Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Технології BMW iPerformance в гібриді BMW 7 серії Седан

Із задоволенням за кермом
BMW 7 серії з технологією eDrive.

ТЕХНОЛОГІЯ,
ЩО НАДИХАЄ ВІДЧУТТЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 7 серії з технологією eDrive.

Запас ходу і потужність двигуна BMW TwinPower Turbo, поєднані з ефективністю електродвигуна: BMW 7 серії з технологією eDrive з програми BMW EfficientDynamics (BMW 740e, 740Le і 740Le xDrive) об'єднує в собі найкраще з двох світів. Як результат - значне зниження витрати палива і відповідне зниження рівня викидів при збереженні динамічних характеристик, що дозволяє ще повніше відчути комфорт і особливу атмосферу BMW 7 серії.
Моделі BMW eDrive 740e, 740Le і 740Le xDrive доступні з 2016 року. Наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Розкішний седан BMW з повноцінними динамічними якостями в будь-яких режимах руху, що демонструє при цьому мінімальні витрати палива. Завдяки комфорту і динаміці BMW 7 серії з приводом eDrive відповідає всім вашим очікуванням. Емблема eDrive на кормі автомобіля вказує на наявність електроприводу. Більш усього іншого цю модель відрізняє запас ходу на електротязі: автомобіль здатний подолати 40 кілометрів (37 кілометрів з повним приводом xDrive) з нульовими викидами і не витрачаючи паливо. Навіть в змішаному циклі викиди CO2 BMW 7 серії з системою eDrive складають всього 49 г / км (53 г / км з приводом xDrive). Високовольтна батарея встановлена під заднім сидінням, що дозволило зберегти достатній для розміщення великого багажу обсяг багажного відділення - 420 л. Спрямована в майбутнє концепція автомобіля по-справжньому унікальна.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР ВОДІННЯ.

Будучи гібридом, що підключається (plug-in hybrid), BMW 7 серії з приводом eDrive оснащений декількома режимами водіння, за допомогою яких водій може помітно впливати на реальний витрата палива. На практиці результат в першу чергу залежить від вибору режимів водіння, а в другу - від персонального стилю керування автомобілем. Коли батарея повністю заряджена, автомобіль може подолати 40 км (37 км з приводом xDrive) повністю на електротязі, після чого в справу вступить бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo, допомагаючи оптимізувати ефективність і запас ходу.

ТРАНСМІСІЯ.

Потужний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo та високоефективний електродвигун eDrive надають руху BMW 7 серії з технологією eDrive. Сукупна потужність системи досягає 240 кВт (326 л. С.), При цьому витрата палива в змішаному циклі становить 2,1 л / 100 км (2,3 л / 100 км з приводом xDrive) *. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive забезпечує оптимальне зчеплення з дорогою. Поєднання цих технологій BMW EfficientDynamics дозволило створити інноваційний і виключно економічний автомобіль, що володіє в той же час повноцінної динамікою і стабільністю в будь-яких дорожніх умовах.

* Показники витрати палива і викидів CO2 є попередніми і на даний момент не підтверджені. Показники залежать від розміру шин.

BMW TwinPower Turbo, 4-циліндровий бензиновий двигун

Інноваційний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння завдяки активній віддачі потужності і чудовою реакції на низьких оборотах, демонструючи при цьому відмінну економічність і низький рівень викидів.
4-циліндровий бензиновий двигун - відмінний приклад реалізації сучасних технологій. Для збільшення динаміки і зниження витрати палива BMW застосовує технологію TwinPower Turbo з повністю регульованим приводом клапанів Valvetronic і системою зміни фаз Double-VANOS, а також безпосереднє уприскування палива. Це дозволяє двигуну працювати при оптимальному співвідношенні потужності і економічності в усіх діапазонах навантажень, що, в свою чергу, допомагає економити паливо. Цей силовий агрегат входить в лінійку двигунів EfficientDynamics і розвиває 190 кВт (258 л. С.) Потужності і 400 Нм крутного моменту.

Електродвигун

Електродвигун з рідинним охолодженням, що входить до складу гібридного приводу plug-in hybrid, інтегрований в трансмісію автомобіля. Потужність двигуна становить 70 кВт (95 л. С.), Крутний момент - 250 Нм. З цим двигуном автомобіль може проїхати до 40 км (37 км з приводом xDrive *) повністю на електротязі, при цьому максимальна швидкість становить 120 км / ч.
Коли водій прибирає ногу з педалі акселератора, електродвигун переходить в режим генератора, що приводиться в рух колесами автомобіля і перетворює кінетичну енергію в електрику в ході процесу, відомого як рекуперація. Ще більшою мірою рекуперації можна домогтися при гальмуванні. При натисканні педалі гальма до певної межі автомобіль сповільнюється тільки за рахунок електродвигуна, який в цей час перетворює в електрику ще більше кінетичної енергії. Ця «безкоштовна» енергія може потім використовуватися для живлення електродвигуна або для живлення електрообладнання автомобіля. Така схема дозволяє знизити витрату палива і значно підвищує ефективність водіння.

* Наведені дані є попередніми і на даний момент не підтверджені. Дані наведені для 17- і 18-дюймових шин зі зниженим опором коченню.

Високовольтна батарея

Високовольтна батарея BMW 740e / Le безпечно розташована під заднім сидінням, не займаючи простір багажного відділення. Як результат - багажне відділення лише трохи менше, ніж у стандартної моделі (420 л).
Батарею можна зарядити за допомогою вхідного в комплект кабелю від звичайної домашньої розетки з напругою 230 В або на загальнодоступною зарядної станції. Під час поїздки електродвигун час від часу виступає в якості генератора, перетворюючи кінетичну енергію в електрику (рекуперація), запасається в батареї.
Завдяки літій-іонної технології високовольтна батарея з рідинним охолодженням відрізняється високою щільністю енергії і порівняно компактними розмірами. При ємності 9,2 кВт / ч батарея може миттєво віддати електродвигуна до 70 кВт (95 л. С.) Потужності. Повністю заряджена, батарея дозволяє BMW 740e / Le проїхати до 40 км * (37 км з приводом xDrive *) повністю на електротязі, при цьому максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 120 км / ч.

* Наведені дані є попередніми і на даний момент не підтверджені. Дані наведені для 17- і 18-дюймових шин зі зниженим опором коченню.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Інтелектуальне управління електроживленням - один з наріжних каменів концепції BMW eDrive. Система координує роботу всіх компонентів приводу з метою досягнення максимально можливої ​​ефективності при збереженні високої динаміки в русі. Інтелектуальне управління електроживленням оптимізує співвідношення потужності і економічності гібридного приводу, заздалегідь підбираючи найбільш підходящу схему роботи. Наприклад, система використовує дані навігаційної системи для аналізу маршруту і вибору ділянок дороги і дорожніх ситуацій, найбільш придатних для роботи електродвигуна або для підзарядки високовольтної батареї.
У ситуаціях, коли двигун внутрішнього згоряння буде мати менший коефіцієнт корисної дії (ККД), система включає підвищену передачу, забезпечуючи більш високий ККД. В цьому випадку двигун внутрішнього згоряння виробляє додаткову енергію, яка використовується для підзарядки батареї через електродвигун / генератор, після чого запасені енергію можна буде використовувати для руху на електротязі або для підтримки ДВС. Система також контролює роботу електродвигуна / генератора, що перетворює кінетичну енергію в електрику при русі накатом і при гальмуванні. У поєднанні з режимом ECO PRO система інтелектуального управління електроживленням адаптує всі системи автомобіля, включаючи всі додаткове обладнання і функції комфорту, для додаткової економії палива і збереження високої ефективності.
За допомогою перемикача eDrive водій може вибрати один з трьох режимів роботи електроприводу. При запуску автомобіля за замовчуванням активується режим AUTO eDrive (гібридний). Режим MAX eDrive дозволяє рухатися повністю на електротязі зі швидкістю до 120 км / ч. У режимі Battery Control зекономлена електроенергія зберігається для подальшого використання.

Режим AUTO eDrive

При запуску автомобіля за замовчуванням активується режим AUTO eDrive, т.е. Режим гібридного приводу. В цьому режимі водій може використовувати ряд переваг виключно ефективного електроприводу. Залежно від завантаження автомобіля і рівня заряду батареї автомобіль може рухатися повністю на електротязі на швидкості до 120 км / ч. Спеціальний індикатор в комбінації приладів повідомляє водієві про рівень використання автомобілем електроенергії, а також вказує момент, при якому потреба в додатковій енергії призведе до автоматичного запуску двигуна внутрішнього згоряння.

Режим MAX eDrive

Режим MAX eDrive - це режим чистої електротяги, в якому електропривод забезпечує максимальну віддачу. Водій може активно задіяти педаль акселератора, не включаючи при цьому двигун внутрішнього згоряння, а автомобіль зможе розігнатися до 120 км / ч. Коли потрібна додаткова тяга, можна в будь-який момент включити ДВС за допомогою важеля коробки передач або різко натиснувши педаль акселератора до спрацьовування кік-дауна.

Режим Battery Control

У режимі Battery Control автомобіль приводиться в рух тільки двигуном внутрішнього згоряння, при цьому батарея заряджається до обраного водієм рівня. Зекономлена електроенергія зберігається для подальшого використання при русі в електричному режимі.

Предикативний вибір

Після введення пункту призначення в навігаційну систему предиктивна (прогнозуюча) система управління електроживленням аналізує запланований маршрут з урахуванням як постійних значень (таких як обмеження швидкості), так і інформації в реальному часі про поточну дорожню ситуацію. Потім система ефективно використовує режим їзди тільки на електричній тязі з урахуванням ситуації, перш за все щодо ділянок маршруту, де це буде найбільш ефективно, наприклад в міських пробках.

ЗАРЯДКА.

Процес зарядки високовольтної батареї виключно простий при використанні звичайної побутової розетки або зарядного пристрою BMW i Wallbox з великої програми товарів і послуг 360 ° ELECTRIC. Безліч загальнодоступних зарядних станцій ChargeNow будуть у вашому розпорядженні під час поїздки.

Pарядка вдома

Автомобіль можна зручно зарядити вдома від звичайної домашньої розетки з напругою 230 В, при цьому батарея повністю заряджається приблизно за чотири години. Зарядний роз'єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівому передньому крилі. Все, що вам знадобиться для заряду батареї, - це входить до комплекту автомобіля кабель, який можна зручно і безпечно зберігати в ніші багажного відділення за лівим заднім колесом. Спеціальне ущільнення захищає зарядний роз'єм і вилку від атмосферних опадів. Замість традиційної розетки можна використовувати настінне зарядний пристрій Wallbox, яке забезпечує більш високу потужність заряду, значно скорочуючи час зарядки. Процес заряду високовольтної батареї можна легко контролювати за допомогою світиться світлодіодного кільця, що обрамляє зарядний роз'єм. Крім цього, дані про стан батареї передаються в мобільний додаток BMW ConnectedDrive. Залежно від ряду факторів, наприклад потужності джерела живлення, а також кількості працюючих під час зарядки споживачів енергії в автомобілі і використання зарядного пристрою Wallbox, розряджена високовольтна батарея повністю заряджається приблизно за 2 години 45 хвилин. Крім цього, при зарядці від зовнішнього джерела салон автомобіля можна заздалегідь прогріти або охолодити перед поїздкою. Оскільки значна частина шляху долається на електротязі, транспортні витрати можна значно знизити.

Зарядні станції загального користування

Автомобіль можна зарядити від домашньої розетки за допомогою вхідного в комплект кабелю, а також в ході поїздки на загальнодоступних зарядних станціях за допомогою спеціального кабелю з програми аксесуарів BMW. Таким чином, після відвідування, наприклад, торгового центру водій зможе продовжити поїздку з «повним баком» і з нульовим рівнем викидів. Зарядний роз'єм автомобіля знаходиться під кришкою на лівому передньому крилі. Все, що вам знадобиться для заряду батареї, - це входить до комплекту автомобіля зарядний кабель, який можна зручно і безпечно зберігати в ніші багажного відділення над аркою лівого заднього колеса. Для зарядки автомобіля на загальнодоступних зарядних станціях вам знадобиться кабель з програми аксесуарів BMW. Час заряду залежить від різних чинників, наприклад сили зарядного струму і кількості працюючих в автомобілі енергоспоживачів.
Спеціальне ущільнення захищає зарядний роз'єм і вилку від атмосферних опадів. Світиться світлодіодне кільце, що обрамляє зарядний роз'єм, дозволяє легко контролювати процес заряду. Навігаційна система і мобільний додаток BMW ConnectedDrive надають водієві інформацію про розташування і доступності відповідних зарядних станцій.
Авторизація на зарядної станції і щомісячний облік оплати електроенергії здійснюється за допомогою купується окремо карти ChargeNow, що надається сервісом мобільності BMW ChargeNow.

Зверніть увагу: ChargeNow - це платний сервіс з програми 360 ° ELECTRIC.

ЗВ'ЯЗОК.

Завжди на зв'язку з вашим BMW: крім сервісів дистанційного керування BMW Remote, таких як дистанційне замикання автомобіля, ви можете використовувати деякі особливі функції гібридного приводу за допомогою вашого смартфона (під управлінням iOS або Android). Це дозволяє вам завжди бути в курсі витрати палива та ефективності вашого BMW 7 серії з приводом eDrive. Сервіси BMW на всі випадки життя можна використовувати як в автомобілі, так і поза ним.

Мобільний додаток BMW ConnectedDrive

Мобільний додаток BMW ConnectedDrive для iOS і Android відображає різну інформацію про стан вашого BMW, таку як місце розташування автомобіля, рівень заряду батареї і запас ходу.
Процес зарядки можна контролювати віддалено за допомогою таймера week-to-view, а температура в салоні регулюється віддалено, щоб заздалегідь підготувати автомобіль до поїздки. Пункти призначення, що цікавлять об'єкти і адреси зарядних станцій можна легко переслати в автомобіль прямо з програми.
Крім цього, додаток BMW ConnectedDrive оцінює ефективність кожного перевезення та дає корисні поради, наприклад про те, як ефективніше керувати автомобілем і збільшити його запас ходу.

Попереднє кондиціонування повітря

Приємно охолоджений салон автомобіля влітку і тепле повітря взимку: автономна кліматична установка BMW 740 e / Le робить це можливим. За рахунок застосування електричного компресора кондиціонера і безрезервуарний електричного нагрівача система автоматичного кондиціонування повітря працює майже безшумно навіть при вимкненому двигуні. Для кожного дня тижня можна запрограмувати три часу від'їзду.
За півгодини до запланованого часу система запускає вентиляцію, обігрів або охолодження повітря, за допомогою інтелектуальної системи управління встановлюючи в салоні автомобіля обрану температуру. Управління системою здійснюється за допомогою контролера iDrive в автомобілі або за допомогою сумісного смартфона з додатком BMW ConnectedDrive.
Якщо високовольтна батарея досить заряджена, автономна кліматична установка працює незалежно від того, чи підключений автомобіль до зовнішнього джерела живлення.

Витрати палива і викиди СО2.

Витрати палива і викиди СО2 для моделей BMW 7-ї серії з бензиновим або дизельним двигуном *:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 12,6 до 4,5
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 299 до 119

Витрати палива і викиди CO2 для моделей BMW 7-ї серії iPerformance **:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 2,3 до 2,1
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 53 до 49
Споживання електроенергії в кВт / год на 100 км (змішаний цикл): від 13,0 до 12,5

Витрати палива і викиди CO2 для моделей BMW 750Li xDrive:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 8,5 до 8,3
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 197 до 192

* Для окремих моделей наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.
** Наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.

Моделі BMW iPerformance 740e, 740Le і 740Le xDrive доступні з 2016 року.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).