Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Із задоволенням за кермом

THE M4

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 4 СЕРІЇ COUPE

BMW M4 Competition Coupe.

Кращим втіленням комбінації естетичного стильного вигляду, харизми та особливого спортивного стилю М є авто BMW 4 серії Coupe. Головним представником лінійки є модель BMW M4 Competition Coupe, що видає неймовірні показники потужності в 510 к.с. з крутним моментом в 650 Нм. Представлене авто втілило у собі всі переваги, які може уявити водій – ультрапотужний мотор BMW M TwinPower Turbo, автоматична 8-ми ступінчаста коробка передач з опцією Drivelogic, функціональний повнопривідний механізм M xDrive*, а також активний диференціал М і безліч інших технологій, які прийшли з автоспорту. Увесь цей високопотужний комплекс забезпечує максимальну динамічність – під час щоденної їзди і на перегоновій трасі.

*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

BMW M4 Competition Coupe:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 9.6
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 221

 

ЧИМ МОЖЕ ПОХВАЛИТИСЯ BMW M4 COMPETITION COUPE

ДИНАМІКА І ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН. 

Представлену модель можна сміливо віднести до найдинамічніших зразків лінійки M BMW 4 серії Coupe. Авто відноситься до спортивного купе, обладнаного потужним рядним бензиновим 6-ти циліндровим мотором BMW M TwinPower Turbo. Показники його потужності – 510 к.с., також він може похвалитися різноманітними опціями приводу і ходової, які прийшли з автоспорту. Високопотужний двигун гарантує фірмову динаміку М найвищого рівня. Максимальна динаміка в будь-яких умовах їзди забезпечується за рахунок повнопривідної системи M xDrive*, що має активний диференціал М. Продемонструвати унікальний атлетичний характер спортивного купе дає можливість особливий стиль оформлення передньої, бічних і задньої частин авто в комбінації з унікальними доданками оздоблення M Carbon всередині і зовні.

*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

 

Динамічні характеристики

Бензиновий рядний 6-ти циліндровий мотор BMW М TwinPower Turbo.

Цей двигун може похвалитися незрівнянною чуйністю й особливим звучанням, як у всіх моторів М. Вражаюча динаміка досягається за рахунок наявності декількох турбонагрівачів, кожен з яких має свого «равлика», також він має механізм безступінчастого коригування ходу клапанів і фаз газорозподілу, систему безпосереднього високоточного впорскування.

8-ступінчаста АКПП M Steptronic з опцією Drivelogic.

Ця коробка передач може похвалитися різноманітними варіантами перемикання: дуже комфортним, вражаюче динамічним, економічним або ж плавним. Переключити передачу вдасться самостійно за рахунок підкермових пелюсток або важеля селектора. За рахунок опції Drivelogic вдасться обрати визначену програму автоматичного перемикання передач із 3-х можливих.

Технологія M xDrive.

Повнопривідна система M xDrive*, оснащена активним диференціалом М, гарантує дуже гарне зчеплення з дорогою і максимальну динамічність – це стосується буденної їзди і заїздів трасою для перегонів. Особлива технологія М – це втілення комбінації маневреності, властивої для задньопривідних машин, і стійкості, що зустрічається в усіх авто з повним приводом. За бажанням водій може скористатися будь-яким режимом їзди – 4WD або 4WD Sport, а також 2WD (якщо відключити DSC).

*M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Карбон-керамічна система гальм М.

Представлені гальма прийшли до цієї серії від інноваційних розробок автоспорту. Вони дозволяють зменшити масу авто, що позитивно впливає на маневреність, набір швидкості і динамічність. Ця система впізнавана серед багатьох за рахунок карбон-керамічних гальмівних дисків і супортів золотисто-матового кольору, на які нанесений логотип «М». Через особливі характеристики матеріалів можуть з’явитися шуми під час гальмування, наприклад, в умовах тривалого низького навантаження або під час їзди в сиру погоду після стоянки. Шуми можна усунути за рахунок просушування гальмівних дисків гальмуванням в умовах сирої погоди, також можна зробити кілька сильних натискань на педаль гальм після тривалого низького навантаження. Ефективність системи може знизитися до рівня традиційних гальм через попадання вологи і солі з дороги на механізми гальмування. Зменшення потужності гальм дуже добре компенсується посиленням тиску на педаль. Конструкційні шуми не знижують рівень безпеки, надійності і працездатності гальм.

Система випуску М Sport.

За рахунок неї вдається створювати динамічний звук, здатний змінюватися під впливом керуючого клапана, інтегрованого до системи випуску. Якщо включити клавішею SETUP режими SPORT або ж SPORT+, то двигун почне видавати інтенсивніше звучання, в той час як режим, націлений на комфорт, має комфортніше звучання.

Дизайн

Оформлення фронтальної частини.

Передня частина авто BMW M4 Competition Coupe – втілення інноваційного мінімалістичного стилю. Особливий внесок у створення ефекту найбільшої динаміки зробила фірмова радіаторна решітка М, розміщена по центру. Вона оформлена в чорному кольорі і вперше в історії бренду не має рамки, оснащена брендовими 2-ними горизонтальними ламелями М і гарантує найбільш можливий приплив повітря, щоб охолоджувати надпотужний силовий агрегат М. Доповнюють унікальне оформлення фронтальної частини масивний центральний забірник повітря, зроблений у формі трапеції, і фари, що мають вузькі світлові елементи.

Оформлення бічних частин.

Якщо подивитися на боки BMW M4 Competition Coupe, то з легкістю можна побачити динамічність і централізовану потужність. Карбоновий дах чорного кольору і пороги, вдосконалені щодо аеродинамічності, що прийшли з автоспорту, дозволяють занизити машину не тільки візуально – на практиці вона реально знаходиться ближче до дорожнього покриття. Посилити вражаючу динамічність і спортивний стиль вдається за рахунок опціональних карбонових дзеркал М, повітропроводів М, оформлених логотипом серії.

Ковані колісні диски Double-spoke 826 M з діаметром 19"/20", чорного кольору з перегоновими покришками різного розміру.

Попереду ставляться диски 9,5J x 19 з покришками 275/35 R19, позаду ставляться диски 10,5J x 20, на які бортуються шини 285/30 R20.

Дах із карбону.

Однією з головних частин концепції інноваційної конструкції BMW Intelligent Lightweight є унікальний дах, у виробництві якого використовується вуглепластик (CFRP), що дозволяє знизити масу авто і центр тяжіння. Це покращує маневреність і динамічність проїзду поворотів, набору швидкості та гальмування.

Оформлення задньої частини.

Задня частина моделі відкрито показує потужність і атлетизм. Найбільший внесок у створення спортивного враження зробили 2 пари здвоєних випускних патрубків М, які виступають з опціонального карбонового дифузора, що має впізнавані вертикальні ребра. Особливу роль у розкішному дизайні цього перегонового елемента грає чорна глянцева смужка, що починається від порогів і йде уздовж дифузорної кромки. Завершенням образу є яскраве спортивне доповнення – кришка багажника оснащується карбоновим спойлером М.

Карбонові сидіння M.

Дуже гарним поєднанням перегонового потенціалу і легкості є карбонові сидіння М, доповнені логотипом М, що підсвічується, які оснащені численними регулюваннями M Sport. Вони гарантують чудову підтримку з боків і непередавану зручність під час тривалих поїздок. Сидіння дуже добре комбінуються з багатоточковими ременями безпеки, що робить їх придатними для перегонових заїздів.

Кермо M Carbon.

За рахунок керма M Carbon вдасться зануритися до справжньої атмосфери перегонів. Навколо органів управління знаходяться накладки з карбону на спицях, що акцентують увагу на стильному дизайні. Протестований в перегонових заїздах матеріал також дуже добре інтегрується в динамічне оформлення салону.

BMW M4 COMPETITION COUPE – ВРАЖЕННЯ

Особливості дизайну екстер'єру та інтер'єру BMW M4 Competition Coupe

ВОДІЙСЬКИЙ КОКПІТ І СУЧАСНІ СЕРВІСИ

ІННОВАЦІЙНІ АГРЕГАТИ ТА ПРИНЦИП УПРАВЛІННЯ, РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВІРТУАЛЬНИХ СЕРВІСІВ І СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ВОДІЯ – УСЕ ЦЕ В АВТО M BMW 4 СЕРІЇ COUPE.

Максимальна безпека, зручність і непередавані емоції М: велика різноманітність сучасних технологій в автомобілі M BMW 4 серії Coupe гарантують професійну підтримку в будь-якій ситуації. За дуже гарне візуальне відображення даних відповідає унікальна приладова панель М*, а також спеціальний проекційний екран, оснащений індикацією М*. За додаткову перегонову атмосферу відповідає можливість активації індивідуальних налаштувань M Setup*, клавіша червоного кольору Start/Stop* в комбінації з центральною консоллю, оснащеною клавішами M MODE* і SETUP*. Під час їзди і паркування завжди готові допомогти сервіси допомоги водієві. За рахунок інтелектуального помічника BMW Intelligent Personal Assistant гарантується особливий спосіб взаємодії з вашою машиною. Корисним доповненням до цих систем стануть численні способи зв’язку та інформаційні сервіси, які дуже швидко зв’яжуть Вас і Ваш новий BMW з усім світом, додавши комфорту кожній поїздці.

*Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Приладове оснащення і технологія управління М

Унікальна приладова панель М.

За рахунок особливої приладової панелі М* гарантується максимально точне відображення інформації в режимі SPORT, а також TRACK. Це дає можливість в будь-якій ситуації стежити за різними показниками – рівень тиску наддуву і в шинах, їх температуру. Управляти і змінювати показники можна за рахунок клавіші M MODE, розташованої на панелі управління на центральній консолі.

*Пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Технологія BMW Live Cockpit Professional.

Ця технологія в комбінації з опцією навігації постає у формі екрану високої роздільної здатності з сенсорним управлінням, діагональ складає 10,25 дюймів, і повністю цифрового приладового екрану, діагональ якого дорівнює 12,3 дюйма. Додатково управляти ОС BMW 7 можна, використовуючи сенсорний контролер iDrive.

Меню M Setup.

За допомогою цього меню можна підкоригувати за своїм бажанням різні показники динамічності їзди – зокрема параметри мотора, трансмісії і керма, роботу амортизаторів, активність механізму DSC або образ розподілу потужності в повнопривідному механізмі M xDrive*.

*Меню M Setup пропонується для BMW M4 Competition Coupe; M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.

Унікальні інтегровані гальма М.

У комбінації зі зменшенням ваги приблизно на 2 кг унікальна вбудована система гальмування M BMW M4 Competition Coupe гарантує дуже гарну динаміку уповільнення. Щоб мати максимальні опції персональних налаштувань, водій здатний в будь-який час, виходячи з ситуації, обрати для себе відповідні динамічні або комфортні характеристики функціонування гальм. Ці налаштування змінюють відклик системи на натискання педалі. У разі ідентичного натискання педалі на невеликій швидкості в активованому режимі спорт машина сповільнюється сильніше, але на великих швидкостях відмінності в дії педалі в обох режимах майже не має.

Проекційний екран BMW.

На проекційному кольоровому екрані з особливими опціями М* відображаються дані, що стосуються руху, безпосередньо в полі зору водія. Натиснувши на кнопку, вдасться активувати особливий режим М екрану, що показує активовану передачу, обороти двигуна, тут також є датчик, що показує момент зміни передач і поради навігаційної системи.

*Спеціальні функції M пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Центральна консоль з панеллю управління.

Панель управління, яка комфортно розміщена на центральній консолі, під клавішею Start/Stop, має кнопку M MODE*, з її допомогою можна змінити індикацію на екрані. Клавіша SETUP* надає розширений спектр можливостей, щоб коригувати налаштування авто. Натиснувши на неї, можна відкрити меню індивідуального налаштування параметрів динаміки їзди. Інші клавіші необхідні для того, щоб активувати або відключити конкретні сервіси підтримки водія.

*Кнопки M MODE і SETUP пропонуються для BMW M4 Competition Coupe.

Червона клавіша Start/Stop.

За рахунок цієї кнопки можна завести машину, не використовуючи ключ після того як відкрилися двері. Також вона дозволяє заглушити мотор. Система автоматично розпізнає ключ від автомобіля – його не потрібно вставляти в замок.

*Червона кнопка Start/Stop пропонується для BMW M4 Competition Coupe.

Інформаційні сервіси та опції зв’язку

Додавання мобільного телефону.

Не потрібно жертвувати опціями свого мобільного під час їзди на вашому BMW. За рахунок підключення смартфона вдасться збільшити функціонал авто в результаті активації сервісу Apple CarPlay або ж Android Auto з системою бездротового під’єднання. Це дає можливість використовувати усі необхідні звичні опції і різноманітні програми безпосередньо в машині.

Телефонія з опцією бездротової зарядки.

Ця система складається з док-станції, щоб заряджати телефон без дротового підключення, і 2-го мікрофона, що підвищує якість розмови через гучний зв’язок. На даху знаходиться антена з підсилювачем, що гарантує дуже гарний прийом сигналу мобільного зв’язку. За рахунок технології Bluetooth вдасться одночасно під’єднати 2 смартфона і аудіоплеєр.

Сервіси підтримки водія

M Drive Professional.

Перед Вами постав трек-день або ж позапланова дрифт-сесія? У цій ситуації кращим помічником у будь-якій поїздці, яка насичена адреналіном, буде M Drive Professional. За рахунок опції M Laptimer, а також M Drift Analyser вдасться досягти вражаючої швидкості проїзду траси або бездоганного кута ковзання, при цьому режим M TRACK у комбінації з 10-ступінчастою системою тягового контролю M Traction Control дає можливість встановити необхідні параметри авто, що відповідають запитам водія.

Асистент водіння Professional.

Цей сервіс гарантує незрівнянний комфорт і безпеку в будь-якій ситуації – від монотонної їзди до критичних обставин. Дуже гарним доповненням класичного сервісу є підкермовий помічник і опція, що дозволяє утримувати смугу руху, зі збільшеним функціоналом, функція екстреної зупинки, опція утримання смуги руху з активним захистом від бічного зіткнення.

Асистент паркінгу Plus.

Істотно спростити рух авто під час паркування дозволяє асистент Plus. У цій системі передбачені опції панорамного виду, огляду зверху, по колу і дистанційного 3Д-огляду. Дуже гарним доповненням системи є помічник перпендикулярного паркування, сигналізація в разі критичного зближення, опція екстреної зупинки, помічник для паркування паралельно або ж перпендикулярно, а також опція заднього ходу.

Інтелектуальний помічник BMW Intelligent Personal Assistant.

«Добрий день, BMW. Хто ти?» Як ви відреагуєте на те, якщо Ваше авто стане повноцінним особистим асистентом? Налагодьте контакт зі своєю машиною за рахунок розумного асистента. Він знає свого власника, стає краще з кожним днем і готовий допомогти Вам у будь-якій ситуації. Ви навіть можете дати йому певне слово, щоб активуватися. Асистент здатний розповісти про кожну опцію вашої машини, щоб ви ближче з нею познайомилися.

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE

НАБІР СПОРТИВНИХ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ АВТО BMW M4 COMPETITION COUPE

Зовнішнє оформлення моделі BMW M4 Competition Coupe вражає своєю харизматичністю та атлетичним стилем. Якісні аксесуари BMW M Performance чудово підкреслюють перегоновий характер вашого авто і додадуть йому видатної спортивності.

Зовнішнє оформлення

Карбоновий сплітер M Performance попереду.

Яскравий акцент: сплітер попереду, зроблений зі 100%-го карбону, який дозволяє підкреслити мужній дизайн авто. Незрівнянний перегоновий вигляд для кожного, хто не може допустити послаблень.

Cross-spoke 1000 M FrozenGold Bronze з діаметром 20"/21": унікальні ковані диски.

Представлені ковані диски M Performance створені в унікальному бронзово-золотистому відтінку.

Титанова система випуску M Performance.

Насолода для вух: у системи випуску дивовижне та інтенсивне спортивне звучання. У виробництві глушника і потужного випускного тракту використовувався титан, який активно застосовується в автоспорті.

Спойлер М Performance позаду з карбону.

Рух проти течії. У виробництві заднього спойлера M Performance, що має обтічну форму, використовувався карбон преміум-класу. За допомогою цієї деталі вдається надати задній частині авто помітний спортивний дизайн. Оптимізована аеродинаміка спойлера гарантує підвищені спортивні ходові властивості. Динамічність в унікальному втіленні.

Y-spoke 963 M Frozen Gunmetal Grey: ковані диски з діаметром 19" і 20" дюймів M Performance.

Представлені ковані диски зроблені в темно-сірому відтінку і доповнені фірмовою емблемою «М», а також написом «M Performance», виконаної фрезеруванням.

Вінглети з карбону М Performance.

Вражаюче оформлення: за рахунок задніх вінглетів M Performance вдається надати задній частині авто масивності, акцентувати увагу на його унікальній спортивності. У виробництві деталей використовувався високоякісний карбон. Вінглети чудово комбінуються з дизайном машини та іншими виробами з карбону.

Повітропроводи Air Breather М Performance з карбону.

На перший погляд – атлетизм. З другого – унікальність. Для виготовлення повітропроводів Air Breather M Performance використовувався карбон найвищої якості. За допомогою цих елементів вдається створити витончений зоровий акцент в дизайні бічної частини авто.

Оздоблення салону

Кермо M Performance Pro.

Ергономічна округлена форма забезпечує дуже гарний проїзд будь-якого повороту. Кермо M Performance Pro дозволяє створити в салоні фірмову атмосферу і особливий стиль перегонового авто. За рахунок дивовижної форми з помітними зонами хвату в оформленні алькантари кермо має не тільки привабливий вигляд, але й гарантує відчуття повного контролю над рухом. Кермове колесо має «нульову позначку», виконану зі шкіри в
світло-синьому відтінку.

Стильні карбонові планки M Performance.

Бездоганна візуалізація: у виробництві декоративних планок використовувався карбон, що має виражену структуру. За рахунок особливої технології виробництва планки мають не тільки стильний вигляд, але й незрівнянну фактуру. Вони додадуть салону вашого авто особливого перегонового характеру.

Оформлення порогів M Performance.

Комфортабельна посадка до машини: накладки, зроблені з якісного карбону, дозволяють акцентувати увагу на унікальному і спортивному дизайні. Накладки дуже гарно завершують оформлення авто і перевірені на відповідність високим вимогам якості BMW. На накладках є брендова емблема «M Performance».

Килимки M Performance.

Розкішний дизайн і повноцінний захист: стильні підлогові килимки виступають в якості допоміжного естетичного акценту під ногами, додають салону спортивності. Мають фірмовий напис «M Performance». Гармонійне доповнення преміального дизайну – оздоблення окантуванням під шкіру з яскравим декоративним рядком і смужкою у відтінках М.

Витрата палива і викиди CO2

Показники витрати палива і рівня викиду CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Усі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/ЄР), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини — на заміський (за пройденою відстанню). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива у тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів у стандартній комплектації. Встановлення спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива та динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять до базової комплектації. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним у тексті. Точну інформацію можна отримати у вашого найближчого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін до конструкції та комплектації автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Обладнання, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлене. Маса без навантаження (ЄР) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Встановлення додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення.