Огляд

THE M4

THE M4

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 4 СЕРІЇ COUPE

  • Бензин
Двигун

BMW M4 Competition Coupe.

Кращим втіленням комбінації естетичного стильного вигляду, харизми та особливого спортивного стилю М є авто BMW 4 серії Coupe. Головним представником лінійки є модель BMW M4 Competition Coupe, що видає неймовірні показники потужності в 510 к.с. з крутним моментом в 650 Нм. Представлене авто втілило у собі всі переваги, які може уявити водій – ультрапотужний мотор BMW M TwinPower Turbo, автоматична 8-ми ступінчаста коробка передач з опцією Drivelogic, функціональний повнопривідний механізм M xDrive*, а також активний диференціал М і безліч інших технологій, які прийшли з автоспорту. Увесь цей високопотужний комплекс забезпечує максимальну динамічність – під час щоденної їзди і на перегоновій трасі.

BMW M4 Competition Coupe:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 9.6
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 221

ЧИМ МОЖЕ ПОХВАЛИТИСЯ BMW M4 COMPETITION COUPE

ДИНАМІКА І ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН.

Представлену модель можна сміливо віднести до найдинамічніших зразків лінійки M BMW 4 серії Coupe. Авто відноситься до спортивного купе, обладнаного потужним рядним бензиновим 6-ти циліндровим мотором BMW M TwinPower Turbo. Показники його потужності – 510 к.с., також він може похвалитися різноманітними опціями приводу і ходової, які прийшли з автоспорту. Високопотужний двигун гарантує фірмову динаміку М найвищого рівня. Максимальна динаміка в будь-яких умовах їзди забезпечується за рахунок повнопривідної системи M xDrive*, що має активний диференціал М. Продемонструвати унікальний атлетичний характер спортивного купе дає можливість особливий стиль оформлення передньої, бічних і задньої частин авто в комбінації з унікальними доданками оздоблення M Carbon всередині і зовні.
ЧИМ МОЖЕ ПОХВАЛИТИСЯ BMW M4 COMPETITION COUPE
Бензиновий рядний 6-ти циліндровий мотор BMW М TwinPower Turbo.

Бензиновий рядний 6-ти циліндровий мотор BMW М TwinPower Turbo.

Цей двигун може похвалитися незрівнянною чуйністю й особливим звучанням, як у всіх моторів М. Вражаюча динаміка досягається за рахунок наявності декількох турбонагрівачів, кожен з яких має свого «равлика», також він має механізм безступінчастого коригування ходу клапанів і фаз газорозподілу, систему безпосереднього високоточного впорскування.

8-ступінчаста АКПП M Steptronic з опцією Drivelogic.

8-ступінчаста АКПП M Steptronic з опцією Drivelogic.

Ця коробка передач може похвалитися різноманітними варіантами перемикання: дуже комфортним, вражаюче динамічним, економічним або ж плавним. Переключити передачу вдасться самостійно за рахунок підкермових пелюсток або важеля селектора. За рахунок опції Drivelogic вдасться обрати визначену програму автоматичного перемикання передач із 3-х можливих.

Технологія M xDrive.

Технологія M xDrive.

Повнопривідна система M xDrive*, оснащена активним диференціалом М, гарантує дуже гарне зчеплення з дорогою і максимальну динамічність – це стосується буденної їзди і заїздів трасою для перегонів. Особлива технологія М – це втілення комбінації маневреності, властивої для задньопривідних машин, і стійкості, що зустрічається в усіх авто з повним приводом. За бажанням водій може скористатися будь-яким режимом їзди – 4WD або 4WD Sport, а також 2WD (якщо відключити DSC).

Карбон-керамічна система гальм М.

Карбон-керамічна система гальм М.

Представлені гальма прийшли до цієї серії від інноваційних розробок автоспорту. Вони дозволяють зменшити масу авто, що позитивно впливає на маневреність, набір швидкості і динамічність. Ця система впізнавана серед багатьох за рахунок карбон-керамічних гальмівних дисків і супортів золотисто-матового кольору, на які нанесений логотип «М». Через особливі характеристики матеріалів можуть з’явитися шуми під час гальмування, наприклад, в умовах тривалого низького навантаження або під час їзди в сиру погоду після стоянки. Шуми можна усунути за рахунок просушування гальмівних дисків гальмуванням в умовах сирої погоди, також можна зробити кілька сильних натискань на педаль гальм після тривалого низького навантаження. Ефективність системи може знизитися до рівня традиційних гальм через попадання вологи і солі з дороги на механізми гальмування. Зменшення потужності гальм дуже добре компенсується посиленням тиску на педаль. Конструкційні шуми не знижують рівень безпеки, надійності і працездатності гальм.

Система випуску М Sport.

Система випуску М Sport.

За рахунок неї вдається створювати динамічний звук, здатний змінюватися під впливом керуючого клапана, інтегрованого до системи випуску. Якщо включити клавішею SETUP режими SPORT або ж SPORT+, то двигун почне видавати інтенсивніше звучання, в той час як режим, націлений на комфорт, має комфортніше звучання.

ВОДІЙСЬКИЙ КОКПІТ І СУЧАСНІ СЕРВІСИ

ІННОВАЦІЙНІ АГРЕГАТИ ТА ПРИНЦИП УПРАВЛІННЯ, РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВІРТУАЛЬНИХ СЕРВІСІВ І СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ВОДІЯ – УСЕ ЦЕ В АВТО M BMW 4 СЕРІЇ COUPE.

Максимальна безпека, зручність і непередавані емоції М: велика різноманітність сучасних технологій в автомобілі M BMW 4 серії Coupe гарантують професійну підтримку в будь-якій ситуації. За дуже гарне візуальне відображення даних відповідає унікальна приладова панель М*, а також спеціальний проекційний екран, оснащений індикацією М*. За додаткову перегонову атмосферу відповідає можливість активації індивідуальних налаштувань M Setup*, клавіша червоного кольору Start/Stop* в комбінації з центральною консоллю, оснащеною клавішами M MODE* і SETUP*. Під час їзди і паркування завжди готові допомогти сервіси допомоги водієві. За рахунок інтелектуального помічника BMW Intelligent Personal Assistant гарантується особливий спосіб взаємодії з вашою машиною. Корисним доповненням до цих систем стануть численні способи зв’язку та інформаційні сервіси, які дуже швидко зв’яжуть Вас і Ваш новий BMW з усім світом, додавши комфорту кожній поїздці.

*Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

ВОДІЙСЬКИЙ КОКПІТ І СУЧАСНІ СЕРВІСИ
Унікальна приладова панель М.

Унікальна приладова панель М.

За рахунок особливої приладової панелі М* гарантується максимально точне відображення інформації в режимі SPORT, а також TRACK. Це дає можливість в будь-якій ситуації стежити за різними показниками – рівень тиску наддуву і в шинах, їх температуру. Управляти і змінювати показники можна за рахунок клавіші M MODE, розташованої на панелі управління на центральній консолі.

*Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Технологія BMW Live Cockpit Professional.

Технологія BMW Live Cockpit Professional.

Ця технологія в комбінації з опцією навігації постає у формі екрану високої роздільної здатності з сенсорним управлінням, діагональ складає 10,25 дюймів, і повністю цифрового приладового екрану, діагональ якого дорівнює 12,3 дюйма. Додатково управляти ОС BMW 7 можна, використовуючи сенсорний контролер iDrive.

Меню M Setup.

Меню M Setup.

За допомогою цього меню можна підкоригувати за своїм бажанням різні показники динамічності їзди – зокрема параметри мотора, трансмісії і керма, роботу амортизаторів, активність механізму DSC або образ розподілу потужності в повнопривідному механізмі M xDrive*.

*Меню M Setup пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Унікальні інтегровані гальма М.

Унікальні інтегровані гальма М.

У комбінації зі зменшенням ваги приблизно на 2 кг унікальна вбудована система гальмування M BMW M4 Competition Coupe гарантує дуже гарну динаміку уповільнення. Щоб мати максимальні опції персональних налаштувань, водій здатний в будь-який час, виходячи з ситуації, обрати для себе відповідні динамічні або комфортні характеристики функціонування гальм. Ці налаштування змінюють відклик системи на натискання педалі. У разі ідентичного натискання педалі на невеликій швидкості в активованому режимі спорт машина сповільнюється сильніше, але на великих швидкостях відмінності в дії педалі в обох режимах майже не має.

Проекційний екран BMW.

Проекційний екран BMW.

На проекційному кольоровому екрані з особливими опціями М* відображаються дані, що стосуються руху, безпосередньо в полі зору водія. Натиснувши на кнопку, вдасться активувати особливий режим М екрану, що показує активовану передачу, обороти двигуна, тут також є датчик, що показує момент зміни передач і поради навігаційної системи.

*Спеціальні функції M пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Центральна консоль з панеллю управління.

Центральна консоль з панеллю управління.

Панель управління, яка комфортно розміщена на центральній консолі, під клавішею Start/Stop, має кнопку M MODE*, з її допомогою можна змінити індикацію на екрані. Клавіша SETUP* надає розширений спектр можливостей, щоб коригувати налаштування авто. Натиснувши на неї, можна відкрити меню індивідуального налаштування параметрів динаміки їзди. Інші клавіші необхідні для того, щоб активувати або відключити конкретні сервіси підтримки водія.

*Кнопки M MODE і SETUP пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Червона клавіша Start/Stop.

Червона клавіша Start/Stop.

За рахунок цієї кнопки можна завести машину, не використовуючи ключ після того як відкрилися двері. Також вона дозволяє заглушити мотор. Система автоматично розпізнає ключ від автомобіля – його не потрібно вставляти в замок.

*Червона кнопка Start/Stop пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M4 COMPETITION COUPE*

BMW M4 Competition Coupe вражаючим чином поєднує в собі естетику, харизму і найвищу динаміку. Опції оснащення від ательє BMW Individual, ідеально адаптовані для автомобіля, дозволять Вам підкреслити ексклюзивність Вашого потужного спортивного купе. На вибір пропонуються різноманітні лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік" - як, наприклад, представлені тут "Сірий Оксид", "Червоний Авантюрин", "Синій Танзаніт" або "Сірий Дравіт". Не менш динамічно і елегантно виглядають матові лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік" - "Морозний Білий Діамант", "Морозний Синій Портімау", "Морозний Помаранчевий металік", "Морозний Темно-сірий" і "Морозний Чорний". У салоні сидіння M Sport з оббивкою з найтоншої шкіри Merino підкреслюють елегантну спортивну атмосферу. Серед доступних варіантів оббивки - повна обробка шкірою Merino з частковою перфорацією BMW Individual таких кольорів, як "Слонова Кістка", "Синій Фіорд"/"Чорний", "Червоний Фіона"/"Чорний" і "Тартуфо". Високоякісні декоративні планки BMW Individual - наприклад, представлені тут планки "Алюміній з сітчастим малюнком" з акцентними вставками кольору "Перлинний Хром", планки "Дерево Fineline" чорного кольору з сріблястим ефектом і вираженою структурою, або ж планки "Чорний рояльний Лак" - розставляють вишукані акценти в орієнтованому на водія салоні BMW M4 Competition Coupe.
*В якості ілюстрацій в довідкових цілях представлені зображення BMW M3 Competition.

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE

НАБІР СПОРТИВНИХ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ АВТО BMW M4 COMPETITION COUPE

Зовнішнє оформлення моделі BMW M4 Competition Coupe вражає своєю харизматичністю та атлетичним стилем. Якісні аксесуари BMW M Performance чудово підкреслюють перегоновий характер вашого авто і додадуть йому видатної спортивності.
АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE
Карбоновий сплітер M Performance попереду.

Карбоновий сплітер M Performance попереду.

Яскравий акцент: сплітер попереду, зроблений зі 100%-го карбону, який дозволяє підкреслити мужній дизайн авто. Незрівнянний перегоновий вигляд для кожного, хто не може допустити послаблень.

Cross-spoke 1000 M FrozenGold Bronze з діаметром 20"/21": унікальні ковані диски.

Cross-spoke 1000 M FrozenGold Bronze з діаметром 20"/21": унікальні ковані диски.

Представлені ковані диски M Performance створені в унікальному бронзово-золотистому відтінку.

Титанова система випуску M Performance.

Титанова система випуску M Performance.

Насолода для вух: у системи випуску дивовижне та інтенсивне спортивне звучання. У виробництві глушника і потужного випускного тракту використовувався титан, який активно застосовується в автоспорті.

Спойлер М Performance позаду з карбону.

Спойлер М Performance позаду з карбону.

Рух проти течії. У виробництві заднього спойлера M Performance, що має обтічну форму, використовувався карбон преміум-класу. За допомогою цієї деталі вдається надати задній частині авто помітний спортивний дизайн. Оптимізована аеродинаміка спойлера гарантує підвищені спортивні ходові властивості. Динамічність в унікальному втіленні.

Y-spoke 963 M Frozen Gunmetal Grey: ковані диски з діаметром 19" і 20" дюймів M Performance.

Y-spoke 963 M Frozen Gunmetal Grey: ковані диски з діаметром 19" і 20" дюймів M Performance.

Представлені ковані диски зроблені в темно-сірому відтінку і доповнені фірмовою емблемою «М», а також написом «M Performance», виконаної фрезеруванням.

Вінглети з карбону М Performance.

Вінглети з карбону М Performance.

Вражаюче оформлення: за рахунок задніх вінглетів M Performance вдається надати задній частині авто масивності, акцентувати увагу на його унікальній спортивності. У виробництві деталей використовувався високоякісний карбон. Вінглети чудово комбінуються з дизайном машини та іншими виробами з карбону.

Повітропроводи Air Breather М Performance з карбону.

Повітропроводи Air Breather М Performance з карбону.

На перший погляд – атлетизм. З другого – унікальність. Для виготовлення повітропроводів Air Breather M Performance використовувався карбон найвищої якості. За допомогою цих елементів вдається створити витончений зоровий акцент в дизайні бічної частини авто.

Витрата палива і викиди CO2

Показники витрати палива і рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини — на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива у тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.