Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Особливості BMW 2 серії Гран Купе

Із задоволенням за кермом

THE 2

НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ: ВСІ ОСОБЛИВОСТІ

Назвати новий BMW 2 серії Гран Купе типовим купе язик не повернеться. Адже мова йде про результат неймовірного досвіду. У компактному класі постала нова форма, яка вирізняється сміливим характером. Новому BMW 2 серії Гран Купе властива безкомпромісно амбітна естетика з орієнтацією на продуктивність.

У його елегантності простежуються екстравагантні риси. BMW 2 серії Гран Купе ніколи не загубиться серед інших автомобілів. Він завжди зможе прокласти власний шлях, чому порукою передові технології та оптимально налаштовані динамічні характеристики.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.6–7.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 173–172

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ.

Дизайн, динаміка руху та інноваційні технології BMW 2 серії Гран Купе.

01

ЕКСТЕР’ЄР.

01

ЕКСТЕР’ЄР.

Емоційний екстер’єр BMW 2 серії Гран Купе характеризується спортивним, прогресивним дизайном, безрамковими дверима та елегантним силуетом купе.

02

САЛОН.

02

САЛОН.

Салон BMW 2 серії Гран Купе вражає спортивною атмосферою преміум-класу і складною, орієнтованою на водія, кабіною.

03

ДИНАМІКА РУХУ.

« Новий BMW 2 серії Гран Купе є втіленням компактного купе BMW нового покоління. Завдяки динамічно витягнутому силуету та високоякісним деталям, таким як безрамні двері, ця модель органічно доповнює ряд висококласних купе від BMW преміального дизайну. Новий BMW 2 серії Гран Купе елегантний і спортивний, іноді навіть провокаційний, але завжди виключно привабливий. »
Домагой Дюкеч, керівник відділу дизайну BMW