Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Інноваційна функціональність в BMW 7 серії Седан

Із задоволенням за кермом
Інноваційна функціональність в BMW 7 серії.

ІННОВАЦІЇ, ЩО ВИПЕРЕДЖАЮТЬ СВІЙ ЧАС.

Інноваційна функціональність в BMW 7 серії.

Пошук перспективних інноваційних рішень - рушійна сила для інженерів BMW. Інноваційні функції, які вони вживали в BMW 7 серії, такі як система управління жестами BMW, лазерне світло BMW Laserlight або парковка з дистанційним управлінням, встановлюють стандарти майбутнього в цій області. Крім того, вперше в автомобіль BMW вбудований планшет BMW Touch Command, за допомогою якого можна управляти основними функціями автомобіля.

ЛАЗЕРНІ ФАРИ BMW LASERLIGHT.

У режимі дальнього світла лазерні фари BMW висвітлюють зону до 600 метрів, що майже в два рази більше зони освітлення звичайних фар. Нова технологія освітлення BMW Laserlight підвищує безпеку, а також покращує видимість в темний час доби.
До складу фар входять світлодіодні модулі ближнього світла і дальнього світла, а також лазерний модуль. Виключно яскраві фари BMW Laserlight відрізняються набагато більш високою інтенсивністю світла в порівнянні з традиційними джерелами освітлення. Горизонтальна світиться смужка синього кольору в середині фар і ексклюзивна напис BMW Laserlight є відмінними ознаками системи. Лазерні фари BMW Laserlight також оснащуються світлодіодними габаритними вогнями і денними ходовими вогнями, світлодіодними покажчиками поворотів і вогнями підсвічування поворотів, системою адаптивного освітлення та системою управління дальнім світлом BMW Selective Beam (асистент осліплюють дальнього світла).

ІНТЕРФЕЙС BMW TOUCH COMMAND.

BMW Touch Command є планшет з 7-дюймовим дисплеєм, вбудований в задню частину центрального підлокітника. Він пов'язаний з системами автомобіля і дозволяє виконувати різні налаштування і керувати численними функціями.
Наприклад, за допомогою планшета можна регулювати задні сидіння і сидіння переднього пасажира. Також можна управляти системою кондиціонування, вентиляції і системою обігріву задніх сидінь, а також комфортної підсвічуванням салону, сонцезахисними шторками скляного даху і задніх вікон. Крім того, він дозволяє керувати функціями розважальної системи.
Заряджається планшет BMW Touch Command автоматично, будучи поміщеним в спеціальне кріплення в задньому підлокітнику.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЖЕСТАМИ BMW GESTURE CONTROL.

З системою BMW Gesture Control управління певними функціями можливо за допомогою запрограмованих жестів, таких як «горизонтальний помах» або «вказівка». За допомогою спеціальних датчиків над передньою частиною центральної консолі система розпізнає певні жести і тим самим дозволяє, наприклад, прийняти телефонний виклик або відхилити його. Круговими рухами пальця можна відрегулювати гучність. Система управління жестами доповнює традиційні органи управління, такі як сенсорний контролер iDrive або управління голосом. 
Для простоти використання на дисплей управління виводяться доступні на даний момент варіанти управління жестами. Крім того, система має звукову і візуальну зворотний зв'язок.

Дивитися ролик

Атмосфера і комфорт.

Нова ера комфорту поїздки в BMW 7 серії.

Дізнатися більше

Навігаційна система Professional з сенсорним дисплеєм Touch Display

Навігаційна система Professional вражає своїм дизайном і спектром послуг екстра-класу: вона включає в себе вбудовану систему навігації зі зручним управлінням за допомогою сенсорного контролера iDrive і сенсорного дисплея. До складу системи входить функція голосового управління, аудіосистема BMW Professional з дисководом DVD, а також жорсткий диск ємністю 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Крім того, навігаційна система здатна відображати «пробки», використовуючи інформацію про дорожньо-транспортної обстановці в режимі реального часу (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 10,25 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує чудову наочність інформації.
истема підтримує різні способи введення, в тому числі використання сенсорного контролера iDrive, поверхня якого дозволяє вводити в навігаційну систему назви місць призначення за допомогою простого рукописного введення. Також можна використовувати сенсорний дисплей, систему управління жестами, голосове управління або одну з семи заздалегідь збережених закладок.
Протягом трьох років система автоматично оновлює карти до чотирьох разів на рік, завантажуючи дані для обраних європейських країн (функція входить в пакет BMW ConnectedDrive на домашньому ринку).

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ПАРКУВАННЯМ.

Функція паркування з дистанційним управлінням дозволяє водієві вийти з автомобіля в зручному місці, а потім дати команду припаркуватися у вузькому паркувальному місці або в гаражі, при цьому автомобіль може рухатися як вперед, так і заднім ходом. Водій активує функцію парковки, перебуваючи поза автомобілем, за допомогою інтерактивного ключа BMW Display Key.
Весь процес парковки контролюється сигналізацією аварійного зближення при парковці (PDC), асистентом парковки і датчиками кругового огляду. Для роботи функції автономної парковки автомобіль повинен розташовуватися прямо перед місцем парковки, безпосередньо навпроти паркувального місця або гаража. Під час паркувального маневру можлива зупинка автомобіля водієм в будь-який момент.
Після завершення паркування двигун можна вимкнути за допомогою ключа, а коли прийде час вирушати в дорогу, двигун можна знову завести дистанційно за допомогою того ж ключа. При дистанційному управлінні виїздом з місця парковки автомобіль рухається назад по прямій лінії.

КЛЮЧ BMW З ДИСПЛЕЄМ.

Інноваційний інтерактивний ключ BMW Display Key надасть вам інформацію про стан вашого автомобіля і дозволить управляти певними функціями за допомогою вбудованого сенсорного дисплея.
Так, ви можете дізнатися час, рівень палива в баку і відповідний запас ходу, отримати сервісні вказівки, а також інформацію про стан центрального замка, вікон і люка в даху. Крім того, інтерактивний ключ BMW Display Key дозволяє управляти такими функціями: дистанційній паркуванням і системою автономного опалення.
Інтерактивний ключ BMW Display Key можна зарядити за допомогою бездротової зарядки, а також за допомогою вхідного в комплект поставки USB-кабелю.

СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОЇ ЗАРЯДКИ ТЕЛЕФОНУ.

Дана система включає в себе розміщене в передньому підлокітнику універсальне кріплення для смартфона з функцією бездротової зарядки і вбудовану систему попередження про забутий телефоні. Крім того, у вашому розпорядженні є два USB-роз'єму, кожен з яких підтримує зарядний струм до 2 А для швидкої зарядки мобільних пристроїв.
Зовнішня антена забезпечує таку ж якість прийому мобільного сигналу, як і зовні автомобіля. Другий мікрофон з додатковим регулюванням гучності забезпечує прекрасну розбірливість голосу при використанні гучного зв'язку навіть з сидіння переднього пасажира.
Через Bluetooth можна одночасно під'єднати два мобільних телефони та аудіоплеєр. Пакет системи телефонії включає в себе також Bluetooth Office з доступом до функцій календаря, SMS і електронної пошти сумісного смартфона. Крім того, передбачений бездротовий інтерфейс NFC для швидкого і простого з'єднання мобільного телефону з автомобілем.

АДАПТИВНИЙ РЕЖИМ (ADAPTIVE).

Режим Adaptive - інтелектуальна інтерактивна функція в складі системи управління рухом. Поряд з цією настройкою в розпорядженні водія є режими SPORT, COMFORT і ECO PRO.
Вибір режиму ADAPTIVE впливає на налаштування системи динамічного регулювання жорсткості амортизаторів, рульового управління і АКПП Steptronic, при цьому система безперервно підлаштовує параметри відповідно до поточної дорожньої ситуації і з урахуванням обраного режиму водіння (COMFORT / SPORT).
У режимі ADAPTIVE система бере до уваги різноманітні фактори, такі як швидкість натискання на педаль акселератора, кут повороту рульового колеса, параметри круїз-контролю і індивідуальний стиль водіння. Крім того, використовуючи навігаційні дані, система завчасно враховує майбутнє зміна дорожньої ситуації при під'їзді до поворотів або перехресть.

Витрати палива і викиди СО2.

Витрати палива і викиди СО2 для моделей BMW 7-ї серії з бензиновим або дизельним двигуном *:

Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 12,6 до 4,5
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 299 до 119

Витрати палива і викиди CO2 для моделей BMW 7-ї серії iPerformance **:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 2,3 до 2,1
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 53 до 49
Споживання електроенергії в кВт / год на 100 км (змішаний цикл): від 13,0 до 12,5

Витрати палива і викиди CO2 для моделей BMW 750Li xDrive:
Витрати палива в літрах на 100 км (змішаний цикл): від 8,5 до 8,3
Викиди CO2 в грамах на кілометр (змішаний цикл): від 197 до 192

* Для окремих моделей наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.
** Наведені цифри є попередніми технічними характеристиками.

Моделі BMW iPerformance 740e, 740Le і 740Le xDrive доступні з 2016 року.

Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс і шин.

Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви по витраті палива і викидів CO2 для легкових автомобілів», що надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою : 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).