Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

BMW LIFESTYLE.

КОЛЕКЦІЯ BMW LIFESTYLE 2019.

Стиль. Найкращий спосіб показати впевненість і витримку. Колекція BMW.

Завантажити каталог BMW Lifestyle 2019

КОЛЕКЦІЯ BMW LIFESTYLE 2016/2018.

Кожен день унікальний. З ним випливає незліченна безліч нових вражень, якими можна поділитися:
захоплююча робота, ексклюзивний відпочинок, захоплююча поїздка з
друзями та час, проведений з родиною.
Немає різниці, що новий день несе з собою, це буде в самий раз.
Тому що ви формуєте його. Відповідно вашого стилю.

Завантажити каталог BMW Lifestyle 2016/2018

КОЛЕКЦІЯ MONTBLANC ДЛЯ BMW.

Два бренди. Єдина серія. Колекція Montblanc для BMW поєднує в собі принципи, які створені бути разом - розкіш, емоційний дизайн, елегантний стиль, непідвладний часу, та ексклюзивність з реальною силою. Стиль та високоякісні матеріали, в поєднанні з динамічними елементами дизайну BMW 7 серії, створюють унікальну комбінацію.

Завантажити каталог Montblanc для BMW

КОЛЕКЦІЯ BMW.

СТИЛЬНА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ.

КОЛЕКЦІЯ BMW i LIFESTYLE.

BMW i - це набагато більше, ніж інженерна майстерність. Це багатогранна ідея буквально підірвала автомобільну індустрію - від конструювання та виробництва автомобілів до їх експлуатації та переробки. І ось тепер BMW Lifestyle випускає колекцію BMW i Lifestyle - аксесуари, дизайн та обробка яких сто-відсотково відповідають концепції BMW i: вони елегантні, виготовлені по екологічним технологіям та зручні для повсякденного використання. Іншими словами, вони в повній мірі відображають філософію BMW i.

Завантажити каталог BMW i

ВЕЛОСИПЕДИ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW.

Будь в русі. Пульс зростає. Очі горять. Нові велосипеди BMW дозволять вам отримати те, що дарує кожен автомобіль BMW - задоволення за кермом. Ви дізнаєтеся це по биттю свого серця. Висококласні позашляхові велосипеди BMW не знають компромісів. Вони створені задля насолоди. У вас більше можливостей, більше швидкості, більше адреналіну. Ви навіть можете побачити це прагнення велосипеда до руху - в кожній його лінії, в кожній опуклій й увігнутій поверхні відбивається чиста сила.

Завантажити каталог "Велосипеди та оснащення BMW"

КОЛЕКЦІЯ МІНІАТЮР BMW.

BMW було присвячено чистому задоволенню з 1929. Оригінальна колекція мініатюр BMW пропонує Вам можливість познайомиться ближче з більш ніж 80 роками захоплюючої автомобільної історії. Виявіть неймовірну деталь, яка була досягнута за місяці роботи. Ці мініатюри ручної роботи - міні-шедеври, багато хто з них залучає більше ніж 100 кроків процесу з крихітними окремими компонентами.

Завантажити каталог Колекція мініатюр BMW