостійно, щоб зіткнення відбулося на меншій швидкості. Якщо автомобіль перед вами несподівано гальмує, система починає подавати все більш помітні попереджувальні сигнали аж до легкого гальмування.

Система регулювання швидкості руху з функцією Stop&Go

Система підтримки заданої швидкості з функцією Stop&Go на основі камери підтримує задану водієм швидкість в діапазоні до 140 км/год, а також відстань до автомобілів попереду. Якщо необхідно, вона може ініціювати гальмування до повної зупинки, автоматично починати рух, а також підтримувати мінімальну відстань до автомобіля, що їде попереду автомобіля в повільно рухається потоці транспорту.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PLUS ІЗ СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ IDRIVE.

Навігаційна система Plus з віртуальним дисплеєм BMW, об'єднує кілька корисних компонентів: навігаційну систему з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3-плеєр, подвійний тюнер RDS і приладову панель з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм з високою роздільною здатністю . Навігація до пункту призначення здійснюється за допомогою стрілки або карти, а також мовних команд. Управління навігаційною системою здійснюється інтуїтивно зрозумілим чином за допомогою сенсорного контролера iDrive з кнопками вибору меню, а також за допомогою восьми програмованих кнопок або через голосове управління (в залежності від комплектації транспортного засобу).
Навігаційна система Plus прокладає швидкі і прямі маршрути через безліч європейських країн, а в деяких випадках і за їх межами. Для раннього виявлення заторів і швидкого розрахунку альтернативних маршрутів, що дозволяють безпечно прибути в пункт призначення, використовується технологія TMC.

Сенсорний контролер iDrive

Сенсорний контролер iDrive, що входить в навігаційну систему Plus, дозволяє зручно управляти дисплеєм управління однією рукою. За допомогою інтегрованої в контролер сенсорної панелі ви можете легко вводити в систему різну інформацію, таку як місця призначення для навігаційної системи, використовуючи звичайний рукописний ввід.
Контролер можна обертати і натискати на ньому клавіші для доступу до безлічі функцій, зміни різних налаштувань і гортання списків. В основі взаємодії з контролером лежать тактильні відчуття, тому з ним так легко і зручно працювати. Це значно полегшує життя водієві, оскільки дозволяє практично не відволікатися від керування автомобілем. Всі функції, управління якими здійснюється за допомогою контролера, відображаються на дисплеї управління.